טויוטה מתחדש

אייקון השטח של

LAND CRUISER TOYOTA החדש מושק בישראל: עיצוב חיצוני ופנימי מעודכנים, ממשקי נהג משודרגים וחווית נהיגה משובחת מאי פעם

מחירו של הרכב נותר ללא שינוי, החל מ- 299,000 שקלים

יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל, מודיעה היום (ה') על תחילת שיווקו בישראל של רכב השטח המוביל בעולם, טויוטה לנד קרוזר החדש. עם היסטוריה מפוארת של כ- 65 שנה, הלנד קרוזר הוא אחד הדגמים הוותיקים והמוערכים ביותר של טויוטה. רכב השטח האגדי שומר על מעמד ייחודי לאורך זמן כמוביל הסגמנט הודות ליכולתו לשלב בין איכות יוצאת דופן, עמידות ואמינות לאורך זמן לבין ביצועי שטח ללא מתחרים.

עם הגעתו לישראל בשנת 1997, זכה הלנד קרוזר להצלחה ולאהדה רבה ולהובלת מכירות סגמנט רכבי השטח המאסיביים (E-SUV) לאורך שנים. עד היום נמכרו בארץ כ- 23,000 כלי רכב מדגם זה, רבים מהרכבים הראשונים שנמסרו עדיין נוסעים על כבישי ישראל, בשל עמידותם יוצאת הדופן. גם בפלח רכבי היד שניה, זוכה הרכב לביקושים יוצאי דופן כולל רשימות המתנה במסגרת פעילות רכבי היד השנייה של יוניון מוטורס Toyota Select.

הלנד קרוזר החדש מבסס את המורשת שלו בזכות מראה חיצוני מזוהה מאוד המבטא את קשיחותו ועוצמתו, יחד עם עיצוב פנים מתוחכם, נוח ואיכותי מאי פעם. זאת בנוסף לשיפורים ביכולותיו הדינמיות על הכביש ובשטח כאחד. בין החידושים, עדכון מקיף לסביבת הנהג המבטיח שיפור יכולת השליטה במידע הרב הזמין לרשותו, כמו גם שיפור בחוויית הנהיגה.

הדגם הנוכחי ממשיך להציע את מנוע הטורבו דיזל D-4D ‏2.8 ליטר העוצמתי, בעל הספק מרבי של 177 כ"ס, מומנט מרבי של 45.9 קג"מ ותיבת הילוכים אוטומטית חכמה בעלת שש מהירויות.

לראשונה תוצע גרסת לנד קרוזר הכוללת את מערכת הבטיחות האוטונומית המקורית של טויוטה Toyota Safety Sense. (ברמת גימור LIMITEDבלבד). הגרסאות הנוספות המשווקות באירופה ומיובאות ארצה אינן מיוצרות באופן הכולל מערכת זו וניתן למצוא בהן שלל מערכות בטיחות אחרות ובנוסף גם מובילאיי בהתקנה מקומית. אלו מקנות לרכב ציון בטיחות גבוה של 6 נקודות.

עיצוב חיצוני ופנימי מעודכן וסביבת הנהג ידידותית מאי פעם

עיצוב הפנים של הלנד קרוזר כולל מספר חידושים בהם הקונסולה המרכזית ולוח המחוונים שעברו עדכון ושדרוג ליצירת חווית הנהיגה הטובה ביותר. לוח המחוונים החדש עוצב באופן מודרני יותר עם מסך TFT "4.2 והקונסולה המרכזית עוצבה מחדש לנראות מקסימלית ולשיפור שדה הראיה של הנהג בעיקר בזמן נהיגה בשטח. הרכב החדש מצויד במערכת מולטימדיה מקורית Toyota Touch® 2 עם מסך מגע "8 ואפשרות נעילת הדיפרנציאל המרכזי לשיפור העבירות בשטח. הלנד קרוזר החדש מצויד במושבים קדמיים עם אוורור וחימום (ברמות גימור LUXURY ו- LIMITED) ובמושבים עם חימום בשורה השנייה (ברמות גימור LUXURY 7 ו- LIMITED).

הלנד קרוזר החדש מציג שינויים עיצוביים המקנים לו מראה עוצמתי ומודרני יותר, עם עדכונים של חזית הרכב וחלקו האחורי. הדגם החדש ארוך ב- 60 מ"מ מהדגם היוצא ואורכו של הרכב עומד כעת על 4,840 מ"מ בגרסה הארוכה ו – 4,565 מ"מ בגרסה הקצרה. רוחבו נותר ללא שינוי ועומד על 1,885מ"מ. חלקו התחתון של הרכב מתאפיין בגימור חד התורם לנוכחות הרחבה והעוצמתית ומצמצם את השפעת השלוחה הקדמית על זווית הגישה של המכונית בנהיגה בשטח. מרווח גחון מינימלי של 215 מ"מ (205 מ"מ בדגם הקצר) ושיפור זווית הנטישה במעלה אחת בגרסה הקצרה ל- 26 מעלות מבטיחים את יכולות השטח האולטימטיביות של הדגם.

ביצועי נהיגה ושטח מעולים, מרכב ייחודי בסגמנט ומערכות משופרות

מבנה המרכב הייחודי של הרכב בסגמנט (מרכב על שלדת סולם) טומן בחובו מספר יתרונות על פני מכוניות שטח מתחרות בעלות מבנה מרכב אחוד. מבנה מרכב זה, משלב בין חוסן ועמידות מוכחת, גמישות פיתול רבה מאוד, בידוד טוב יותר לתא הנוסעים הן מפני רעש והן מפני זעזועים ובכך הופך גם נסיעה בתנאי שטח קשים לנוחה יותר עבור הנוסעים בו. טויוטה ממשיכה לבחור במבנה תא נוסעים על שלדת סולם בזכות העובדה כי הוא מהווה את הפלטפורמה האולטימטיבית למשימות הקשוחות והמאתגרות אליהן מיועד רכב השטח.

הלנד קרוזר החדש כולל מתלי עצה כפולה עצמאיים קדמיים ומתלי four-link (ארבע נקודות חיבור) לסרן האחורי הקשיח. מבנה הבולם האחורי שופר על מנת להבטיח אמינות תוך שיפור שיכוך, שליטה ונוחות נהיגה.

טכנולוגיית הנעה כפולה 4x4 קבועה המוכחת של הלנד קרוזר קיימת גם בדגם חדש זה ונעזרת בשלוש מערכות עיקריות:

מערכת בקרת אחיזת כביש ושטח (Active Traction Control system- A-TRC) מערכת פעילה העושה שימוש בשליטה על המנוע והבלמים כדי לחלק את המומנט הנדרש לכל אחד מארבעת הגלגלים, ובכך מסייעת לשיפור היציבות ולשיפור באחיזת הכביש.

מערכת (Downhill Assist Control (DAC מסייעת לנהג לווסת את מהירות הרכב בשיפועים תלולים, חלקים או זרועי מהמורות. במצבים שבהם בלימת המנוע בלבד אינה מספקת להורדת מהירות הרכב, המערכת שולטת אוטומטית על לחץ נוזל הבלמים, זאת בכדי לשמור על מהירות ירידה קבועה ובטוחה מבלי שהנהג ייגע בדוושות הבלם.

מערכת Hill-start Assist Control (HAC) מונעת מהרכב להידרדר לאחור. כאשר הנהג משחרר את הרגל מדוושת הבלם, בעת זינוק בעלייה, המערכת נועלת באופן זמני את כל ארבעת הגלגלים למשך שתי שניות על מנת להשאיר את הרכב במקום ולמנוע הידרדרות.

מערכת Toyota Connected המתקדמת בישראל

גם בלנד קרוזר אפשרות התקנת Toyota Connected - מערכת ה-Connected Car המתקדמת ביותר בישראל, המוטמעת על גבי מערכת המולטימדיה המקורית Toyota Touch®2. המערכת מחוברת גם לסמארטפון של נהג הרכב, לצפייה ועדכונים מכל מקום באמצעות אפליקציית My TOYOTA. המערכת מתעדכנת באופן ישיר אונליין over the air כך שהלקוח יכול ליהנות משדרוגים ועדכונים ללא כל צורך בפעולה כלשהי וללא כל תשלום נוסף. Toyota Connected מאפשרת פרסונליזציה מלאה ומגוון רחב של אפליקציות כולל גישה ישירה לאפליקציות שימושיות המערכת כוללת גם חיישן תאונה המחובר למוקד חירום. בנוסף, היא מציגה באופן זמין ופשוט את כל המידע הרלוונטי לדגם ולרכב הספציפי בו היא מותקנת.

