ההיברידיות-חשמליות פלאג-אין של טויוטה

נוסעים רחוק יותר על חשמל טהור

ההיברידיות הנטענות שלנו מציעות את כל היתרונות של הדגמים ההיברידיים-חשמליים אך עם ביצועים חזקים יותר והיכולת לנסוע רחוק יותר על הנעה חשמלית בלבד. לאחר טעינתן ממקור חשמל ביתי או בעמדת טעינה, הן יכולות להעניק לך עד 75 ק"מ ללא פליטות כלל וללא שימוש בבנזין. בנסיעות ארוכות יותר, הן עוברות באופן חלק למערכת חשמל-דלק יעילה המעניקה לך שקט נפשי מדלת לדלת.

הטוב משני העולמות

האנרגיה הכפולה שמספקת הטכנולוגיה ההיברידית דור רביעי ב-RAV4 היברידית פלאג-אין והסוללה בעלת הקיבולת הגבוהה מאפשרים לך ליהנות מהטוב משני העולמות: ביצועים דינמיים ויעילות מעולה של רכב חשמלי מונע סוללה (EV), כולל מובילות בפליטות מזהמים מינימליות, צריכת דלק וטווח נסיעה חשמלית למכונית מסוגה.

/
טעינת ההיברידית הנטענת שלך

בין אם טוענים את הרכב בבית, במשרד או בדרכים, במספר הולך וגדל של עמדות טעינה ציבוריות, יש יותר מדרך אחת לטעון את ההיברידית פלאג-אין שלך ולממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בה.

/
טעינה ביתית המטען המהיר הכלול ב-RAV4 היברידית פלאג-אין מאפשר לטעון את הסוללות שלה מספק כוח ביתי סטנדרטי של 10 אמפר בתוך 7.5 שעות.
/
טעינה ייעודית למהירות ובטיחות ברמה אופטימלית, השילוב של כבל ייעודי עם מטען קיר מאפשר לך לטעון RAV4 היברידית פלאג-אין בתוך 2.5 שעות.
/
טעינה מהירה עמדות טעינה-מהירה נמצאות במקומות ציבוריים רבים, מתחנות בכבישים מהירים ועד תחנות דלק ומרכולים. יחידות יעילות אלה מסוגלות לטעון סוללת 50 קוט"ש של פרואייס חשמלי בתוך חצי שעה* בלבד.
MyT שירותים מחוברים

מבדיקת מצב הסוללה ומרחק הנסיעה הנוכחי ועד תכנות זמני טעינה, ואפילו קירור או חימום מראש של תא הנוסעים, אפליקציית MyT לסמרטפון מציעה מאפיינים ייעודיים שיסייעו לך להפיק את המרב מההיברידית הנטענת שלך.

/
יתרת כוח

כמו כל אלמנט בטויוטה, הסוללות במכוניות ההיברידיות הנטענות שלנו בנויות לטווח ארוך. לטובת השקט הנפשי שלך, כל סוללה מגיעה עם אחריות ל-5 שנים או 100,000 ק"מ, ועם בדיקת התקינות השנתית לרכב היברידי, האחריות מורחבת לכיסוי הסוללה עד 10 שנים.

תכנית האיסוף שלנו מבטיחה שכאשר הסוללות של מכוניות חשמליות מגיעות לסוף חייהן, הן מטופלות בצורה בטיחותית ואחראית. המוסכים המורשים של טויוטה אוספים אליהם כיום יותר מ-90% מהסוללות שלנו, ואנו חותרים למחזר למעלה מ-50% ממשקלה של סוללה היברידית.

/

להכיר יותר את החשמליות של טויוטה

נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום. טויוטה  היילנדר בדרך לישראל טויוטה היילנדר בדרך לישראל סוף סוף הוא בדרך- טויוטה היילנדר בדרך לישראל ואתם כבר יכולים להזמין! עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים