מערכות בטיחות

מערכות בטיחות חכמות

מערכת הבטיחות המתקדמת של טויוטה - Toyota Safety Sense מאגדת בתוכה מספר טכנולוגיות בטיחות נפרדות - מערכת קדם התנגשות, התרעת סטייה מהנתיב, אור גבוה אוטומטי, זיהוי תמרורי דרך, בקרת שיוט אדפטיבית - כאשר מטרת העל שלנו היא להפחית את מספר תאונות הדרכים ככל הניתן, ולסייע ביצירת סביבת נהיגה בטוחה יותר עבור כולם, וסיוע יומיומי לנהג.


על מנת שתוכלו ליהנות מתחושת ביטחון ובטיחות מאחורי ההגה, פיתחנו בטויוטה את Toyota Safety Sense - מגוון מערכות בטיחות אקטיביות חדשות שנועדו לשמור עליך ועל הנוסעים עמך הרחק מאזור הסכנה: מערכת קדם התנגשות עושה שימוש במצלמה וחיישני לייזר לניטור מרחק המכוניות שלפניך כדי להפחית סכנת התנגשות. מערכת התרעה על סטייה מהנתיב תסייע לשמור עליך במסלול הנסיעה הנכון. מערכת אור גבוה אוטומטי תחליף עבורך בין אורות גבוהים לנמוכים על פי הצורך לנהיגת לילה בטוחה יותר.

מערכת זיהוי תמרורי דרך תציג על מסך ה-TFT מידע מתמרורי דרך מסוימים. בקרת שיוט אדפטיבית שומרת עליך במרחק מוגדר מראש מהרכב שלפניך. הודות למערכות הבטיחות האקטביות הללו, Toyota Safety Sense תורמת לחוויית נהיגה בטוחה יותר עבורך.

מערכת קדם התנגשות

Pre-Collision System - מערכת קדם ההתנגשות של TOYOTA SAFETY SENSE נעזרת במצלמה ולייזר, כדי לזהות מכוניות אחרות בדרך לפניכם. כאשר מזוהה אפשרות של התנגשות, הנהג מקבל התרעה ויזואלית וקולית ומופעלת מערכת עזר לבלימה. אם הנהג אינו מצליח לבלום בזמן, הבלמים נכנסים אוטומטית לפעולה, כדי למנוע או לצמצם נזקי התנגשות.

Technical name: Pre-Crash Safety System

התרעה על סטייה מנתיב

Lane Departure Alert - מערכת ההתרעה של TOYOTA SAFETY SENSE עושה שימוש במצלמה לאיתור סימוני הנתיב בדרך שלפניכם, ובמקרה שהרכב סוטה מנתיבו ללא הפעלת איתות, תתריע באזהרה ויזואלית וקולית, ובכך תסייע לנהג לשמור על נתיב הנסיעה..

אור גבוה אוטומטי

Automatic High Beam - מערכת אור גבוה אוטומטי של TOYOTA SAFETY SENSE נועדה לשפר את הנראות והראות במהלך נהיגת לילה. באמצעות המצלמה המזהה את אורות כלי הרכב והתנועה המגיעים ממול, המערכת מנטרת את בהירות תאורת הדרך. היא עוברת באופן אוטומטי בין אור גבוה לנמוך - לנהיגת לילה בטוחה יותר.

זיהוי תמרורי דרך

Road Sign Assist - מערכת המספקת התרעה וזיהוי תמרורי דרך והינה חלק מחבילת הבטיחות TOYOTA SAFETY SENSE. המערכת מזהה את תמרורי הדרך שלפניכם ומציגה מידע שימושי, כגון הגבלת מהירות נוכחית בתצוגה ברורה על מסך ה-TFT הצבעוני של הנהג. המערכת מעניקה גם אזהרה ויזואלית וקולית, אם לא מצייתים לתמרורים.

