אפליקציית My Toyota

 

אנחנו מזמינים אותך ליהנות מאפליקציית MY TOYOTA, המציעה לך מידע שימושי, כלים ואפשרויות להנאה גדולה יותר מהטויוטה שלך, כגון:
 
 • קבלת מידע שימושי אודות רכבך על לחץ אוויר נדרש בצמיגים, מרווחי הטיפולים, סוג דלק נדרש וכן גישה לספר רכב אונליין. בנוסף מידע עדכני על מיקום הרכב והקילומטראז' הנוכחי של הטויוטה שלך.
 • הזמנת תור לטיפול אונליין בקלות ובמהירות ברשת מרכזי השירות המורשים של טויוטה ברחבי הארץ.
 • איתור וניווט למרכז השירות הקרוב בכל עת ובכל מצב.
 • חיוג מהיר למוקד שירות "TOYOTA בדרכים" הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
 • נוריות חיווי נפוצות - הסבר והנחיות כיצד לפעול במקרה שאחת מנוריות החיווי נפוצות נדלקת.
 • סיוע במקרה תאונה: האפליקציה מלווה אותך במקרה תאונה ומנחה אותך צעד אחר צעד בפרטים שיש לאסוף מהמעורבים, בתיעוד התאונה, ובהזמנת גרר למרכז שירות מורשה.
 • צפייה בהיסטוריית הטיפולים המעודכנת של הרכב
 • מיקומו הנוכחי של הרכב וניווט רגלי אליו
 • ק"מ עדכני בזמן אמת
 • סגנון נהיגה
 • ועוד מגוון כלים שימושיים
* חלק מהשירותים זמינים רק לבעלי מערכת Toyota Connected

APP2 img

כיצד מתחברים לאפליקציה?

לאחר הורדת האפליקציה, מיד במסך הכניסה יש למלא את מספר הטלפון הנייד של בעל/ת הרכב וכן את מספר הרישוי של הטויוטה. לאחר שהמערכת תזהה אותך כבעלי הרכב ניתן יהיה להיכנס לאפליקציה וליהנות.

האם רק בעל הרכב יכול להתחבר לאפליקציה?

מאחר והאפליקציה מספק מידע רב על הרכב, אכן רק הבעלים של הרכב יכול/ה להירשם לאפליקציה.

מה עושים במקרה של תקלה באפליקציה?

ניתן לפנות למוקד השירות שלנו ב-8866* 24/7, או באמצעות טופס צור קשר

אילו שירותים קיימים באפליקציה?

באפליקציה ניתן לקבל מידע על רכבך (לחץ אוויר נדרש בצמיגים, מיקום נוכחי, ק"מ עדכני, סגנון נהיגה...), להזמין תור לטיפול אונליין, מידע על נוריות חיווי נפוצות, סיוע במקרה תאונה, היסטוריית טיפולים ועוד מגוון כלים שימושיים. פירוט נוסף נמצא במעלה העמוד.

האם ניתן לבצע העברת בעלות באפליקציה?

בהחלט, ניתן לבצע העברת בעלות במילוי טופס ושליחת רישיון רכב עדכני עם פרטי הבעלים החדשים. להעברת בעלות באתר >

גלה עוד

כיצד תיראה מכונית העתיד? כיצד תיראה מכונית העתיד? הוכרזו הזוכים המקומיים בתחרות ציורי הילדים העולמית של טויוטה - "מכונית החלומות 2018"; הציורים הזוכים עולים לשלב הבא של התחרות ביפן משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות. מימן לכולם מימן לכולם גלה את מקור הדלק בהתניידות העתיד. היכרות עם המימן - דלק העתיד. טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017.
לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות מערכות בקרת לחץ ניפוח בצמיגים המותקנות על כל רכב חדש החל מסוף שנת 2014 מהוות אמצעי בטיחות חשוב, בכך שהן מתריעות בפני הנהג על ירידה של לחץ הניפוח בצמיגים. עם זאת, מערכות אלו עלולות ליצור אצל הנהג אשליה לפיה כל עוד נורית ההתראה כבויה, הצמיגים המותקנים ברכב תקינים, ולא כך הדבר. חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית במשך 20 השנים האחרונות, המון השתנה - מהדרך בה אנו מתקשרים ומבדרים עצמנו עד הדרך בה אנו תופסים את העולם סביבנו הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר המגזין הבינלאומי הנחשב "ניוזוויק" בחר בTOYOTA פעם נוספת כאחת החברות הירוקות ביותר בעולם, כאשר מתוך החברות הגלובליות היא ממוקמת בין 5% הראשונות, וכן זכתה בתואר "החברה הטובה ביותר בתעשייה " בקטגוריית הרכב. TOYOTA דורגה במקום ה-16 מתוך 500 החברות הגלובליות הירוקות ומספר 1 בקטגוריית הרכב. Toyota C-HR בישראל Toyota C-HR בישראל Toyota C-HR מציע עיצוב חיצוני ופנימי מתוחכם ויוצא דופן, חווית נהיגה דינמית ומערכת בטיחות מקורית Toyota Safety Sense מתקדמת ומשודרגת כסטנדרט. אופיו הייחודי של הרכב מדגים את הגמישות שמעניקה ארכיטקטורת TNGA