ליסינג תפעולי לעסקים קטנים ועצמאים עם טויוטה | Toyota Lease
  1. Leasing Overview
  2. Leasing for businesses

ליסינג תפעולי פרטי לעסקים קטנים

ליסינג פרטי ותפעולי לעסקים וחברות: דרך משתלמת לרכב חדש
להיות בעל עסק או עצמאי זוהי משימה לא פשוטה. המרדף היומיומי אחרי הכנסות חדשות, המעקב הבלתי פוסק אחר התנהלות העסק וחיפוש דרכים חדשות להרוויח ולהצליח מביאים עימם שגרה עמוסה. בשל כך, בעלי עסקים קטנים ועצמאים תמיד מחפשים להתייעל בכל הנוגע להוצאות השוטפות.
 
המטרה ברורה - התייעלות.    הגדלת שיעורי רווח וצמצום הוצאות בזמן, בכסף ואפילו ב"כאב ראש" - בטווח קצר ובטווח הארוך. אחד התחומים שהופך את החיים לקלים יותר מהבחינה הזו עבור עצמאים, לקוחות פרטיים ובעלי עסקים הוא תחום הליסינג, המאפשר ליהנות מרכבים חדשים בקלות, נוחות ומהירות. בנוסף, כך גם מגדרים את ההוצאה החודשית על רכב וזוכים לחבילת ביטוחים וטיפולים, לצד יתרונות רבים נוספים. בין היתרונות הללו יש להדגיש גם את החיסכון המשמעותי בזמן - אין צורך לבזבז זמן והתעסקות כדי לעשות טסט, אין צורך לחשוש מירידת ערך הרכב וכמובן שבתום העסקה אין צורך לחפש רוכש חדש למכונית.
 
טויוטה, מותג הרכב המוביל והאמין בעולם, נכנס לעולם הליסינג הפרטי באופן בלתי אמצעי - היישר מהיבואן הרשמי לצרכן הקצה, ללא מתווכים. באמצעות חברת טויוטה-ליס, מבית יוניון מוטורס, עצמאים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים ליהנות מהיתרונות של דגמי טויוטה עם מסלולי ליסינג פרטי ועסקי משתלמים ואטרקטיביים, אשר נבנים בהתאמה אישית לכל לקוח. בעל עסק קטן או עוסק עצמאי מורשה? הכתבה הזו בשבילך. כאן אנו נסקור את התחום, את היתרונות של ליסינג לעצמאים ובעלי עסקים קטנים, מענה לשאלות פופולריות בתחום, מסלולים לדוגמא ועוד.

 

מדוע ליסינג פרטי?

 

שיטה זו היא בעלת עקרון ראשוני ברור - היכולת לרכוש רכב חדש ואיכותי בתנאי תשלום מוגדרים, הנפרשים על פני תקופת זמן קבועה מראש. לא מדובר רק במסלולי מימון, אלא שהליסינג הפרטי גם חוסך את ההשקעה במכירת רכב לאחר תקופת השימוש. ניתן למעשה לסיים את ההחכרה ולהחזיר את הרכב לחברה או ליישם פתרונות אחרים שיוצעו בזמן אמת.
 
יש להבדיל בקצרה גם בין ליסינג תפעולי לפרטי עבור לקוחות עסקיים. ליסינג תפעולי מלא נותן מענה ללקוחות שהינם דורשי שירות מאסיביים ובעלי ציי רכב גדולים. חברות קטנות, בעלי עסקים ועצמאיים יכולים ליהנות מליסינג פרטי איכותי ולקבל את המעטפת המלאה של סוכנויות טויוטה, ביחד עם מוקד שירות 24/7, כיסוי ביטוחי מלא, שירותי חילוץ וגרירה ועוד.
 
בלי מתווכים - עובדים רק עם היבואן הרשמי
 
טויוטה ליס היא one stop shop עבורכם ומציעה את כל מגוון דגמי טויוטה ולקסוס בישראל, כך שתוכלו ליהנות משקט נפשי מקסימלי, מחברה איתנה ומצליחה וכמובן מאמינות גבוהה ביותר. הבטיחות המירבית והחדשנות של רכבי טויוטה, לצד הטיפול השוטף המקצועי ביותר במרכזי השרות המורשים של טויוטה בכל רחבי הארץ מהווים מעין תעודת ביטוח לאיכות ברכב, אם תרצו. כך תהיה לכם כתובת אחת לכל שאלה או בקשה.

