הזמנת רכב אונליין באתר טויוטה | Toyota
 1. Buy & Offers
 2. Buy

הדרך הקלה והנוחה לטויוטה המושלמת עבורך היא אונליין

01

בחירת הטויוטה המושלמת עבורך

באמצעות הרכבת דגם בהתאמה אישית ניתן לבחור צבע, איבזור ותוספות לכל דגם. אנו ממליצים לבדוק גם את הטבות החודש שאנו מציעים על דגמים נבחרים.
02

התנסות בטויוטה שבחרת

ברגע שיודעים איזו טויוטה רוצים, כדאי להתנסות בה מקרוב. אנו מציעים לך לתאם אונליין נסיעת התרשמות באחת מסוכנויות טויוטה המורשות ללא התחייבות. מאחלים לך חווייה נפלאה!
03

אפשרויות מימון

לאחר שבחרת והתנסית בדגם המועדף עליך, אנו רוצים לוודא כי גם אופן התשלום הוא הנכון עבורך. יש לנו מגוון אפשרויות תשלום כדי שהעסקה תהיה הנכונה ביותר עבורך.

היתרונות בהזמנת טויוטה אונליין:

 • כל האפשרויות במקום אחד

  סוקרים את כל המוצרים אונליין, כולל אולם תצוגה וירטואלי בו ניתן לצפות בהדרכת על הדגמים השונים.

 • נוחות ויעילות

  את כל הפעולות ניתן לבצע אונליין, כולל שיחה עם נציג/ה, תיאום נסיעת התרשמות ותשלום מקדמה.

 • מתחילים ומסיימים באונליין

  מסקירת הדגמים, דרך הרכבה אישית הכוללת בחירת צבע ותוספות ועד להזמנה בטוחה באונליין.

הטויוטה שמתאימה שלך

לרשותך מיגוון עצום של דגמי טויוטה כדי שבחירתך תהיה הנכונה ביותר עבורך. באפשרותך להרכיב דגם בהתאמה אישית ולבקש מאיתנו כל דבר נוסף כדי שהטויוטה שהרכבת תהיה המושלמת עבורך. החווייה מתחילה כאן.

תתנסה ותחווה את הטויוטה בדרך שלך

איך ברצונך להתנסות בטויוטה שלך? שיחת טלפון, פגישה עם נציג/ת סוכנות מורשית ואולי גם לתאם נסיעת התרשמות ללא התחייבות. ההחלטה שלך. כדאי לדעת כי אנו מציעים נסיעת התרשמות בליווי נציג שלנו שיסביר לך על מערכות הרכב וגם נסיעה ללא מלווה אם זו העדפתך. אפשרי גם שנביא אליך את הרכב לנסיעת התרשמות מהבית! נשמח לעדכון איך, איפה ומתי. אנחנו נדאג לשאר.

יצירת קשר

שאלות? בקשות? המומחים שלנו כאן לשירותך. כדאי להיעזר בידע ובמומחיות שלהם כדי לקבל מענה בכל נושא.

לתיאום נסיעת התרשמות

חשוב לנו שההחלטה שלך תהיה הנכונה ביותר עבורך. אין כמו נסיעת התרשמות בדגם הנבחר בכדי שהיא אכן תהיה כזו. ניתן לתאם נסיעה אונליין בנוחות ובקלות על ידי בחירת דגם, סוכנות מורשית ומועד מועדף.

איתור סוכנות מורשית

רשימת סוכנויות טויוטה המורשות איתן ניתן ליצור קשר במגוון דרכים ו/או לבקר ולהתנסות בדגמי טויוטה השונים

חשבון "טויוטה שלי"

יצירת חשבון אישי באתר יאפשר לך גישה למגוון שירותים אישיים וכלים מיוחדים

יצירת חשבון

מימון ליסינג וטרייד אין

יש לנו מיגוון מסלולי מימון מאוד אטרקטיביים שנוכל להתאימם עבורך אישית לפי היכולות/הצרכים שלך. אצלנו גם מבצעים טרייד-אין לכל סוגי הרכבים לנוחותך המירבית. בדקת כבר את אפשרות הליסינג שלנו? אולי עדיף לך ליסינג פרטי או תיפעולי במחיר חודשי קבוע הכל כלול. נשמח לייעץ לך אישית ולהתאים איתך את מסלול הרכישה הכי נכון עבורך.

מימון בהתאמה אישית

עם Toyota EasyWay, ניתן לבנות תכנית מימון לרכב חדש בהתאם לצרכים ולסגנון החיים שלכם, בגמישות מלאה ובהתאמה אישית.

