1. Leasing Overview

ליסינג פרטי או עסקי מבית היבואן ובהתאמה אישית

כל מה שצריך לדעת על ליסינג במקום אחד

מהו ליסינג פרטי?

 

כיום, לקוחות רבים אינם רוצים להטריד עצמם בבעלות של רכב ו/או בכמה יירד ערכו של הרכב במהלך השנים - ליסינג פרטי הוא אופציה מצוינת במקרה כזה!
כשמדברים על ליסינג פרטי מתייחסים לעסקת מימון, השכרה או חכירה של רכב לתקופת זמן המוסכמת מראש.
היתרונות העיקריים של הליסינג הפרטי הם עלויות נמוכות וידועות מראש, גמישות, הכרה במס ללקוח עסקי, חבילת ביטוחים וטיפולים ושירות 24/7 לראש שקט ושקט נפשי.

 

שיטה זו היא בעלת עקרון ראשוני ברור - היכולת לרכוש רכב חדש ואיכותי בתנאי תשלום מוגדרים, הנפרשים על פני תקופת זמן קבועה מראש. לא מדובר רק במסלולי מימון, אלא שהליסינג הפרטי גם חוסך את ההשקעה במכירת רכב לאחר תקופת השימוש. ניתן למעשה לסיים את ההחכרה ולהחזיר את הרכב לחברה או ליישם פתרונות אחרים שיוצעו בזמן אמת.

יש להבדיל בקצרה גם בין ליסינג תפעולי לפרטי עבור לקוחות עסקיים. ליסינג תפעולי מלא נותן מענה ללקוחות שהינם דורשי שירות מאסיביים ובעלי ציי רכב גדולים. חברות קטנות, בעלי עסקים ועצמאיים יכולים ליהנות מליסינג פרטי איכותי ולקבל את המעטפת המלאה של סוכנויות טויוטה, ביחד עם מוקד שירות 24/7, כיסוי ביטוחי מלא, שירותי חילוץ וגרירה ועוד.

מה חבילת הליסינג כוללת?

עסקה הכוללת שכירת רכב אשר מתחילה מתשלום מקדמה ראשונית וממשיכה עם תשלומים שוטפים מדי חודש לתקופה מוגבלת. בליסינג הפרטי של טויוטה ליס תהנו ממעטפת שירותים מלאה, כמו: כיסוי ביטוחי מלא, שירותי גרירה וחילוץ, טיפולים בחלפים

מקוריים ועוד.

 

הכל כלול בלי הפתעות ובראש שקט ורגוע

כל הטיפולים ברכבי טויוטה ליס מבוצעים אך ורק בסוכנויות המורשות, העושות שימוש בחלפים מקוריים של טויוטה.

התוצאה? נהנים לא רק מהשירות של Toyota Lease, אלא גם מהאמינות, האחריות ומהשקט הנפשי שאתם מקבלים כשאתם יודעים שהטויוטה שלכם נמצאת באחריות מלאה אצל היבואן הרשמי.

 

עסקת ליסינג מתאימה לכולם

בגלל היותה פתרון יעיל, חסכוני, שיטת הליסינג הפרטי מתאימה גם ללקוח הפרטי וגם לבעלי עסקים קטנים

כאמור, שיטת הליסינג היא למעשה קניית רכב חדש בתנאי מימון מיוחדים. בטויוטה ליס תוכלו ליהנות מכל דגמי טויוטה המשווקים רשמית בישראל. טויוטה קורולה,טויוטה C-HR, ראב4 ועוד.

מה קורה אחרי שלוש שנים?