הלנד קרוזר החדש ממשיך לבלוט כאייקון רכבי השטח המוביל והמזוהה עם קשיחות, יכולות תמרון מיטביות בשטחים מאתגרים, שרידות וגם סטייל ופינוק לנהיגה עירונית חווייתית. מגוון רחב של רמות הגימור המוצעות על ידי יוניון מוטורס מאפשרות היום לקהל גדול ורחב יותר של לקוחות להגשים את חלום השטח האולטימטיבי.

רמות גימור ומחירים:

לנד קרוזר LUXURY קצר - 3 דלתות, 5 מושבים – 299,000
לנד קרוזר TS ארוך - 7 מושבים – 319,900
לנד קרוזר LUXURY ארוך - 5 מושבים – 349,900
לנד קרוזר SELECT ארוך - 7 מושבים – 354,900
לנד קרוזר LUXURY ארוך - 7 מושבים – 379,900
לנד קרוזר LIMITED ארוך - 7 מושבים - הכולל לראשונה מערכת בטיחות אוטונומית מקורית Toyota Safety Sense – 399,900

הלנד קרוזר יוצע בישראל ב- 6 צבעים שונים

אולי יעניין אותך גם...

פריוס פלאג-אין היברידית חוזרת לישראל: חשמלית מאי פעם פריוס פלאג-אין היברידית חוזרת לישראל: חשמלית מאי פעם יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, משיקה את הדגם החדש של ה-Plug-In PRIUS מכונית היברידית חשמלית נטענת פורצת הדרך. רכב פלאג אין זה מספק לנהגים "שתי מכוניות ברכישה אחת" – הנאה משילוב אולטימטיבי של רכב חשמלי חסכוני וידידותי לסביבה לבין שימושיות הטכנולוגיה ההיברידית פורצת הדרך של טויוטה פריוס. נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום. קווים מקבילים - הבדלים בין יבוא מקביל ליבואן רשמי קווים מקבילים - הבדלים בין יבוא מקביל ליבואן רשמי כאשר רוכשים רכב, המחיר הוא רק פרמטר אחד, ותתפלאו – הוא אפילו לא החשוב ביותר. לרכישה מול יבואן ישיר, וותיק ומבוסס בעל קשרי עבודה ארוכים עם יצרן הרכב יש לא מעט יתרונות. טרייד אין – האם זה באמת משתלם? טרייד אין – האם זה באמת משתלם? עסקת טרייד אין לרכישת רכב חדש כוללת בתוכה את כל היתרונות שיש לעולם הרכב הפרטי להציע - ההתרגשות של רכישת רכב חדש ומשודרג, השקט הנפשי של מכירת המכונית הישנה וכמובן - האטרקטיביות של העסקה וקבלת אחריות מהיבואן הרשמי. למעשה, אופציה זו היא הפתרון הקל, המהיר והנוח ביותר לתהליך של החלפת רכב, אשר יכול להיות מטריד ומסורבל לעיתים.
מכירות רכבי טויוטה היברידים עברו את ה-10 מיליון! מכירות רכבי טויוטה היברידים עברו את ה-10 מיליון! 20 שנה מאז השקת הדגם ההיברידי הראשון שלנו, הפריוס, המכירות ממשיכות להמריא ואנו גאים להכריז על אבן דרך נוספת בצמיחה של רכבי טויוטה ההיברידים כאשר סך המכירות הבינלאומיות עבר רף 10 מיליון הרכבים. בולטים בשטח רכבי SUV וקרוסאובר תופסים נוכחות בולטים בשטח רכבי SUV וקרוסאובר תופסים נוכחות דגמי ה-SUV מאפשרים למשפחות למצוא את הדרך הטובה ביותר עבורן וכך ליהנות מכל העולמות שיש לדרכים בארץ להציע. טויוטה, מותג הרכב המוביל בעולם, נכנסה במלוא העוצמה לשוק זה ומציעה מבחר דגמים ברמה הגבוהה ביותר, לרבות רכבים היברידיים, ביטחותיים, בעלי רמות גימור שונות ואבזורים איכותיים ומגוונים. מועדון שטח מועדון שטח יוניון מוטורס שמחה להציג את חברת "חלומות שטח", מועדון טיולי השטח המקצועי והמאתגר ביותר בישראל.