טרייד אין לכל סוגי הרכבים

ברצונך לקבל הערכת מחיר על רכבך הישן? דרך מצויינת לשלם פחות על הטויוטה החדשה שלך!

תשובות לשאלות נפוצות

החל מבחירת דגם ועד למועד האספקה - כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות בנוגע לתהליך ההזמנה

בעמוד דגמי טויוטה תוכלו לצפות בכל הדגמים ורמות הגימור השונות, כולל מחירים ומאפיינים עיקריים שלהם. בעמוד זה תוכלו גם לסנן דגמים לפי מחיר, סוג רכב, סוג הנעה ועוד. בעת לחיצה על הדגם המבוקש תועברו למסך בחירת צבע ותוספות ובסיום תוכלו להמשיך להזמנה אונליין.

הזמנה אונליין ניתן לבצע בקלות וביעילות במספר פעולות פשוטות. לאחר שבחרתם דגם מבוקש וסיימתם לבחור צבע ותוספות, תועברו למסך סיכום הרכבה בו יופיע כפתור "הזמנה אונליין". בלחיצה עליו תועברו למסך פרטים אישיים. לאחר מילוי הפרטים כולל סוכנות מורשית מבוקשת בה תרצו לאסוף את הרכב, תועברו למסך פרטי אשראי שם תידרשו למלא פרטים על מנת לשלם מקדמה. בסיום תקבלו הודעת אישור הזמנה עם כל פרטי ההזמנה שלכם. זהו, הרכב שוריין לכם וייצרו עמכם קשר מהסוכנות בהקדם להשלמת תהליך ההזמנה. שימו לב, ניתן לבטל הזמנה בכל שלב וסכום המקדמה יוחזר לכם במלואו!

לאחר הזמנת הרכב ותשלום המקדמה ייצרו עמך קשר מהסוכנות בכדי לעדכן לגבי תהליך הכנת הרכב למסירה. אם הרכב במלאי הוא יימסר עד 14 יום מהעברת מלוא התשלום. במידה והזמנת רכב אשר אינו במלאי, תקבל עדכון מהסוכנות לגבי צפי הגעת הרכב. בכל מקרה, ב-2 המקרים תקבל הודעות שונות בזמן ההמתנה לרכב על צפי הגעתו, בזמן הגעתו, בזמן הכנתו למסירה ובדרכו לסוכנות המורשית לצורך איסופו.

אפשרויות התשלום מגוונות ומאפשרות לך לשלם על הטויוטה החדשה שלך בדרך שנוחה לך. תשלום המקדמה מבוצע באונליין בכ.א. ובסוכנות המבוקשת גם באמצעות העברה בנקאית, המחאה בנקאית או המחאה אישית. חשוב לציין כי עם Toyota EasyWay, ניתן לבנות תכנית מימון לרכב חדש בהתאם לצרכים ולסגנון החיים שלכם, בגמישות מלאה ובהתאמה אישית, עד 100% מימון, כפוף לאישור הגורם המלווה ותנאיו.  את הטויוטה החדשה שלכם ניתן לרכוש גם בעסקת ליסינג פרטי או מימוני וכן לבצע עסקת טרייד אין על הדגם הנוכחי שלכם (אנו מאפשרים עסקת טרייד אין לכל סוגי הרכבים) בכל אחת מסוכנויות טויוטה המורשות.

רוכשים את אחד הדגמים החדשים של טויוטה ומקבלים זיכוי בהתאם לשווי הרכב הישן. פעולה זו מספקת לכם פתרון נוח ומהיר במיוחד. משדרגים את הרכב הישן לטויוטה חדשה, ומקבלים גם הצעה משתלמת לרכישת הרכב הישן והכי חשוב נוחות, מהירות והרבה שקט נפשי. בכל אחת מסוכנויות טויוטה המורשות ניתן לקבל הצעות לעסקת טרייד אין לכל סוגי הרכבים. צרו קשר בכל דרך עם אחת מסוכנויות טויוטה המורשות או פנו אליהם בטופס יצירת קשר בנוגע לטרייד אין.

מחיר הדגמים השונים המוצג באתר הינו מחיר הדגם לפני תוספות איבזור אם נידרש ולפני הטבות מיוחדות באם קיימות. ניתן לבצע הזמנה אונליין באתר על ידי תשלום מקדמה בלבד. לרוב הדגמים יינתנו הנחות ו/או הטבות עם הסדרת התשלום המלא וכמובן את יתרת התשלום ניתן לבצע במגוון אפשרויות מימון וטרייד אין בהתאמה אישית. הכנסו לעמוד מבצעי החודשOpens in new window למידע נוסף כולל לגבי מסלול המימון והליסינג המומלץ לדגם.