כלי הקנייה של טויוטה

A connected Toyota experience

קבל את המירב מטויוטה באמצעות כלי הקנייה השימושיים שלנו. גלה את המגוון, וצור את המכונית האידיאלית עבורך. ברגע שעשית זאת בדיוק כפי שרצית, עומד לרשותך מחשבון תכניות המימון לבחירת מסלול המימון המתאים לך.

על מנת לשפר את חויית הטויוטה שלך

ליצור את הטויוטה שלך
צור את הטויוטה שלך בנוחות מבלי לצאת מהבית. צעד אחר צעד עם כלי האפיון שלנו, תוכל לבחור את מאפייני המכונית שלך החל מהצבע, האבזור וכל האפשרויות והתוספות. זו הדרך הקלה ביותר ליצור בעצמך את הטויוטה שלך בדיוק כפי שתרצה

יצירת קוד טויוטה
צור את הטויוטה המושלמת עבורך, ואז הפוך אותה לשלך באמצעות קוד טויוטה.כל מכונית שיצרת נשמרת בחשבון My Toyota שלך, עם קוד ייחודי משלה. תוכל גם ליצור קוד QR כדי לגשת מהמכשיר הסלולרי, או על מנת להמשיך את תהליך הרכישה בסוכנות המשנה. בכל זמן תוכל לצפות או לשנות את המכונית שיצרת באזור האישי באתר.

Download a brochure
קבל את כל המידע המפורט והעדכני על דגמי טויוטה. כל הקטלוגים זמינים לצפייה באתר באמצעות המחשב האישי, הטאבלט או המכשיר הסלולרי. כמו כן באפשרותך להוריד קבצי PDF.

מחשבון תכניות מימון אונליין
השימוש במחשבון תכניות המימון שלנו מעולם לא היה פשוט יותר. לאחר בחירת הדגם, רמת הגימור והצבע, תוכל לקבל מסלול מימון מומלץ או להתאים את מסלול המימון לצרכיך.

מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".