נסיעת התרשמות
איתור סוכנות מורשית טויוטה
מבצעים
מחשבון מימון
קטלוג דיגיטלי

יתרונות הטכנולוגיה ההיברידית

לעסקים

מגוון הדגמים ההיברידיים הרחב ביותר

כאשר הפריוס - ההיברידית הראשונה - הושקה לפני 20 שנים, טויוטה הייתה גאה להיות חלוצת הטכנולוגיה ההיברידית. בשנת 2017 טויוטה ציינה 10 מיליון רכבים היברידיים מתוצרתה על הכביש, המבססים אותה כיצרנית הרכבים האקולוגיים המובילה בעולם. עם מגוון של 8 דגמים היברידיים חדשניים, ונוספים בדרך, יש לך את כל הסיבות להצטרף ללמעלה מ-10 מיליון נהגים שכבר נהנים מחוויית נהיגה חסכונית וירוקה.

מגב רחב של דגמים היברידיים
עלויות אחזקה נמוכות משמעותית

הודות לשילוב של מנוע בנזין ומנוע חשמלי, הטכנולוגיה ההיברידית של טויוטה מאפשרת לך חיסכון בדלק וכסף ללא מאמץ. אין זה סוד שברוב המכוניות, נסיעה בתוך העיר מגדילה את עלויות האחזקה (שחיקת בלמים למשל) ואת צריכת הדלק, הדגמים ההיברידיים מתנהגים אחרת: הם ממחזרים אנרגיה באמצעות שני מנועים הפועלים בהרמוניה על מנת לספק נתוני צריכת דלק מרשימים. בנוסף, לרשותכם מצב נהיגה ECO לשמירה על צריכת דלק נמוכה עוד יותר, ומצב EV בו המכונית עושה שימוש במנוע החשמלי בלבד עד למהירות של 50 קמ"ש בתוך העיר.

עלויות אחזקה נמוכות משמעותית
שווי שימוש

שווי שימוש הוא סכום המנוכה מהכנסתו של עובד שקיבל רכב מהמעביד. סכום זה משקף שווי כספי של טובת ההנאה הגלומה בשימוש הפרטי ברכב. שיעור שווי השימוש החודשי עומד על 2.4% ממחיר המחירון של הרכב בהיותו חדש. בשל היותם ירוקים וידידותיים לסביבה, המדינה מעודדת את רכישתם של הדגמים ההיברידיים ולשם כך מזכה את הנהג בהטבה בסך ₪500 אשר יופחתו משווי השימוש המלא.

שווי שימוש אטרקטיבי
שמירת ערך

הדגמים ההיברידיים של טויוטה הינם נכס אמיתי לעסק שלך. בהשוואה למתחרים רבים, הדגמים ההיברידיים של טויוטה נהנים משמירת ערך יציבה לאורך זמן כאשר גם בתום תקופת האחריות המקורית (5 שנים/ 100,000 ק"מ – הקודם מביניהם) ניתן להאריך את השירות על הסוללה ההיברידית בכל אחד ממרכזי השירות המורשים של יוניון מוטורס.

דגמים היברידים שומרים על הערך

גלו עוד על הטכנולוגיה ההיברידית

גלה עוד

מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".