TOYOTA C-HR החדש מושק רשמית בישראל

הקרוסאובר ההיברידי, בעל חתימת העיצוב הייחודית, משופע בטכנולוגיות מתקדמות ומעניק חווית נהיגה יוצאת דופן

חדש בטויוטה C-HR:

• מערכות הבטיחות האוטונומיות המתקדמות ביותר, מצבר ליתיום יון למערכת ההיברידית, מעבר לתאורת , LED שיפור נוסף בתצרוכת הדלק ועוד.
• מערכת מולטימדיה חדשה הכוללת קישוריות Android Auto / Apple CarPlay , ממשק אדם-מכונה (HMI) משודרג עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר, דוברת עברית ומעניקה קישוריות משופרת.
• מערכות בטיחות ייחודיות וביניהן: חיישני חנייה קדמיים ואחוריים עם מנגנון בלימה למניעת תאונות עצמיות בעת תמרוני חניה, זיהוי רכבים חוצים מאחור עם פונקציית בלימה ומערכת תאורה קדמית אדפטיבית (תלוי רמת גימור).
• הפחתת משמעותית של רעשי הדרך ורעש המנוע לתוך תא הנוסעים - תוצאה של תוספת רכיבי בידוד ב 11 מיקומים חדשים נוספים ברכב (מעבר לקיים בדגם היוצא) 
• אולם קונצרטים על גלגלים - מערכת שמע איכותית מבית JBL שתוכננה במיוחד ל C-HR מציעה סאונד באיכות אולטימטיבית (ברמת גימור LAUNCH Edition).

יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל, מודיעה היום (א')על תחילת שיווק הגרסה החדשה של רכב הקרוסאובר המעוצב טויוטה C-HR.-מיד עם השקת ה C-HR בתחילת שנת 2017, זכה הדגם לפופולריות רבה מאוד והצליח לכבוש פלח שוק משמעותי תוך פנייה ללקוחות המעוניינים להיות יוצאי דופן המעניקים חשיבות רבה לסגנון חיים, לעיצוב ולאיכות. טויוטה C-HR הצליח לכבוש פלחי שוק צעירים ולמצב עצמו כקרוסאובר אורבני בעיצוב יוצא דופן וייחודי ועם זאת כרכב יעיל, חסכוני ומהנה ביותר.
-כיום זהו הרכב הנמכר ביותר בקטגוריה ללקוחות פרטיים עם למעלה מ 14 אלף רכבים שנמכרו מתחילת השיווק בישראל ה C-HR בולט מבין דגמי טויוטה והוא ומשקף את הכיוון של החברה בשנים האחרונות להביא לידי ביטוי חופש עיצובי נרחב יותר ולעודד יצירתיות הנדסית שמאפשרת השגת תוצאות יוצאות דופן ומושכות עין בשילוב חדוות נהיגה מהנה ביותר. הדגם החדש כולל דינמיקת נהיגה משופרת, עיצוב פנימי וחיצוני מעודכן יותר וממשק אדם-מכונה (HMI) משודרג עם טכנולוגיית המולטימדיה העדכנית ביותר, כולל קישוריות Android Auto / Apple CarPlay.

הנעה היברידית חדשה, חווית נהיגה משופרת ונסיעה שקטה מאי פעם

מערכת ההנעה ההיברידית 1.8 ליטר עם 90 קילווט/122 כ"ס מצוידת כעת בסוללת ליתיום-יון קלה וחזקה יותר. היא יכולה לקלוט ולהוציא יותר זרם, ובכך מגבירה את אספקת הכוח החשמלי. המערכת טבעית יותר לנהיגה ומשיגה את נתון תצרוכת דלק של 26.3 ק"מ לליטר -הטוב בקטגוריה וסטנדרט פליטות של 109 גרם CO2 לק"מ בלבד ( תקן WLTP).

