מכוניות חשמליות מונעות סוללה של טויוטה

החופש עם אפס צריכת דלק ואפס פליטות מזהמים

הדור החדש של המכוניות החשמליות מונעות הסוללה של טויוטה מנצל את הניסיון העצום שלנו במערכות הנעה חשמליות כדי לספק שילוב בלתי מתפשר של כוח, אמינות ושימושיות. לפחות עשרה דגמי רכב חדשים עם אפס פליטות מזהמים מיועדים לצאת לשוק בחמש השנים הבאות, ובראשם הפרואייס החשמלי – ואן המציע טווח נסיעה של 300 ק"מ על מנוע חשמלי בלבד, טעינה מהירה בתוך 30 דקות, וכל היכולות והרב שימושיות של פרואייס קונבנציונלי.

כל היתרונות של הנעה חשמלית

מכיוון שמכונית חשמלית פועלת על כוח הסוללה בלבד, היא משתמשת באפס דלק ומפיקה אפס פליטות מזהמים. מעבר להיותן פשוטות לטעינה, מתקדמות ומרגשות לנהיגה הודות למומנט המידי מהמנועים החשמליים, הן מציעות גם עלויות נסיעה נמוכות יותר מרכב קונבנציונלי. ומכיוון שהן תורמות לאיכות אוויר משופרת בערים, וכך אפשר להרגיש חופשי לנהוג בהן בכל מקום.

/
טעינת הרכב החשמלי שלך

בין אם טוענים את הרכב בבית, במשרד או בדרכים, כמות עמדות הטעינה המהירה הולך וגדל, כך שטעינת מכונית חשמלית המונעת על ידי סוללה הופכת לפשוטה ונוחה.

/
טעינה ביתית ניתן לטעון רכב חשמלי מונע מצבר (EV) של טויוטה משקע חשמל ביתי. הטעינה הביתית בטוחה לחלוטין (כל עוד התאמת השקע נבדקה על ידי חשמלאי מוסמך) וסוללת 50 קוט"ש של פרואייס חשמלי יכולה להיטען בתוך 23-28 שעות*.
/
טעינה ייעודית אלו מטעני הקיר הנפוצים ביותר, הנמצאים בחניות של בנייני מגורים, בדרכי גישה ובמגרשי חניה של בנייני משרדים. היחידות הייעודיות מציעות טעינה מהירה יותר מהשקע הביתי וסוללת 50 קוט"ש של פרואייס חשמלי יכולה להיטען באמצעותן בתוך 4.75 שעות*.
/
טעינה מהירה עמדות טעינה-מהירה נמצאות במקומות ציבוריים רבים, מתחנות כבישים מהירים ועד תחנות דלק ומרכולים. יחידות יעילות אלה מסוגלות לטעון סוללת 50 קוט"ש של פרואייס חשמלי בתוך חצי שעה* בלבד.
להישאר טעונים

כמו כל מרכיב בטויוטה, הסוללות במכוניות החשמליות שלנו פותחו על ידי המהנדסים שלנו כדי להחזיק מעמד לאורך זמן. לטובת השקט הנפשי שלך, כל סוללה מגיעה עם אחריות ל-8 שנים או 160,000 ק"מ.

תכנית האיסוף שלנו מבטיחה שכאשר הסוללות של מכוניות חשמליות מגיעות לסוף חייהן, הן מטופלות בצורה בטיחותית ואחראית. מרכזי השירות המורשים של טויוטה אוספים אליהם כיום יותר מ-90% מהסוללות שלנו, ואנו חותרים למחזר למעלה מ-50% ממשקלה של סוללה היברידית.

/

להכיר יותר את החשמליות של טויוטה

טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה. טויוטה אייגו - דברים טובים מגיעים באריזות קטנות | TOYOTA טויוטה אייגו - דברים טובים מגיעים באריזות קטנות | TOYOTA 1,2,3, איי, גו! מיני בטיחותית בעלת ביצועים מרשימים ומערכת מולטימדיה מתקדמת מספקת חווית נסיעה בלתי נשכחת. טויוטה אייגו - ליהנות מהדרך ומשקט נפשי. בכתבה הבאה, איי, גו! טויוטה לשירותכם תמיד ובכל מצב טויוטה לשירותכם תמיד ובכל מצב וירוס הקורונה הביא עמו סוג חדש של אתגר לחברה שלנו: הוא הגביל את חופש התנועה שלנו. מסיבה זו, החלטנו לסגור חלק מהיחידות בחברה, לעבוד במתכונת מצומצמת ולאפשר עבודה מהבית ככל הניתן. סוכנויות טויוטה המורשות בכל רחבי הארץ ממשיכות ברובן לתת שרות ללקוחות גם אם במתכונת מצומצמת ורובן ימשיכו לתת שירות ללקוחות החברה תוך הקפדה על ההנחיות.