נותנים השראה לעולם
לנוע קדימה

כשותפי ניידות בינלאומיים של המשחקים האולימפיים והפראולימפיים,
אנו מאמינים שכאשר אנו נעים, ביכולתנו להשיג את הבלתי אפשרי

/

"תחת הדגל האולימפי והפראולימפי, הבה נעצים את כוחו של הספורט לקרב אנשים יחדיו"

אקיו טויודה

נשיא תאגיד טויוטה מוטור

המחוייבות של טויוטה

אנו מחוייבים בכל לבנו למימוש הפוטנציאל האנושי באמצעות כוח התנועה, וזו הסיבה שאנו שותפים גאים במשחקים האולימפיים והפראולימפיים.המשחקים הם החגיגה הגדולה ביותר בעולם של התנועה האנושית. זהו המקום בו אנו לומדים על כוחו האמיתי של הספורט - הספורט יכול לאתגר אותנו, לתת לנו השראה, והכי חשוב, לאחד אותנו. כשותף הניידות הבינלאומי של המשחקים האולימפיים והפראולימפיים, אנו חולקים את חזוננו לעודד אנשים לדחוף קדימה - מעבר לקו הסיום, מעבר לבלתי אפשרי.

במאמץ להביא את ההבטחה של הספורט לכל פינות העולם, אנחנו עובדים עם הוועד האולימפי הבינלאומי (IOC) והוועד הפראולימפי הבינלאומי (IPC) בנמטרה לעודד ספורטאים אולימפיים ופראולימפיים להגשמת חלומותיהם למרות מגבלותיהם.

/

אנדריאה אסקאו

אופנוענית גרמניה, אתלטית פראולימפית וגולשת חוצת מדינות.
במשך כמה עונות, טויוטה שיתפה פעולה עם הגרמניה אנדריאה אסקאו, זוכת מדליית זהב ארבע פעמים, במטרה לפתח אופניים העשויות סיבי פחמן עבור המשחקים הפראולימפיים ומגלשי ישיבה עבור משחקי החורף הפראולימפיים. אנדריאה נולדה עם הנחישות והדחף להיות אלופה, ואנחנו נרגשים למלא חלק קטן במסע המרגש שלה כספורטאית פראולימפית.
/

טיירון פילאי

הודף כדור ברזל דרום-אפריקאי ועובד טויוטה.
אנו גאים להריע לטיירון פילאי שלנו, המומחה הטכני של טויוטה בדרבן, דרום-אפריקה, אשר עוסק גם בהדיפת כדור ברזל. טיירון נולד עם פגם ברגלו, אבל זה מעולם לא עיכב אותו או עצר מבעדו מלהגיע עד לשמיים. טיירון קיבל את פרס נשיא טויוטה העולמי לשנת 2017 אשר הוענק לו על הישגו המדהים ועל עבודת הצוות במשחקים הפראולימפיים בריו 2016.

/
/
מירוץ
לטטיאנה 17 מדליות פראולימפיות - והיא רק בת 28. מי שנולדה עם עמוד שידרה שסוע והתחילה את חייה בבית יתומים ברוסיה, משיגה את הבלתי אפשרי בכל תחרות מחדש.
/
שחייה
כשחיין משלחת הפליטים האולימפית, רמי אניס מתאמן להשגת היעד האולימפי שלו ב-2020. אפילו כשמלחמה הגיעה לעירו אלפו, אשר בסוריה, רמי עדיין המשיך במסע האולימפי שלו, כאשר הוא מציג את כושר ההתמדה המדהים שלו לעולם.
/
/
/
מסלול ומגרש
האצנית הניגרית-אמריקאית שון אדיגון התחרתה בריצת 100 מטר משוכות במדי נבחרת ארה"ב בשנת 2012, והמטרה החדשה שלה היא להתחרות במזחלת עבור נבחרת ניגריה.
/
מרתון
למרות שהאחיות האסטוניות לילה, לינה ולילי העפילו כל אחת בזכות עצמה, הן שלישיית האחיות הזהות הראשונות אשר התחרו יחד במשחקים האולימפיים.
/
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".