נסיעת התרשמות
להזמנת דגם
מחשבון מימון
קטלוג דיגיטלי
הזמנת טיפול
סוכנויות מורשות

יתרונות הטכנולוגיה ההיברידית

לעסקים
מגוון הדגמים ההיברידיים הרחב ביותר

כאשר הפריוס - ההיברידית הראשונה - הושקה לפני 20 שנים, טויוטה הייתה גאה להיות חלוצת הטכנולוגיה ההיברידית. בשנת 2017 טויוטה ציינה 10 מיליון רכבים היברידיים מתוצרתה על הכביש, המבססים אותה כיצרנית הרכבים האקולוגיים המובילה בעולם. עם מגוון של 8 דגמים היברידיים חדשניים, ונוספים בדרך, יש לך את כל הסיבות להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון נהגים שכבר נהנים מחוויית נהיגה חסכונית וירוקה.

מגב רחב של דגמים היברידיים
עלויות אחזקה נמוכות משמעותית

הודות לשילוב של מנוע בנזין ומנוע חשמלי, הטכנולוגיה ההיברידית של טויוטה מאפשרת לך חיסכון בדלק וכסף ללא מאמץ. אין זה סוד שברוב המכוניות, נסיעה בתוך העיר מגדילה את עלויות האחזקה (שחיקת בלמים למשל) ואת צריכת הדלק, הדגמים ההיברידיים מתנהגים אחרת: הם ממחזרים אנרגיה באמצעות שני מנועים הפועלים בהרמוניה על מנת לספק נתוני צריכת דלק מרשימים. בנוסף, לרשותכם מצב נהיגה ECO לשמירה על צריכת דלק נמוכה עוד יותר, ומצב EV בו המכונית עושה שימוש במנוע החשמלי בלבד עד למהירות של 50 קמ"ש בתוך העיר.

עלויות אחזקה נמוכות משמעותית
שווי שימוש

שווי שימוש הוא סכום המנוכה מהכנסתו של עובד שקיבל רכב מהמעביד. סכום זה משקף שווי כספי של טובת ההנאה הגלומה בשימוש הפרטי ברכב. שיעור שווי השימוש החודשי עומד על 2.4% ממחיר המחירון של הרכב בהיותו חדש. בשל היותם ירוקים וידידותיים לסביבה, המדינה מעודדת את רכישתם של הדגמים ההיברידיים ולשם כך מזכה את הנהג בהטבה בסך ₪500 אשר יופחתו משווי השימוש המלא.

שווי שימוש אטרקטיבי
שמירת ערך

הדגמים ההיברידיים של טויוטה הינם נכס אמיתי לעסק שלך. בהשוואה למתחרים רבים, הדגמים ההיברידיים של טויוטה נהנים משמירת ערך יציבה לאורך זמן כאשר גם בתום תקופת האחריות המקורית (5 שנים/ 100,000 ק"מ – הקודם מביניהם) ניתן להאריך את השירות על הסוללה ההיברידית בכל אחד ממרכזי השירות המורשים של יוניון מוטורס.

דגמים היברידים שומרים על הערך

גלו עוד על הטכנולוגיה ההיברידית

גלה עוד

רכב חשמלי היברידי 2020: הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית רכב חשמלי היברידי 2020: הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית בפתיחת העשור השלישי של המאה ה-21 אין ספק כי הטכנולוגיה של הרכבים החשמליים לא מפסיקה להתחדש ולהפתיע. רכב חשמלי הוא כבר מזמן לא חלום, אלא מציאות. ב-2020 טויוטה מציגה את השילוב האופטימאלי בין הטכנולוגיה ההיברידית לחשמלית, המאפשרת גם חוויית נסיעה חסכונית, גם ביצועים ללא פשרות וגם ורסטיליות באופי הנסיעה - עירונית, בינעירונית, מהירה, איטית וכדומה. טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל יוניון מוטורס היא מובילת שוק עולמית בשיעור מכירות הרכבים ההיברידיים. בדיקה מיוחדת מעלה כי ההיברידיות של טויוטה הביאו לחסכון כולל בזיהום של כ 390- אלף טון CO2 בישראל לאורך השנים. משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות. חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית במשך 20 השנים האחרונות, המון השתנה - מהדרך בה אנו מתקשרים ומבדרים עצמנו עד הדרך בה אנו תופסים את העולם סביבנו
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".