להתקדם בקלות ובנוחות

לטויוטה החדשה שלכם

/

Toyota EasyWay היא הדרך הקלה והנוחה להתקדם לטויוטה החדשה שלכם. לא רק לטויוטה שאתם רוצים, אלא גם לטויוטה שתצטרכו בהמשך הדרך. עם Toyota EasyWay, ניתן לבנות תכנית מימון בהתאם לצרכים ולסגנון החיים שלכם, בגמישות מלאה ובהתאמה אישית.
איך התוכנית עובדת?

1. תשלום מקדמה – סכום ראשוני המותאם ללקוח באופן אישי המשולם ישירות ליבואן.
2. תשלום חודשי קל ונוח – לתקופה של עד 36 חודשים.
3. יתרת תשלום סוף תקופה- הסכום שנותר ללקוח לשלם בסיום העסקה, לאחר 36 חודשים.

יתרונות:

• מגוון מסלולים נוחים
• אפשרות למקדמה נמוכה (עד 100% מימון)
• ריבית אטרקטיבית
• תשלום חודשי נוח
• הרכב רשום על שם הלקוח, כיד ראשונה, מתחילת העסקה

הטויוטה החדשה קרובה אליכם מתמיד!

הזינו את פרטי הרכב המבוקש ובדקו את המסלול והתנאים המועדפים עליכם:

גלה עוד

רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי טויוטה היא החברה המובילה בעולם בפיתוח הנעות חלופיות. טויוטה היתה זו שפרצה דרך בהציגה כבר לפני 20 שנה את המכונית ההיברידית הראשונה בעולם. טויוטה נושאת הדגל של הטכנולוגיה ההיברידית, וטכנולוגיות חדשניות נוספות שמטרתן הפחתה משמעותית של מזהמים וכמובן חיסכון משמעותי ללקוחות, לצד חוויית נהיגה קלה ונעימה. TOYOTA YARIS החדשה – בישראל TOYOTA YARIS החדשה – בישראל מכונית הסופר מיני הפופולרית מצוידת במנוע בנזין חדש חזק וחסכוני המעניק תוספת כח של 10% במקביל לירידה של 10% בצריכת הדלק. המכונית הבטוחה ביותר בסגמנט מצוידת במערכת בטיחות מקורית ומתקדמת Toyota Safety Sense. Toyota C-HR בישראל Toyota C-HR בישראל Toyota C-HR מציע עיצוב חיצוני ופנימי מתוחכם ויוצא דופן, חווית נהיגה דינמית ומערכת בטיחות מקורית Toyota Safety Sense מתקדמת ומשודרגת כסטנדרט. אופיו הייחודי של הרכב מדגים את הגמישות שמעניקה ארכיטקטורת TNGA COROLLA  החדשה - המשפחתית הבטיחותית והמתקדמת ביותר בישראל COROLLA החדשה - המשפחתית הבטיחותית והמתקדמת ביותר בישראל יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA, מודיעה על התחלת שיווק הקורולה החדשה, המשפחתית הנמכרת בישראל ודגם הרכב הנמכר ביותר בעולם בכל הזמנים.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".