טויוטה אייגו X פרולוג

חזון חדש לסגמנט רכבי המיני עם עיצוב נועז, שובב ולוהט מאי פעם

עד שאייגו X פרולוג יגיע לישראל נשמח לעדכנכם מפעם לפעם בפרטים נוספים עליו
מלאו פרטיכם מטה ונשמור על קשר!

חושפים את האייגו X פרולוג החדשה
מכונית קטנה עם יתרונות גדולים
/

SUV קומפקטי עם גישה אורבנית!
מאז השקתה בשנת 2005, האייגו הקסימה לקוחות צעירים רבים בשל תחושת השובבות והכיפיות שלה. לקוחות טויוטה חדשים דורשים, יותר מאי פעם, סגנון, ייחודיות ואפשרות לביטוי עצמי. בהתבסס על מעמדה של האייגו כאייקון עיצובי מוביל בסגמנט רכבי המיני, ה-‏ED² שם לו למטרה לעצב מכונית שמיועדת ספציפית ללקוחות הללו. אייגו X פרולוג היא מכונית פרקטית שנועדה לאנשי העתיד שהחופש קורא להם. 

עיצוב שנועד לבלוט
בין אם מהחזית, מאחור או מהצד, השובבות של האייגו X פרולוג בולטת לעין. שילוב נועז של שני גוונים יוצר פרופיל גרפי ייחודי שמושך אליו מבטים ברחוב ומדגיש את מוכנות הרכב לשעוט קדימה. קו גג חד חדש מגביר גם את התחושה הדינמית למראה ספורטיבי אגרסיבי יותר. בחזית, פנסי היי-טק עוטפים את מכסה המנוע העליון ויוצרים צורה דמוית כנף. למטה, קרוב יותר לקרקע, הגריל הגדול, פנסי הערפל ומגן הגחון, המבוססים כולם על מוטיב משושה, מראים שזוהי מכונית שמוכנה לצאת לדרך. לכל מקום.

/
/

מעצבים מרחוק - עובדים ביחד
הפרויקט המאתגר של עיצוב האייגו X פרולוג בתנאים הקיימים היה מבחן גדול לתהליך הזריז והיעיל של ED² לפיתוח עיצוב מהיר וגמיש. צוות העיצוב של ED² עבד בהרמוניה, בין אם ביחד או מרחוק, משרטוט סקיצות ביד ועד יצירת מודל תלת ממד ממוחשב, סימולציות במציאות מדומה, מודלים תלת ממדיים ועד המכוניות הסופית עצמה. אייגו X פרולוג מדגימה באופן ברור כמה נוכחות יכולה להיות למכונית קטנה. טויוטה מציגה בדגם זה כיצד אפשר להוסיף פלפל לסגמנט רכבי המיני.

The New Toyota Aygo X prologue

דגמי טויוטה GR דגמי טויוטה GR סדרת טויוטה GR מציעה מכוניות ספורט המשלבות ידע וטכנולוגיה שנולדו מתוך מרוצי TOYOTA GAZOO. גלו את ההנאה בכל נסיעה. דגמי טויוטה GR SPORT דגמי טויוטה GR SPORT גלו את ההנאה שבנהיגה עם GR SPORT. זמין בצבעי החותם של Gazoo Racing ונוצר בהשראת דגמי GR עתירי הביצועים של טויוטה – צפו בטווח דגמי טויוטה GR SPORT. נוסעים על חשמל מבלי להטעין! נוסעים על חשמל מבלי להטעין! יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה היום (ב', 19.4) על ה"מרוץ ההיברידי-חשמלי", אירוע ראשון מסוגו בישראל וככל הידוע גם בעולם, במסגרתו מאות נהגים, מקרב הציבור הרחב, יבדקו כמה באמת רכב היברידי יכול לנסוע בתנאי אמת על חשמל בלבד. נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום.
טויוטה  היילנדר בדרך לישראל טויוטה היילנדר בדרך לישראל סוף סוף הוא בדרך- טויוטה היילנדר בדרך לישראל ואתם כבר יכולים להזמין! עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה.