מכוניות חשמליות מונעות סוללה של טויוטה

החופש עם אפס צריכת דלק ואפס פליטות מזהמים

הדור החדש של המכוניות החשמליות מונעות הסוללה של טויוטה מנצל את הניסיון העצום שלנו במערכות הנעה חשמליות כדי לספק שילוב בלתי מתפשר של כוח, אמינות ושימושיות. לפחות עשרה דגמי רכב חדשים עם אפס פליטות מזהמים מיועדים לצאת לשוק בחמש השנים הבאות, ובראשם הפרואייס החשמלי – ואן המציע טווח נסיעה של 300 ק"מ על מנוע חשמלי בלבד, טעינה מהירה בתוך 30 דקות, וכל היכולות והרב שימושיות של פרואייס קונבנציונלי.

כל היתרונות של הנעה חשמלית

מכיוון שמכונית חשמלית פועלת על כוח הסוללה בלבד, היא משתמשת באפס דלק ומפיקה אפס פליטות מזהמים. מעבר להיותן פשוטות לטעינה, מתקדמות ומרגשות לנהיגה הודות למומנט המידי מהמנועים החשמליים, הן מציעות גם עלויות נסיעה נמוכות יותר מרכב קונבנציונלי. ומכיוון שהן תורמות לאיכות אוויר משופרת בערים, וכך אפשר להרגיש חופשי לנהוג בהן בכל מקום.

/
טעינת הרכב החשמלי שלך

בין אם טוענים את הרכב בבית, במשרד או בדרכים, כמות עמדות הטעינה המהירה הולך וגדל, כך שטעינת מכונית חשמלית המונעת על ידי סוללה הופכת לפשוטה ונוחה.

/
טעינה ביתית ניתן לטעון רכב חשמלי מונע מצבר (EV) של טויוטה משקע חשמל ביתי. הטעינה הביתית בטוחה לחלוטין (כל עוד התאמת השקע נבדקה על ידי חשמלאי מוסמך) וסוללת 50 קוט"ש של פרואייס חשמלי יכולה להיטען בתוך 23-28 שעות*.
/
טעינה ייעודית אלו מטעני הקיר הנפוצים ביותר, הנמצאים בחניות של בנייני מגורים, בדרכי גישה ובמגרשי חניה של בנייני משרדים. היחידות הייעודיות מציעות טעינה מהירה יותר מהשקע הביתי וסוללת 50 קוט"ש של פרואייס חשמלי יכולה להיטען באמצעותן בתוך 4.75 שעות*.
/
טעינה מהירה עמדות טעינה-מהירה נמצאות במקומות ציבוריים רבים, מתחנות כבישים מהירים ועד תחנות דלק ומרכולים. יחידות יעילות אלה מסוגלות לטעון סוללת 50 קוט"ש של פרואייס חשמלי בתוך חצי שעה* בלבד.
להישאר טעונים

כמו כל מרכיב בטויוטה, הסוללות במכוניות החשמליות שלנו פותחו על ידי המהנדסים שלנו כדי להחזיק מעמד לאורך זמן. לטובת השקט הנפשי שלך, כל סוללה מגיעה עם אחריות ל-8 שנים או 160,000 ק"מ.

תכנית האיסוף שלנו מבטיחה שכאשר הסוללות של מכוניות חשמליות מגיעות לסוף חייהן, הן מטופלות בצורה בטיחותית ואחראית. מרכזי השירות המורשים של טויוטה אוספים אליהם כיום יותר מ-90% מהסוללות שלנו, ואנו חותרים למחזר למעלה מ-50% ממשקלה של סוללה היברידית.

/

להכיר יותר את החשמליות של טויוטה

נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום. טויוטה  היילנדר בדרך לישראל טויוטה היילנדר בדרך לישראל סוף סוף הוא בדרך- טויוטה היילנדר בדרך לישראל ואתם כבר יכולים להזמין! עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים