הרכב החשמלי של טויוטה עם תא דלק מימני

לא משאירים דבר מאחור מלבד מים

קלים לתדלוק, מציעים טווח נסיעה של מעל 500 ק"מ ולא פולטים דבר מלבד מים, כלי הרכב החשמליים החלוציים שלנו הפועלים בטכנולוגיית תא דלק מימני טומנים בחובם הבטחה לחולל מהפכה באופן שבו אנו נוהגים. לאחר שהובלנו מגמה עולמית עם המכונית הראשונה בעולם שהופעלה על ידי מימן ב-2014 בייצור מסחרי, אנו לוקחים את טכנולוגיית תאי הדלק עם אפס פליטות לגבהים חדשים, עם מיראי – דור שני לחזון של ניידות נקייה שנמצא על הכביש כבר היום.

הצעד הבא בנסיעה עם אפס פליטות

במקום לפעול על חשמל הנאגר במצבר, מכוניות חשמליות עם תא דלק מימני מייצרות חשמל בעצמן באמצעות תגובה כימית בין מימן וחמצן בתאי דלק. תדלוק מכלי המימן ממשאבה לוקח פחות מחמש דקות, ומרגע שהמכונית עולה על הכביש, נהנים מנסיעות ללא פליטות מזהמים כלל, בטיחותיות, נוחות ומהנות כמו רכב קונבנציונלי.

/
אנרגיה נקייה ובטוחה

מימן הוא נקי, בטוח, ונמצא בכל מקום סביבנו. הוא עד כדי כך נפוץ שהוא מהווה 70% מהחומר ביקום. מסיבה זו, אפשר להפיק מימן באופן מקומי, ואם משתמשים באנרגיה מתחדשת ניתן לעשות זאת ללא פליטות פחמן כלל.

בימים אלה, יוזמה כלל-אירופית ליצירת רשת תדלוק מימן נמצאת בתהליכי פיתוח, וכ-200 עמדות תדלוק כבר פועלות ועוד כמותן מתוכננות בכל שנה. התדלוק בטיחותי, קל ומוכר כמו ברכב רגיל, החל במשאבה ופיית התדלוק ועד לוח המקשים ומסך המידע.

/
חברה מונעת מימן
/

מכוניות חשמליות הפועלות על טכנולוגיית תא דלק מימני כדוגמת מיראי של טויוטה הן רק ההתחלה עבור כוח המימן. בהיותו חלופה ישימה לדלקים מאובנים, המימן מבטיח לא רק להפחית את הפליטות הגלובליות בתחבורה ציבורית ומסחרית, אלא כבר מקדם אותנו לעבר חברה שמבוססת לחלוטין על אנרגיית מימן.

ממלגזות ומשאיות כבדות ועד האוטובוסים של Caetanobus וספינת Energy Observer, טכנולוגיית תאי הדלק של טויוטה כבר מחוללת שינוי ביבשה ובים. ומהשנה הבאה היא תפעיל קהילה שלמה. Woven City של טויוטה, אב-טיפוס של עיר למרגלות הר פוג'י, תציע מערכת אקולוגית מחוברת לחלוטין המופעלת על ידי אנרגיה של תאי דלק מימניים.

Discover Hydrogen Society

לגלות עוד על החשמליות של טויוטה

נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום. טויוטה  היילנדר בדרך לישראל טויוטה היילנדר בדרך לישראל סוף סוף הוא בדרך- טויוטה היילנדר בדרך לישראל ואתם כבר יכולים להזמין! עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים