יתרונות הנהיגה בטויוטה היברידית: פשוט להיכנס ולנסוע - Toyota
 1. Electrified
 2. Hybrid
 3. Hybrid innovation
 4. Benefits of Hybrid

יתרונות הנהיגה ההיברידית

טויוטה הייבריד

בין אם בין אם מחפשים רכב לנהיגה שקטה ורכה יותר, ובין אם מחפשים תפוקה יעילה של הדלק תוך מינימום זיהום – כל אחד ממיגוון הרכבים ההיברידיים שלנו יביא לשינוי בחייכם.

 • החיים קלים עם מכונית היברידית, פשוט להיכנס ולנסוע. 

  המכוניות ההיברידיות שלנו תוכננו לנהיגה הכי קלה שניתן. עם הנעת הרכב בלחיצת כפתור אין רעש. רק לנוע כשמוכנים. וכאשר המערכת ההיברידית שולטת בעצמה והכל אוטומטי, נותר רק להעביר הילוך וליהנות מעוצמה שקטה בכל נסיעה.

 • מנוע עוצמתי שקט, רך ורספונסיבי

  בנהיגה במכוניות ההיברידיות שלנו, המנוע החשמלי החרישי מאפשר ליהנות מהאזנה לדברים החשובים. המנוע הזה משלב אוטומטית מנוע בנזין יעיל במהירויות גבוהות, ובדיוק ברגע שצריך - 2 המנועים הופכים לאחד – כששני המנועים עובדים במשולב.

 • סוללות שאין צורך לטעון

  אין צורך לדאוג כמה רחוק נוסעים במכוניות ההיברידיות שלנו, רק ממלאים דלק וממשיכים בדרככם, כפי שהייתם נוהגים עם כל רכב רגיל אחר. וכאשר הסוללה נחלשת, מנוע הבנזין טוען וממלא אותה שוב. וזה עוד לא הכל, בכל בלימה, האנרגיה ממוחזרת וגם היא טוענת הסוללה – כך שדבר לא מתבזבז.

 • שומרים על הארנק שלך ועל הסביבה

  לנהוג במכונית היברידית זה לא רק עניין של אהבה, אתם תעריכו ממש כמה זה חסכוני. המכוניות ההיברידיות שלנו מחליפות בין המנועים בתדירות האופטימלית כדי לחסוך לכם בצריכת הדלק ובזיהום סביבתי. פליטת ה- CO2 מהמכוניות היברידיות שלנו היא מהנמוכות שיש לעומת שאר המכוניות באותן קטגוריות.

 • יש היברידית לכל אחד ואחת

  הסיפור ההיברידי שלנו התחיל ב- 1997 עם פורצת הדרך: הפריוס. מאז משפחת הרכבים ההיברידיים שלנו התרחבה ועם מיגוון דגמים לבחירתך, היום אנו בטוחים שיש לנו תשובה היברידית גם עבורך. לעירוניים המחפשים רכב לכבישי העיר, יש את היאריס ההיברידית. למשפחה המתקשה לדחוס את כולם, יש אוריס סטיישן. בקיצור, יש היברידית לכל אחד ואחת.

הקליקו על הדגם המעניין אתכם למידע מפורט:

גלו עוד על הטכנולוגיה ההיברידית