הדרך הקלה והנוחה לטויוטה המושלמת עבורך היא אונליין

היתרונות בהזמנת טויוטה אונליין

כל האפשרויות במקום אחד
כל האפשרויות במקום אחד סוקרים את כל המוצרים אונליין, כולל אולם תצוגה וירטואלי בו ניתן לצפות בהדרכת וידאו על הדגמים השונים
נוחות ויעילות
נוחות ויעילות את כל הפעולות שהתרגלת לבצע במסע הקנייה שלך, ניתן לבצע אונליין, מהספה בביתך, כולל שיחה עם נציג/ה, תיאום נסיעת התרשמות ותשלום מקדמה.
מתחילים ומסיימים באונליין
מתחילים ומסיימים באונליין מסקירת הדגמים הרלוונטיים, דרך הרכבה מותאמת אישית הכוללת בחירת צבע ותוספות ועד להזמנה בטוחה באונליין.

תתנסה ותחווה את הטויוטה בדרך שלך.

איך ברצונך להתנסות בטויוטה שלך? שיחת טלפון, פגישה עם נציג/ת סוכנות מורשית ואולי גם לתאם נסיעת התרשמות ללא התחייבות. ההחלטה שלך. כדאי לדעת כי אנו מציעים נסיעת התרשמות בליווי נציג שלנו שיסביר לך על מערכות הרכב וגם נסיעה ללא מלווה אם זו העדפתך. אפשרי גם שנביא אליך את הרכב לנסיעת התרשמות מהבית! נשמח לעדכון איך, איפה ומתי. אנחנו נדאג לשאר.

1 Spotlight - Version 2

חשבון "טויוטה שלי"


יצירת חשבון אישי באתר יאפשר לך גישה למגוון שירותים אישיים וכלים מיוחדים

מימון ליסינג וטרייד אין

יש לנו מיגוון מסלולי מימון מאוד אטרקטיביים שנוכל להתאימם עבורך אישית לפי היכולות/הצרכים שלך. אצלנו גם מבצעים טרייד-אין לכל סוגי הרכבים לנוחותך המירבית. בדקת כבר את אפשרות הליסינג שלנו? אולי עדיף לך ליסינג פרטי או תיפעולי במחיר חודשי קבוע הכל כלול. נשמח לייעץ לך אישית ולהתאים איתך את מסלול הרכישה הכי נכון עבורך.

1 Spotlight - Version 3

תשובות לשאלות נפוצות

החל מבחירת דגם ועד למועד האספקה - כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות בנוגע לתהליך ההזמנה

כיצד אוכל לבדוק איזה דגם מתאים לי?

בעמוד דגמי טויוטה תוכלו לצפות בכל הדגמים ורמות הגימור השונות, כולל מחירים ומאפיינים עיקריים שלהם. בעמוד זה תוכלו גם לסנן דגמים לפי מחיר, סוג רכב, סוג הנעה ועוד. בעת לחיצה על הדגם המבוקש תועברו למסך בחירת צבע ותוספות ובסיום תוכלו להמשיך להזמנה אונליין.

כיצד אוכל לבצע הזמנה אונליין?

הזמנה אונליין ניתן לבצע בקלות וביעילות במספר פעולות פשוטות. לאחר שבחרתם דגם מבוקש וסיימתם לבחור צבע ותוספות, תועברו למסך סיכום הרכבה בו יופיע כפתור "הזמנה אונליין". בלחיצה עליו תועברו למסך פרטים אישיים. לאחר מילוי הפרטים כולל סוכנות מורשית מבוקשת בה תרצו לאסוף את הרכב, תועברו למסך פרטי אשראי שם תידרשו למלא פרטים על מנת לשלם מקדמה. בסיום תקבלו הודעת אישור הזמנה עם כל פרטי ההזמנה שלכם. זהו, הרכב שוריין לכם וייצרו עמכם קשר מהסוכנות בהקדם להשלמת תהליך ההזמנה. שימו לב, ניתן לבטל הזמנה בכל שלב וסכום המקדמה יוחזר לכם במלואו!

תוך כמה זמן אקבל את הרכב לאחר הזמנה?

לאחר הזמנת הרכב ותשלום המקדמה ייצרו עמך קשר מהסוכנות בכדי לעדכן לגבי תהליך הכנת הרכב למסירה. אם הרכב במלאי הוא יימסר עד 14 יום מהעברת מלוא התשלום. במידה והזמנת רכב אשר אינו במלאי, תקבל עדכון מהסוכנות לגבי צפי הגעת הרכב. בכל מקרה, ב-2 המקרים תקבל הודעות שונות בזמן ההמתנה לרכב על צפי הגעתו, בזמן הגעתו, בזמן הכנתו למסירה ובדרכו לסוכנות המורשית לצורך איסופו.

מהן אפשרויות התשלום בעת רכישת טויוטה חדשה?

אפשרויות התשלום מגוונות ומאפשרות לך לשלם על הטויוטה החדשה שלך בדרך שנוחה לך. תשלום המקדמה מבוצע באונליין בכ.א. ובסוכנות המבוקשת גם באמצעות העברה בנקאית, המחאה בנקאית או המחאה אישית. חשוב לציין כי עם Toyota EasyWay, ניתן לבנות תכנית מימון לרכב חדש בהתאם לצרכים ולסגנון החיים שלכם, בגמישות מלאה ובהתאמה אישית, עד 100% מימון, כפוף לאישור הגורם המלווה ותנאיו.  את הטויוטה החדשה שלכם ניתן לרכוש גם בעסקת ליסינג פרטי או מימוני וכן לבצע עסקת טרייד אין על הדגם הנוכחי שלכם (אנו מאפשרים עסקת טרייד אין לכל סוגי הרכבים) בכל אחת מסוכנויות טויוטה המורשות.

איך אוכל לקבל הצעה לטרייד אין?

רוכשים את אחד הדגמים החדשים של טויוטה ומקבלים זיכוי בהתאם לשווי הרכב הישן. פעולה זו מספקת לכם פתרון נוח ומהיר במיוחד. משדרגים את הרכב הישן לטויוטה חדשה, ומקבלים גם הצעה משתלמת לרכישת הרכב הישן והכי חשוב נוחות, מהירות והרבה שקט נפשי. בכל אחת מסוכנויות טויוטה המורשות ניתן לקבל הצעות לעסקת טרייד אין לכל סוגי הרכבים. צרו קשר בכל דרך עם אחת מסוכנויות טויוטה המורשות או פנו אליהם בטופס יצירת קשר בנוגע לטרייד אין.

מהו המחיר הסופי שאשלם על הרכב?

מחיר הדגמים השונים המוצג באתר הינו מחיר הדגם לפני תוספות איבזור אם נידרש ולפני הטבות מיוחדות באם קיימות. ניתן לבצע הזמנה אונליין באתר על ידי תשלום מקדמה בלבד. לרוב הדגמים יינתנו הנחות ו/או הטבות עם הסדרת התשלום המלא וכמובן את יתרת התשלום ניתן לבצע במגוון אפשרויות מימון וטרייד אין בהתאמה אישית. הכנסו לעמוד מבצעי החודש למידע נוסף כולל לגבי מסלול המימון והליסינג המומלץ לדגם.