קריירה בטויוטה

אנו מזמינים אותך להצטרף לנבחרת של TOYOTA – מותג הרכב המוביל בעולם!

כחברה אשר חרתה על דגלה את נס המצוינות והאיכות הבלתי מתפשרת, עובדינו מהווים את הבסיס לכל פעילות, את המפתח לכל יעד והיסוד החשוב ביותר בכל משימה.

עבודה בטויוטה:

חברת TOYOTA הינה יצרן הרכבים הגדול בעולם. זהו ארגון דינאמי, מתקדם ואיכותי. מאחורי כל דגם ודגם של רכב, עומדים אנשים מקצועיים, מיומנים, בעלי ניסיון, ובעיקר בעלי להט פנימי, אמונה וחדוות יצירה. אלו התכונות אשר מסייעות לחברה להתגבר על כל מהמורה בדרכה, והן אשר הביאו את TOYOTA לבכורה עולמית בתעשיית הרכב.

BDI_CODE_2016.jpgחברת יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, נבחרה זו השנה הרביעית ברציפות לאחת מ- 100 החברות שהכי כדאי לעבוד בהן בישראל לשנת 2016, וזאת באמצעות סקר שערכו מגזין "The Marker" של עיתון "הארץ" בשיתוף חברת המחקר והמידע העסקי BDI. 

כדאי לעבוד בטויוטה ישראל - קריירה לעתיד!

במסגרת הסקר, עשרות אלפי עובדים במשק הישראלי דרגו את מקומות העבודה הנחשקים בישראל, כאשר מטרת הסקר היא לבחון מה חשוב לעובדים, מהן ציפיותיהם ממקום העבודה ומהם מקומות העבודה שהם הכי רוצים לעבוד בהם.
הנהלת יוניון מוטורס מחויבת לטפח ולהעשיר את הידע המקצועי של העובדים, לספק סביבת עבודה נעימה, ידידותית ובטיחותית, ולפעול לקידום העובדים ורווחתם.

אודות החברה:

חברת יוניון מוטורס הינה המשווקת הבלעדית של רכבי TOYOTA בישראל. החברה הוקמה בשנת 1991, עם השנים צמחה והתפתחה, והיום נמנית בין שלושת יבואני הרכב המובילים בארץ.

יוניון מוטורס פעילה במספר אתרים ברחבי הארץ: מגדלי TOYOTA בתל אביב, מרכז לוגיסטי בראם, אגף השירות והטכני, אגף החלפים ביבנה וחטיבת המשאיות והמלגזות בחולון.

הרוח המובילה את TOYOTA העולמית ככלל ואת יוניון מוטורס בפרט, מתמקדת בחיפוש אחר דרכים טובות יותר לשפר את חיי הלקוח ומציאת ערכים מוספים עבורו, כאשר השאיפה המנחה אותנו

בכל פעילותינו היא שתמיד ניתן לעשות דברים טוב יותר: ALWAYS A BETTER WAY.

חברת יוניון מוטורס הינה חלק מקבוצת יוניון אשר בבעלות משפחת חורש. בין החברות ניתן למנות את לקס מוטורס - יבואנית רכבי Lexus, חטיבת המשאיות והמלגזות המייבאת את משאיות HINO ומלגזות TOYOTA, פריים מוטורס שבבעלותה שתיים מבין 28 סוכנויות המשנה של TOYOTA – פריים רעננה ופריים חיפה, חברת ההשקעות "יוניון השקעות ופיתוח", חברת הנדל"ן "יוניון נכסים", קמעונאית הבגדים H&M, חברת Maxima העוסקת ביצור ושיווק גזים לתעשייה וחברות נוספות.

ערכי החברה:

חמישה ערכי ליבה מנחים את פעילותנו ומשמשים לנו כמגדלור המנחה את התנהגותנו:

  • שירותיות
  • יושרה והגינות
  • מכוונות להשגת יעדים תוך שיפור מתמיד
  • עבודת צוות בכבוד הדדי 
  • אחריות אישית


אלו העקרונות המעצבים את הליך קבלת ההחלטות והפעילות שלנו הן ברמה היום יומית והן בטווח הארוך.

אחריות חברתית וקשרי קהילה:

יוניון מוטורס מחויבת לקהילה בה היא פועלת, ולפיכך מסייעת בקידום פעילותן של עמותות חברתיות.

החברה פועלת על פי הליך מובנה של ניהול התרומות, כאשר ועדה המורכבת מנציגי העובדים מתכנסת מעת לעת ומחליטה על הקצאת התרומות לעמותות השונות.

בנוסף, החברה מאמצת מספר עמותות ומלווה את פעילותן לאורך שנים. 

התמונות באתר הינן להמחשה בלבד

© כל הזכויות שמורות ליוניון מוטורס WW3 Ltd פיתוח אתרים