 

ליסינג לעצמאים, לבעלי עסקים, ולחברות – יתרונות בולטים:

 

ביטוחים וטיפולים - נהנים מחבילת ביטוחים וטיפולים לפי הוראות יצרן בסוכנויות המורשות של טויוטה בעלויות אטרקטיביות ובאמצעות חלפים מקוריים בלבד.
מרכזי שירות בפריסה ארצית ומוקד שירות הזמין 24/7.
חשבונית ליסינג מיוחדת - בעלי עסקים יוכלו לקבל חשבונית מס מדי חודש עבור ניכוי הוצאות רכב.
• ליהנות ממגוון הדגמים של טויוטה - יוניון מוטורס מעמידה את מגוון דגמי טויוטה גם עבור שירותי הליסינג שלה. מכוניות משפחתיות, רכב קטן וחסכוני, רכבי יוקרה, מכוניות היברידיות, SUV, רכבים מסחריים ועוד - מגוון רכבים עומדים לבחירתכם.
שקט נפשי והתאמה אישית עבורכם – משלמים על מה שמשתמשים (ללא צורך בהתמודדות עם ירידת ערך בלתי צפויה) ונהנים מתשלום חודשי נמוך ומגוון אפשרויות בחירה בעת סיום העסקה.
רכב חדש מהניילונים מחוץ לחניה בהוצאה קבועה מראש ומוגדרת.
• מגוון רכבים היברידיים וחסכוניים בדלק - למיקסום החיסכון הכלכלי שלכם.
בטיחות מעל הכל - רכבים חדשים ואמינים במיוחד בעלי מערכות Toyota Safety Sense.

 

מבנה לדוגמא של מסלול ליסינג

 

איך בעצם בנויה עסקת ליסינג? ובכן, מדובר במתווה בעל שני חלקים – מקדמה ראשונית נמוכה ולאחר מכן תשלום חודשי קבוע ל-36 חודשים – 3 שנים, משך תקופת הליסינג. למשל, טויוטה קורולה SUN אוטומטית, מודל 2020, דורשת מקדמה בסך 7,900 ש"ח ולאחר מכן 36 תשלומים חודשיים בגובה 2,290 ש"ח בלבד. היכנסו לבדיקת מסלולים ומחירים נוספים.
 
בשורה התחתונה, קניית רכב חדש כוללת במרבית המקרים הוצאה חד פעמית גדולה. עבור בעלי עסקים קטנים ועצמאיים, מדובר בפגיעה לא קלה בתזרים הכספי. ליסינג לעסקים קטנים היא שיטה מועדפת של מימון לרכב. מועדפת משום שהיא מקנה לבעל העסק יתרונות רבים בהתנהלות הכלכלית שלו בעת תקופת החכירה ובעת סיומה. טויוטה ליס מאפשרת ליהנות מכל העולמות - הטיפול, השירות והאמינות של טויוטה, שירות מיוחד לבעלי עסקים ועצמאיים בדמות חשבוניות ליסינג ושירות לקוחות ייעודי, וכמובן - רכב חדש על הכביש.

הדרך לרכב חדש מתחילה כאן

מסלול הליסינג הפרטי של טויוטה ליס מורכב משני חלקים. תשלום ראשוני (מקדמה) נמוך ולאחר מכן 36 תשלומים חודשיים בגובה משתנה בהתאם לדגם הנבחר. המסלולים כוללים חבילת ביטוחים וטיפולים לפי הוראות יצרן במוסכים המורשים של טויוטה או לקסוס, לפי הדגם הקיים.

כאמור, שיטת הליסינג היא למעשה קניית רכב חדש בתנאי מימון מיוחדים. בטויוטה ליס תוכלו ליהנות מכל דגמי טויוטה המשווקים רשמית בישראל. טויוטה קורולה,טויוטה C-HR, ראב4 ועוד.

עסק קטן או עוסק מורשה עצמאי הינם לרוב רגישים ונוטים לשינויים במהלך השנים ולכן, גם אנחנו מגלים את הרגישות הזו. לאחר 36 חודשים יעמדו בפני הלקוחות שלנו שלוש אופציות:

  1. התקדמות לרכב מדגם חדש.
  2. רכישת הרכב שליווה אתכם במשך התקופה בתנאים מועדפים.
  3. סיום העסקה והחזרת הרכב לחברה.

ניתן יהיה לבצע טרייד אין עבור הרכב הישן וכך לחסוך פעמיים - גם חיסכון כספי של חלק מעלויות העסקה וגם חיסכון בזמן והשקעה הכרוכים במציאת רוכש למכונית המשומשת.