עסק קטן או עוסק מורשה עצמאי הינם לרוב רגישים ונוטים לשינויים במהלך השנים ולכן, גם אנחנו מגלים את הרגישות הזו. לאחר 36 חודשים יעמדו בפני הלקוחות שלנו שלוש אופציות:

 1. התקדמות לרכב מדגם חדש.
 2. רכישת הרכב שליווה אתכם במשך התקופה בתנאים מועדפים.
 3. סיום העסקה והחזרת הרכב לחברה

כאמור, שיטת הליסינג היא למעשה קניית רכב חדש בתנאי מימון מיוחדים. בטויוטה ליס תוכלו ליהנות מכל דגמי טויוטה המשווקים רשמית בישראל. טויוטה קורולה,טויוטה C-HR, ראב4 ועוד.

 להחליף את הרכב הישן - עסקת טרייד אין חכמה וחסכונית

ניתן יהיה לבצע טרייד אין עבור הרכב הישן וכך לחסוך פעמיים - גם חיסכון כספי של חלק מעלויות העסקה וגם חיסכון בזמן והשקעה הכרוכים במציאת רוכש למכונית המשומשת

מבנה לדוגמה של עסקת ליסינג

איך בעצם בנויה עסקת ליסינג?

ובכן, מדובר במתווה בעל שני חלקים

 • מקדמה ראשונית נמוכה
 •  תשלום חודשי קבוע ל-36 חודשים – 3 שנים, משך תקופת הליסינג.

היכנסו לבדיקת מסלולים ומחירים נוספים.

בשורה התחתונה, קניית רכב חדש כוללת במרבית המקרים הוצאה חד פעמית גדולה. עבור בעלי עסקים קטנים ועצמאיים, מדובר בפגיעה לא קלה בתזרים הכספי. ליסינג לעסקים קטנים היא שיטה מועדפת של מימון לרכב. מועדפת משום שהיא מקנה לבעל העסק יתרונות רבים בהתנהלות הכלכלית שלו בעת תקופת החכירה ובעת סיומה. טויוטה ליס מאפשרת ליהנות מכל העולמות - הטיפול, השירות והאמינות של טויוטה, שירות מיוחד לבעלי עסקים ועצמאיים בדמות חשבוניות ליסינג ושירות לקוחות ייעודי, וכמובן - רכב חדש על הכביש.

אז למה אתם מחכים?

התקדמו עוד היום לטויוטה חדשה ב- Toyota Lease.

בואו ליהנות משילוב מנצח של נוחות, בטיחות, איכות והאמינות של דגמי טויוטה,

מסלולי ליסינג מגוונים המתואמים אישית עבורכם, כל זה לצד השירות והאחריות של יוניון מוטורס, הכולל שירות בכל רחבי הארץ בכל אחת מ- 32 הסוכנויות המורשות של טויוטה.

סעו לשלום. הליסינג בפנים!

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבל הצעות אישיות המתאימות ביותר לצרכים שלכם!  נשמח לתת לך עוד פרטים

יתרונות Toyota Lease - ליסינג פרטי בראש שקט, מבית היבואן

 • מגוון דגמים ואפשרות שידרוג

 • מגוון אפשרויות, מבצעים ומסלולים

 • אחריות יבואן

 • שירות 24/7

 • חלפים מקוריים

 • מימון בתנאים מועדפים

 • טכנולוגיה ומערכות בטיחות מתקדמות

 • חבילת ביטוחים וטיפולים

ליסינג - שאלות ותשובות

היתרונות העיקריים של הליסינג הפרטי הם עלויות נמוכות וידועות מראש, גמישות, הכרה במס ללקוח עסקי, חבילת ביטוחים וטיפולים ושירות 24/7 לראש שקט ושקט נפשי

בטויוטה ליס, הליסינג של טויוטה, תוכלו ליהנות מכל דגמי טויוטה המשווקים רשמית בישראל

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו ואנו נדאג ליצור איתך קשר ולהעניק לך הצעות מותאמות אישית לצרכים שלך. ב"סוג הפנייה" יש לבחור באפשרות "קבלת פרטים על מסלולי הליסינג".

התשלום משתנה ותלוי בדגם וברמת הגימור, ניתן לבדוק זאת באמצעות מחשבון הליסינג שלנו