טויוטה קורולה קרוס - נסיעה בראש שקט לכל מקום שתפנו - TOYOTA
  1. New Cars
  2. AWDi Hybrid

לכל כיוון שתיפנו

ליהנות מאחיזת כביש מוגברת כשהדרך הופכת מאתגרת. בתנאי דרך קשים תוכלו להמשיך לנסוע בבטחה. המנוע ההיברידי העוצמתי מעניק חיסכון מרשים בדלק וביצועי פליטות CO₂ הטובים בקטגוריה. הקורולה קרוס מוכן לשאלה "מתי כבר מגיעים?" ודואג לדברים הקשים כדי שאתם תוכלו להתמקד במה שחשוב באמת.

נסיעה בראש שקט

הקורולה קרוס ההיברידי הוא איזון בין כוח לפרקטיות. הוא מושלם להסעות לבית הספר, לסופי שבוע משפחתיים וכל מה שביניהם. כל המשפחה יכולה ליהנות מנסיעה נטולת דאגות לכל מקום שאליו תיסעו, עם חיסכון משופר בדלק. תוכלו להיות רגועים בכל תנאי מזג אוויר וליהנות מביצועים זריזים ומגיבים מאחורי ההגה הודות לדור החמישי של המערכת ההיברידית של טויוטה. רכב פנאי משפחתי פרקטי וחסכוני.

ליהנות מהדרך

בפנים הרכב, כל נוסע נהנה מיציבות ונוחות יוצאות דופן הודות למתלים אחוריים מרובי חיבורים. ליהנות מביצועי כביש מצוינים ולהפוך כל מהמורה בכביש לבלתי מורגשת ככל האפשר. מרווח גחון גדול יותר מאפשר תנוחת נהיגה גבוהה הנותנת שדה ראייה מצוין. בנסיעה ברחובות העיר או בטיול בשביל לא מוכר עם הקטנטנים מאחור - עם קורולה קרוס תגיעו ליעד רגועים ובטוחים.

כיצד זה עובד?

הודות לטכנולוגיה ההיברידית מדור 5 החדשה, קורולה קרוס הוא הרכב ההיברידי המתקדם ביותר שלנו עד כה. מכוניות היברידיות עובדות כמו רכבים רגילים ומציעות חיסכון בדלק מוביל בקטגוריה, מבלי להצטרך לדאוג לטווח הנסיעה. התדלוק נעשה כרגיל, מפני שההיברידיות של טויוטה טוענות את עצמן ואין צורך לחבר אותן לטעינה או לטעון את הסוללות. וזה עוד לא הכול.  בלימה רגנרטיבית בזמן בלימה או גלישה מאפשרת לצבור כוח חשמלי למאוחר יותר.

*כלל התמונות והסרטונים המוצגים באתר הינם לצרכי התרשמות ראשונית ולהמחשה בלבד