מעל 20 שנות ניסיון של בטכנולוגיות היברידיות - Toyota
  1. Electrified
  2. Hybrid
  3. Hybrid innovation

רכב היברידי חשמלי

התחילו את המסע החשמלי שלכם עם טויוטה היברידית

כאשר הפריוס – המכונית ההיברידית הראשונה - הושקה לפני יותר מ- 25 שנה, טויוטה הייתה גאה להיות חלוצת הטכנולוגיה ההיברידית חשמלית. היום, טויוטה היא מעצמה של רכבים היברידיים חשמליים עם מיגוון דגמים חדשניים וטכנולוגיה מתקדמת שלא מפסיקה להתפתח. כיום משווקים בישראל דגם חשמלי ועוד כ-9 דגמים שונים של רכבים היברידים-חשמליים, אשר להם כבר מעל 170,000 לקוחות מרוצים.

הנהיגה על טויוטה היברידית חשמלית זהה לחלוטין כמו על נהיגה על כל רכב אחד, אך היתרון הגדול שהיא שקטה מאוד וחסכונית וכמובן מזהמת הרבה פחות את האוויר שכולנו נושמים. טויוטה היברידית חשמלית לא דורש טעינה חיצונית של הרכב כי היא נטענת מעצמה, ומאחר והיא חסכונית כל כך בצריכת הדלק, הצורך להיכנס לתחנת דלק מצטמצם משמעותית. ולא פחות חשובה זו חוויית הנסיעה בטויוטה היברידית, נסיעה שקטה, חלקה ומהנה ביותר.

מה זה בעצם היברידי? כיצד הטכנולוגיה ההיברידית עובדת? ברכבים ההיברידים חשמליים ישנה מערכת הטענה עצמית החוסכת חיבור למקור חשמל והטענה ומאפשרת ניצול מירבי של הטכנולוגיה ההיברידית ומינימום צריכת דלק. מערכת ההטענה מזהה מצב של סוללה חלשה ומטעינה אוטומטית את הסוללה דרך מנוע הבנזין, כאשר בעת בלימה או האטה של הרכב, ההיברידית החכמה מייצרת חשמל שנאגר בסוללה לעת הצורך.

רכבים היברידיים-חשמליים ידועים כרכבים חדשניים, הרבה פחות מזהמים ויותר חסכוניים בדלק, אבל כמה אתם יודעים על חווית הנהיגה המהנה בהם?

מחפשים רכב היברידי? טויוטה מציעה לך להצטרף ללמעלה מ-15 מיליון נהגים ונהגות ברחבי העולם ולמעל בישראל שכבר בחרו בדרך טובה יותר לנהוג. לפניכם מידע על הרכבים ההיברידיים חשמליים של טויוטה – הצטרפו אלינו.

בנוסף לפריוס פורצת הדרך, לטויוטה מגוון רכבים היברידיים חשמליים המותאמים לסגנונות חיים שונים. אם אתה טיפוס עירוני, הרי שתתאים לך מכונית היברידית חשמלית עירונית כמו האייגו או היאריס הקומפקטיות שנותנות חוויית נהיגה יוצאת דופן ומגיעות במראה מלא בסטייל, ואם תירצו קרוסאובר אורבני אל תהססו לנסות את ה- C-HR. חובבי הקלאסי יוכלו להתפנק ב-SUV היברידית חשמלית מפנקת וחסרת פשרות בדמות ה-4 RAV בעוד אוהבי טיולי השטח ייהנו מגרסת ה-4x4. המשפחות יוכלו לבחור ממיגוון דגמי הקורולה המצליחה אשר מגיעה בתצורות שונות (סדאן וסטיישן), ואם תרצו רכב גדול ומפנק הבחירה האידיאלית תהיה הקאמרי רכב המנהלים המרשים.

עדיין לא בחרתם את ההיברידית שלכם? היכנסו עכשיו כדי וגלו עוד על הרכבים ההיברידיים וחוויית הנהיגה ההיברידית. קבלו את כל התשובות לכל השאלות על השימוש ברכבים ויתרונותיהם וגם כיצד אתם יכולים לשמור על העולם שלנו ירוק ונקי יותר. גם אתם יכולים להיות חלק מהמהפכה ההיברידית בישראל.