מהעבר לעתיד: מה טויוטה מתכננת ל30 השנים הבאות?

בימים אלו אנחנו חוגגים 30 שנה בארץ וכבר חושבים על 30 השנים הבאות. האמת, לא היינו מגיעים לנקודת ציון כזו בלעדיכם, הלקוחות של טויוטה בארץ. מאז ועד היום, יחד אתכם אנחנו דוגלים בערכים של קהילתיות, חברה וסביבה נקייה, וממשיכים כל הזמן לשאול את עצמנו – איך נצליח ונחדש, מנעשה כדי לתרום לסביבה ולקהילה ואיך נחולל יחד שינוי אמיתי? בואו להכיר את העתיד

טויוטה עם הפנים לעתיד
חזון 2050


טויוטה הציבה אתגר סביבתי גלובלי לשנת 2050 הכולל שישה יעדים, הנוגעים לכל תחום פעילות של החברה. האתגר כולל הפחתת מזהמים החל משלב הפיתוח והייצור וכלה במיחזור המוצרים והחומרים, התנהלות העובדים, המפעלים, המשרדים ועוד. טויוטה משקיעה לצורך כך משאבים רבים במחקר ופיתוח, במודעות, בחינוך ובטכנולוגיות - והכל במטרה ליצור עתיד בטוח יותר ועולם טוב יותר לכולנו..

השאיפה של טויוטה - BEYOND ZERO

  כחברה אחראית ואיכפתית, טויוטה שואפת להגיע לאפס פליטת מזהמים, אבל לא מסתפקת בכך, אלא שואפת להתקדם עוד צעד קדימה, אל מעבר לאפס.
כי אפס אינו היעד שלנו. זהו עוד צעד במסע שלנו, שהתחיל ב-1997 עם הפריוס שהיתה ההיברידית המסחרית הראשונה בעולם, ונמשך עם היברידיות-נטענות (פלאג-אין), רכבים חשמליים מונעי סוללה ואף מכוניות מונעות מימן שלא משאירות אחריהן דבר מלבד מים. מפליטות מזהמים נמוכות לאפס מגבלות, מניידות משופרת לחברה טובה יותר, נגישה יותר, בטוחה יותר ונקיה יותר למען כולנו.

אולי יעניין אותך גם...

דגמי טויוטה GR דגמי טויוטה GR סדרת טויוטה GR מציעה מכוניות ספורט המשלבות ידע וטכנולוגיה שנולדו מתוך מרוצי TOYOTA GAZOO. גלו את ההנאה בכל נסיעה. דגמי טויוטה GR SPORT דגמי טויוטה GR SPORT גלו את ההנאה שבנהיגה עם GR SPORT. זמין בצבעי החותם של Gazoo Racing ונוצר בהשראת דגמי GR עתירי הביצועים של טויוטה – צפו בטווח דגמי טויוטה GR SPORT. נוסעים על חשמל מבלי להטעין! נוסעים על חשמל מבלי להטעין! יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה היום (ב', 19.4) על ה"מרוץ ההיברידי-חשמלי", אירוע ראשון מסוגו בישראל וככל הידוע גם בעולם, במסגרתו מאות נהגים, מקרב הציבור הרחב, יבדקו כמה באמת רכב היברידי יכול לנסוע בתנאי אמת על חשמל בלבד. נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום.
טויוטה  היילנדר בדרך לישראל טויוטה היילנדר בדרך לישראל סוף סוף הוא בדרך- טויוטה היילנדר בדרך לישראל ואתם כבר יכולים להזמין! עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה.