ליסינג פרטי ועסקי

מי לא חולם על רכב חדש "מהניילונים"? עם Toyota Lease החלום בהישג יד!


כחברה ותיקה ומובילה בתחום הרכב, יוניון מוטורס יבואנית טויוטה לישראל, מציעה שרות חדש של ליסינג פרטי - Toyota Lease, מסלול המאפשר לך להתחדש ברכב חדש בקלות, בנוחות ובתשלום חודשי קבוע ללא הפתעות.

 יתרונות Toyota Lease - ליסינג פרטי בראש שקט, מבית היבואן:

/
/
/
/
/
/
/
/

למי זה מתאים?שיטת הליסינג הפרטי מתאימה הן ללקוח הפרטי והן לבעלי עסקים קטנים בהיותה פתרון יעיל וחסכוני לרכב חדש.
ללקוח הפרטי זהו פתרון משתלם ויעיל לאחזקת רכב בראש שקט וללא הפתעות, ולזכאי רכב מהמעסיק זהו לעתים תחליף אידיאלי וכלכלי יותר מרכב חברה.
לבעלי עסקים קטנים זוהי אופציה חסכונית ונוחה, המאפשרת לקבל ניכוי הוצאות רכב ליסינג לצרכי מס באמצעות חשבונית ליסינג.
>> היכנסו וקראו עוד על ליסינג תפעולי פרטי

מה כולל הליסינג הפרטי Toyota Lease?שירות Toyota Lease משלב את המרכיבים וההוצאות המהותיות על רכב לתקופה של שלוש השנים הראשונות.
השירות כולל חבילת ביטוחים וטיפולים במסגרת הוראות יצרן, בעלות ובתנאים אטרקטיביים.

מהו ליסינג פרטי?לקוחות רבים אינם מעוניינים בבעלות על הרכב. ליסינג פרטי היא אחת האופציות המתאימות במקרה זה. 
כשמדברים על ליסינג מתייחסים לעסקת מימון, השכרה או חכירה של רכב לתקופת זמן המוסכמת מראש. סקרי שוק מגלים כי מעל ל-80% מהנהגים מעדיפים לנהוג ברכב חדש מבלי להתמודד עם ירידת ערכו ובלי להתעסק במכירתו בסיום תקופה.
יתרונותיו העיקריים של הליסינג הפרטי הם גמישות, עלויות נמוכות, הכרה במס ללקוח עסקי ושירות 24/7.

מתקדמים לטויוטה חדשה ב- Toyota Lease ונהנים ממגוון אפשרויות, מבצעים ומסלולי עסקה מותאמים אישית, הכוללים חבילות ביטוחים וטיפולים מקיפה, שירות ב-32 הסוכנויות המורשות מטעם יבואנית טויוטה הרשמית ושקט נפשי. סע לשלום. הליסינג בפנים!
אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולקבל הצעות אישיות המתאימות ביותר לצרכים שלך.
 

לתיאום פגישה, קבלת הצעת מחיר מותאמת אישית או בכל נושא אחר
יש למלא הטופס מטה ואנו נחזור אליך בהקדם


באפשרותך גם לפנות אלינו ישירות: Toyota Lease - פרטי קשר

אולי יעניין אותך גם...

כיצד תיראה מכונית העתיד? כיצד תיראה מכונית העתיד? הוכרזו הזוכים המקומיים בתחרות ציורי הילדים העולמית של טויוטה - "מכונית החלומות 2018"; הציורים הזוכים עולים לשלב הבא של התחרות ביפן משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות. טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017. לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות מערכות בקרת לחץ ניפוח בצמיגים המותקנות על כל רכב חדש החל מסוף שנת 2014 מהוות אמצעי בטיחות חשוב, בכך שהן מתריעות בפני הנהג על ירידה של לחץ הניפוח בצמיגים. עם זאת, מערכות אלו עלולות ליצור אצל הנהג אשליה לפיה כל עוד נורית ההתראה כבויה, הצמיגים המותקנים ברכב תקינים, ולא כך הדבר.
רכב חשמלי היברידי 2020: הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית רכב חשמלי היברידי 2020: הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית בפתיחת העשור השלישי של המאה ה-21 אין ספק כי הטכנולוגיה של הרכבים החשמליים לא מפסיקה להתחדש ולהפתיע. רכב חשמלי הוא כבר מזמן לא חלום, אלא מציאות. ב-2020 טויוטה מציגה את השילוב האופטימאלי בין הטכנולוגיה ההיברידית לחשמלית, המאפשרת גם חוויית נסיעה חסכונית, גם ביצועים ללא פשרות וגם ורסטיליות באופי הנסיעה - עירונית, בינעירונית, מהירה, איטית וכדומה. ליסינג תפעולי, פרטי ומה שביניהם רכב חדש בראש שקט ליסינג תפעולי, פרטי ומה שביניהם רכב חדש בראש שקט איך נהנים מטויוטה חדשה גם אם אין ברשותכם סכום כסף גדול? איך נוסעים בטויוטה חדשה ולא מפסידים את ירידת הערך של השנים הראשונות? איך נהנים משקט נפשי ומחליפים לטויוטה חדשה כל 3 שנים? ובכן, הכירו את אחד הטרנדים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות בעולם של קניית רכב חדש - הליסינג. ספיישל אולימפיקס הזמינו עובדי חברות לשחק איתם: טויוטה החברה הראשונה שנענתה לאתגר ספיישל אולימפיקס הזמינו עובדי חברות לשחק איתם: טויוטה החברה הראשונה שנענתה לאתגר ספורטאי ספיישל עם מוגבלויות שכליות-התפתחותיות איתגרו חברות למשחק כדורגל עם נבחרות העובדים שלהן. טויוטה נענתה, והמשחק התקיים במסגרת קמפיין גיוס המונים למימון משלחת הספיישל אולימפיקס למשחקים האולימפיים באבו-דאבי 10 טיפים להכנת הרכב לחורף 10 טיפים להכנת הרכב לחורף מבדיקת מערכת החשמל ברכב ועד לטכניקות נהיגה על שלג וקרח - מס' טיפים לנהיגה חורף בטוחה ומוצלחת.