יתרונות הנהיגה ההיברידית

טויוטה הייבריד

בין אם בין אם מחפשים רכב לנהיגה שקטה ורכה יותר, ובין אם מחפשים תפוקה יעילה של הדלק תוך מינימום זיהום – כל אחד ממיגוון הרכבים ההיברידיים שלנו יביא לשינוי בחייכם.

החיים קלים עם מכונית היברידית. פשוט להיכנס ולנסוע.

זה עלול להישמע מורכב, אך למעשה המכוניות ההיברידיות שלנו תוכננו לנהיגה קלה ככל הניתן. בלחיצת כפתור אין רעש. רק לנוע כשמוכנים. וכאשר המערכת ההיברידית שולטת בעצמה והכל אוטומטי, נותר רק להעביר הילוך וליהנות מעוצמה שקטה בכל נסיעה.

החיים קלים עם מכונית היברידית, פשוט להיכנס ולנסוע. drive
מנוע שקט, רך ורספונסיבי

בנהיגה במכוניות ההיברידיות שלנו, המנוע החשמלי החרישי מאפשר ליהנות מהאזנה לדברים החשובים. המנוע הזה משלב אוטומטית מנוע בנזין יעיל במהירויות גבוהות, ובדיוק ברגע שצריך - 2 המנועים הופכים לאחד – כששני המנועים עובדים במשולב.

2 מנועים
סוללות שאין צורך לטעון in

אין צורך לדאוג כמה רחוק נוסעים במכוניות ההיברידיות שלנו, רק ממלאים דלק וממשיכים בדרככם, כפי שהייתם נוהגים עם כל רכב רגיל אחר. וכאשר הסוללה נחלשת, מנוע הבנזין טוען וממלא אותה שוב. וזה עוד לא הכל, בכל בלימה, האנרגיה ממוחזרת וגם היא טוענת הסוללה – כך שדבר לא מתבזבז.

היברידי טעון
שומרים על הארנק שלך ועל הסביבה

לנהוג במכונית היברידית זה לא רק עניין של אהבה, אתם תעריכו ממש כמה זה חסכוני. המכוניות ההיברידיות שלנו מרגישות נכון בבית בעיר – מחליפות בין המנועים בתדירות האופטימלית כדי לחסוך לכם בצריכת הדלק ובזיהום סביבתי. פליטת ה- CO2 מהמכוניות היברידיות שלנו היא מהנמוכות שיש לעומת שאר המכוניות באותן קטגוריות.

ארנק קל
יש היברידית לכל אחד ואחת

הסיפור ההיברידי שלנו התחיל ב- 1997 עם פורצת הדרך: הפריוס. מאז משפחת הרכבים ההיברידיים שלנו התרחבה ועם מיגוון דגמים לבחירתך, היום אנו בטוחים שיש לנו תשובה היברידית גם עבורך. לעירוניים המחפשים רכב לכבישי העיר, יש את היאריס ההיברידית. למשפחה המתקשה לדחוס את כולם, יש אוריס סטיישן. בקיצור, יש היברידית לכל אחד ואחת.

היברידית לכולם

גלו עוד על הטכנולוגיה ההיברידית

TOYOTA PRIUS החדשה TOYOTA PRIUS החדשה בדיוק כשם שהפריוס המקורית שכתבה את ספר החוקים אי אז בשנת 1997, כך גם הדור החדש מעלה את ההיברידית החלוצית בחזרה למקומה הטבעי - בחוד החנית של עיצוב , יעילות וחדשנות טכנולוגית תכנית הארכת השירות ההיברידית תכנית הארכת השירות ההיברידית טויוטה מחוייבת לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו. זו הסיבה שהמכוניות ההיברידיות החלוציות שלנו זוכות לשירות היברידי מתקדם לא פחות. לקנות טויוטה היברידית לקנות טויוטה היברידית מיצאו את ההצעות הטובות ביותר שלנו להוספת מכונית היברידית לחייכם למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".