/

טויוטה C-HR החדש מעניק חווית נסיעה שקטה יותר גם במהירויות גבוהות, ומאפשר לנהג ולנוסעים ליהנות משיחה, מוזיקה או פשוט מהשקט המאפיין את הטכנולוגיה החשמלית - היברידית.

ה-C-HR מבוסס על פלטפורמת TNGA-C שהותאמה לדרישות המיוחדות של קרוסאובר קומפקטי ודינמי והיא משולבת את המרכב הקשיח של הרכב עם תגובתיות מצוינת העולה בקנה אחד עם תגובות הנהג. העיצוב הבסיסי יוצר מרכז כובד נמוך ותנוחת נהיגה נמוכה ולכן, למרות שנקודת המותן של הנהג בקרוסאובר קומפקטי מוגבהת בדרך כלל בהשוואה לדגמים אחרים, בעזרת הפלטפורמה הייחודית של טויוטה מושגת נהיגה סוחפת ושליטה מאוזנת עם הרבה פחות גלגול מרכב בפניות.

עיצוב ייחודי ויוצא דופן מלוטש ומשודרג

העיצוב הייחודי של טויוטה C-HR החדש משדרג את העיצוב המקורי יוצא הדופן שזכה לפופולריות רבה והיה אחד מהמאפיינים הבולטים להצלחתו.
חרטום הטויוטה C-HR מהווה התפתחות נוספת בעיצוב המבוסס על קונספט Under Priority ו- Look Keen של טויוטה. קווי אופי, היוצרים מראה מלוטש קיבלו מגע רך יותר ולחזית הרכב נוספה כעת שפה תחתונה צבעונית של המרכב.
תאורת יום LED קדמית (DRL) עוצבה מחדש כדי ליצור אלמנט מואר יחיד הממוקם מעל הפנסים הראשיים.

/

הטויוטה C-HR מגיעה ב- 3 צבעים חדשים: אפור תכלת מתכתי, אדום עז יוקרתי וברמת גימור LAUNCH EDITION צבע כתום דומיננטי וייחודי המשולב בגג שחור.
גימורי תא הנוסעים שודרגו והם מציעים איכות גבוהה יותר, מראה ויזואלי נעים למגע ויוקרתי יותר. העיצוב האוורירי והמרווח של סביבת הנהג בטויוטה C-HR מהווה יתרון מרכזי בעיני הלקוחות.
עיצוב מושב קדמי חדש ייחודי משלב בין חלק עליון דק גזרה וספורטיבי לבין אזור תמיכה תחתון מחוזק. ההבדלים הפונקציונליים מודגשים באמצעות שימוש בגוונים, מרקמים ודוגמאות ריפוד שונות. מושב הנהג ניתן לכוונון לגובה בכל רמות הגימור וברמת גימור C-ONCEPT ניתן כעת לכוונן את גובה המושב גם בצד הנוסע.

טכנולוגיה וקישוריות בפנים הרכב, מערכת שמע יוקרתית מבית JBL

סביבת הנהג כוללת פרטים חדשניים וטכנולוגיה מתקדמת נגישה ואינטואיטיבית. כל מתגי ההפעלה ומסך מגע עם צג 8 אינץ' מוטים קלות לעבר הנהג. לוח המחוונים העליון נמוך בצורה משמעותית בעומקו ומסייע גם הוא לנראות הנהג.
טויוטה C-HR החדשה כוללת ממשק אדם-מכונה (HMI) משופר בעיצוב חדש. את מסך המגע משלימה שורה של כפתורים וחוגות, לדוגמה לכוונון עוצמת הקול, המשפרים מאוד את נוחות הכוונון והשימוש האינטואיטיבי בזמן נהיגה. הדגם החדש מציג את החידושים האחרונים בקישוריות ובמידע . מערכת המולטימדיה

בידורי. 2019 החדשה כוללת Android Auto / Apple CarPlay ומאפשרת לרוב הסמארטפונים בשימוש לא רק להסתנכרן אלא גם למעשה להתמזג עם מערכת המדיה של המכונית. לאור החשיבות שמייחס קהל היעד של טויוטה C-HR לאיכות מערכת הבידור במכונית, תגיע רמת גימור LAUNCH EDITION עם מערכת שמע יוקרתית מבית JBL שהותאמה לרכב במיוחד. המערכת, פרי שיתוף פעולה הדוק בין JBL לבין מהנדסי טויוטה עוד מהשלב המוקדם של התכנון, מפיקה את הסאונד האולטימטיבי בסגמנט רכבי הפנאי הקומפקטיים.

בטיחות אקטיבית משופרת

ביצועי בטיחות מעולים הם חלק בלתי נפרד מפלטפורמת ה-TNGA , והם נדרשים לעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר של בטיחות אקטיבית ופסיבית. הפלטפורמות ועיצובי הרכב החדשים של טויוטה שואפים לענות על הסטנדרטים המחמירים שמציבים מבחני הריסוק המובילים בעולם, באמצעות הביצועים המתקדמים של הפונקציות והמערכות של חבילת הבטיחות Sence Toyota Safety.
כחלק ממחויבותה של טויוטה להנגיש אבזור בטיחות מתקדם לכולם, מערכת ה- Sence Toyota Safety קיימת כסטנדרט בכל דגמי ה- C-HR החדש. חבילת הבטיחות כוללת מערכת קדם התנגשות, כולל זיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעה על סטייה מנתיב עם שליטה מההגה, מעבר אוטומטי לאור גבוה ומערכת זיהוי תמרורי דרך.

/

בטויוטה C-HR החדש מוצגות מערכות בטיחות נוספות התומכות באופן אקטיבי בנהיגה בטוחה על ידי מתן מידע טוב יותר בזמן אמת לנהג על האזור המידי סביב המכונית: מערכת תאורה קדמית אדפטיבית, חיישני חנייה קדמיים ואחוריים עם מנגנון בלימה למניעת פגיעה במכשול, מערכת זיהוי רכבים בשטח מת, מערכת זיהוי רכבים חוצים מאחור, מערכת עזר חכמה לחניה.

לתיאום נסיעת התרשמות ללא התחייבות:

אולי יעניין אותך גם...

טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים פריוס פלאג-אין היברידית חוזרת לישראל: חשמלית מאי פעם פריוס פלאג-אין היברידית חוזרת לישראל: חשמלית מאי פעם יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, משיקה את הדגם החדש של ה-Plug-In PRIUS מכונית היברידית חשמלית נטענת פורצת הדרך. רכב פלאג אין זה מספק לנהגים "שתי מכוניות ברכישה אחת" – הנאה משילוב אולטימטיבי של רכב חשמלי חסכוני וידידותי לסביבה לבין שימושיות הטכנולוגיה ההיברידית פורצת הדרך של טויוטה פריוס. בולטים בשטח רכבי SUV וקרוסאובר תופסים נוכחות בולטים בשטח רכבי SUV וקרוסאובר תופסים נוכחות דגמי ה-SUV מאפשרים למשפחות למצוא את הדרך הטובה ביותר עבורן וכך ליהנות מכל העולמות שיש לדרכים בארץ להציע. טויוטה, מותג הרכב המוביל בעולם, נכנסה במלוא העוצמה לשוק זה ומציעה מבחר דגמים ברמה הגבוהה ביותר, לרבות רכבים היברידיים, ביטחותיים, בעלי רמות גימור שונות ואבזורים איכותיים ומגוונים. Toyota C-HR בישראל Toyota C-HR בישראל Toyota C-HR מציע עיצוב חיצוני ופנימי מתוחכם ויוצא דופן, חווית נהיגה דינמית ומערכת בטיחות מקורית Toyota Safety Sense מתקדמת ומשודרגת כסטנדרט. אופיו הייחודי של הרכב מדגים את הגמישות שמעניקה ארכיטקטורת TNGA
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".