נסיעת התרשמות איתור סוכנות משנה מבצעים מחשבון מימון קטלוג להורדה

קטנות במימדים, גדולות באפשרויות

להתאהב במכוניות טויוטה הקטנות

הביטו מעבר לסגנון, הקומפקטיות והעיצוב החיצוני של המכוניות הקטנות שלנו, ותגלו שהן עשירות באבזור ואפשרויות מבפנים. מצלמה אחורית ומערכת מולטימדיה ידידותית ומתקדמת יהפכו את הנסיעה לבטוחה ומהנה יותר. המכוניות הקטנות והאמינות שלנו אף יחסכו בהוצאות השוטפות שלכם עם המנועים ההיברידיים המובילים בתעשיית הרכב.

מגוון הדגמים

גלו את המכוניות הקטנות שלנו

5 סיבות להתאהב במכוניות הקטנות של טויוטה

<br /> </ li> <li> אבזור של מחלקה ראשונה, כולל מצלמה אחורית ומסך מגע </ li> <li> אחריות ל-100,000 ק"מ / 3 שנים </ li> <li> עלויות שוטפות נמוכות </ li > <li> טויוטה - אמינות ברמה עולמית </ li> </ ul> "</br>

אייגו

אל תתנו לעיצוב הקומפקטי להטעות אתכם - לאייגו יש את כל מה שצריך כדי להפוך את הנסיעה העירונית שלכם לתענוג. בחרו את האייגו שמבטאת את מי שאתם.

דגשים

<= Xmlns ul "http://www.w3.org/1999/xhtml" "> <li> בטאו את עצמכם עם מגוון צבעים ואפשרויות<br /> </ li> <li> חסכונית בדלק ובפליטת מזהמים </ li> דירוג <li> ציון בטיחות 4 במבחני ריסוק Euro NCAP</ li> <li> בקרת יציבות ובקרת אחיזה כסטנדרט </ li> <li> 7" תישארו מחוברים עם מערכת המולטימדיה המתקדמת בעלת מסך מגע </=>

/

יאריס

מחפשים משהו מעט מרווח יותר מהאייגו? אתם תאהבו את היאריס! מרגישה בעיר או מחוץ לעיר כמו בבית. ואם תבחרו בגירסה ההיברידית החסכונית, תחסכו עוד יותר בהוצאות השוטפות.

דגשים

"<= Xmlns ul" "http://www.w3.org/1999/xhtml" "> <li>זמין גם בגירסה היברידית <br /> </ li> <li> תכונות בטיחות מובילות, כולל 7 כריות אוויר ובקרת יציבות </ li> <li> איכות חומרים גבוהה לנוחות המסע </ li> <li> מושבים אחוריים מתקפלים עבור שטח מטען גדול יותר </ li> </ ul> "

/

הצעות אחרונות

מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".