נותנים השראה לעולם
לנוע קדימה

כשותפי ניידות בינלאומיים של המשחקים האולימפיים והפראולימפיים,
אנו מאמינים שכאשר אנו נעים, ביכולתנו להשיג את הבלתי אפשרי
/

"תחת הדגל האולימפי והפראולימפי, הבה נעצים את כוחו של הספורט לקרב אנשים יחדיו"

אקיו טויודה

נשיא תאגיד טויוטה מוטור

המחוייבות של טויוטה

אנו מחוייבים בכל לבנו למימוש הפוטנציאל האנושי באמצעות כוח התנועה, וזו הסיבה שאנו שותפים גאים במשחקים האולימפיים והפראולימפיים.המשחקים הם החגיגה הגדולה ביותר בעולם של התנועה האנושית. זהו המקום בו אנו לומדים על כוחו האמיתי של הספורט - הספורט יכול לאתגר אותנו, לתת לנו השראה, והכי חשוב, לאחד אותנו. כשותף הניידות הבינלאומי של המשחקים האולימפיים והפראולימפיים, אנו חולקים את חזוננו לעודד אנשים לדחוף קדימה - מעבר לקו הסיום, מעבר לבלתי אפשרי.

במאמץ להביא את ההבטחה של הספורט לכל פינות העולם, אנחנו עובדים עם הוועד האולימפי הבינלאומי (IOC) והוועד הפראולימפי הבינלאומי (IPC) בנמטרה לעודד ספורטאים אולימפיים ופראולימפיים להגשמת חלומותיהם למרות מגבלותיהם.

לגלות עוד

דגמי טויוטה GR דגמי טויוטה GR סדרת טויוטה GR מציעה מכוניות ספורט המשלבות ידע וטכנולוגיה שנולדו מתוך מרוצי TOYOTA GAZOO. גלו את ההנאה בכל נסיעה. דגמי טויוטה GR SPORT דגמי טויוטה GR SPORT גלו את ההנאה שבנהיגה עם GR SPORT. זמין בצבעי החותם של Gazoo Racing ונוצר בהשראת דגמי GR עתירי הביצועים של טויוטה – צפו בטווח דגמי טויוטה GR SPORT. נוסעים על חשמל מבלי להטעין! נוסעים על חשמל מבלי להטעין! יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה היום (ב', 19.4) על ה"מרוץ ההיברידי-חשמלי", אירוע ראשון מסוגו בישראל וככל הידוע גם בעולם, במסגרתו מאות נהגים, מקרב הציבור הרחב, יבדקו כמה באמת רכב היברידי יכול לנסוע בתנאי אמת על חשמל בלבד. נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום.
טויוטה  היילנדר בדרך לישראל טויוטה היילנדר בדרך לישראל סוף סוף הוא בדרך- טויוטה היילנדר בדרך לישראל ואתם כבר יכולים להזמין! עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה.