נסיעת התרשמות
הזמנת טיפול
מבצעים
מחשבון מימון
קטלוג דיגיטלי

SUV ללא פשרות

הראב4 הוא בעל עוצמה בלתי מתפשרת ועוצב בכדי לבלוט בשטח. המנוע ההיברידי החדשני עם יכולת ההטענה העצמית מבטיחים לך הנאה מההנעה החשמלית. עם פנים נוח ומרווח, באפשרותך לשייט ברחבי העיר בבטיחות ונוחות מירבית ולהשאיר את הפשרות מאחור.

ראב4 - SUV ללא פשרות

חדשני וייחודי, ה-RAV4 הוא SUV אמיתי, מעוצב, בטיחותי ומתקדם.

 • הצהרה אופנתית חזקה

  עם נוכחות ייחודית בכביש, המראה העוצמתי של ה-RAV4 אשר כולל בין השאר פנסי LED קדמיים אלגנטיים, פרופיל מסוגנן ואורות LED אחוריים, אשר יוצרים מראה מוקפד וייחודי.

 • פנים מעוצב במיוחד עבורך

  עיצוב אלגנטי ומתוחכם עם מספיק מירווח כדי להתמתח. ל-RAV4 יש עיצוב פנים מודרני, אשר מאבוזר במיטב הטכנולוגיות. ראב4 - SUV ללא פשרות.

 • SUV עם יכולות יוצאות דופן

  הודות לפלטפורמת ה- TNGA* החדשנית של טויוטה, משקל המכונית ומרכז הכובד שלה ירדו, בעוד שהנוחות וראות הנהג גדלו. התוצאה היא SUV עם יכולות יוצאות דופן, איתו תוכלו לנסוע לכל מקום בבטיחות ובסטייל.

  * Toyota New Global Architecture.

שילוב בלתי מתפשר של יכולות, עיצוב ובטיחות.

ה-RAV4 משדר עוצמה ובטחון עם עיצוב חיצוני יוקרתי וחלל פנים חדשני. בזכות מגוון רחב של מאפייני בטיחות אקטיביים אשר מאפשרים לך לנהוג עם יותר ביטחון ויותר נוחות, והוא גם מביא איתו קבלות.

עוצב עבור כל דרך וכל כביש

עוצב עבור כל דרך וכל כביש

הראב4 מספק לך בטחון בכל מצב, מכבישים מהירים ועד כבישים עירוניים עם תנאי דרך מאתגרים.

התאמה אישית של הראב4
נוחות מירבית לכל נוסע.

נוחות מירבית לכל נוסע.

מלפנים - עמדת נהיגה גבוהה ומושבים אשר נועדו להבטיח נוחות מקסימלית. מאחור - מרווח כתפיים ומרווח רגליים נדיב. אלו נותנים לנוסעים שטח מספק כדי להתרווח בנוחות.

שקט נפשי - עבור כל הנוסעים

שקט נפשי - עבור כל הנוסעים

Toyota Safety Sense השתדרגה עם מאפיינים חדשים מתקדמים ביותר, אשר מספקים לנהג/ת סיוע ברמה אחרת. ועם זאת ביטחון מירבי בכל שהשליטה עדיין בידיכם.

מאפייני בטיחות
/

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. 
צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

קריאה נוספת על הראב4

מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".