בקרת שיוט אדפטיבית

בקרת השיוט האדפטיבית (Adaptive Cruise Control) של Toyota Safety Sense, שומרת עליך במרחק מינימום המוגדר מראש מן הרכב שלפניך. במידה והמרחק קטן, המערכת תאט את מהירות הנסיעה שלךולבסוף תפעיל את מערכת הבלמים ואורות הבלימה. במידה והמרחק גדל בחזרה, המערכת תאיץ את מהירות הנסיעה של המכונית עד שתגיע למהירות השיוט שהגדרת מראש.

לתשומת ליבכם כי זמינות מערכות הבטיחות של Toyota Safety Sense משתנה מדגם לדגם ובין רמות הגימור של הדגמים השונים. ייתכן כי לא כל המערכות המפורטות מעלה קיימות בכל דגם. על כן, פנה תמיד לנציג המכירות והתייעץ עימו לגבי הפרטים השונים .

יוניון מוטורס מספקת את המידע אודות Toyota Safety Sense באתר זה כמיטב יכולתה ועל בסיס "כפי שהוא". יוניון מוטורס אינה מתחייבת ביחס לאתר זה, תוכנו או לגבי הדיוק של המידע והתכנים הגרפיים. ט.ל.ח

לגלות עוד

חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית במשך 20 השנים האחרונות, המון השתנה - מהדרך בה אנו מתקשרים ומבדרים עצמנו עד הדרך בה אנו תופסים את העולם סביבנו הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר המגזין הבינלאומי הנחשב "ניוזוויק" בחר בTOYOTA פעם נוספת כאחת החברות הירוקות ביותר בעולם, כאשר מתוך החברות הגלובליות היא ממוקמת בין 5% הראשונות, וכן זכתה בתואר "החברה הטובה ביותר בתעשייה " בקטגוריית הרכב. TOYOTA דורגה במקום ה-16 מתוך 500 החברות הגלובליות הירוקות ומספר 1 בקטגוריית הרכב. בולטים בשטח רכבי SUV וקרוסאובר תופסים נוכחות בולטים בשטח רכבי SUV וקרוסאובר תופסים נוכחות דגמי ה-SUV מאפשרים למשפחות למצוא את הדרך הטובה ביותר עבורן וכך ליהנות מכל העולמות שיש לדרכים בארץ להציע. טויוטה, מותג הרכב המוביל בעולם, נכנסה במלוא העוצמה לשוק זה ומציעה מבחר דגמים ברמה הגבוהה ביותר, לרבות רכבים היברידיים, ביטחותיים, בעלי רמות גימור שונות ואבזורים איכותיים ומגוונים. Mobility For All - ניידות לכולם Mobility For All - ניידות לכולם במשך למעלה מ-85 שנים, החדשנות של טויוטה ממשיכה להפוך את החיים של כולנו לקלים יותר. ולמרות כל מה שהשגנו, יש עוד לא מעט לעשות. כאשר אנו מביטים אל העתיד, אנו יוצאים לדרך עם משימה חשובה אף יותר: לסייע ולהעניק לכל בני האדם את החופש לנוע.
רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי טויוטה היא החברה המובילה בעולם בפיתוח הנעות חלופיות. טויוטה היתה זו שפרצה דרך בהציגה כבר לפני 20 שנה את המכונית ההיברידית הראשונה בעולם. טויוטה נושאת הדגל של הטכנולוגיה ההיברידית, וטכנולוגיות חדשניות נוספות שמטרתן הפחתה משמעותית של מזהמים וכמובן חיסכון משמעותי ללקוחות, לצד חוויית נהיגה קלה ונעימה. TOYOTA YARIS החדשה – בישראל TOYOTA YARIS החדשה – בישראל מכונית הסופר מיני הפופולרית מצוידת במנוע בנזין חדש חזק וחסכוני המעניק תוספת כח של 10% במקביל לירידה של 10% בצריכת הדלק. המכונית הבטוחה ביותר בסגמנט מצוידת במערכת בטיחות מקורית ומתקדמת Toyota Safety Sense. Toyota C-HR בישראל Toyota C-HR בישראל Toyota C-HR מציע עיצוב חיצוני ופנימי מתוחכם ויוצא דופן, חווית נהיגה דינמית ומערכת בטיחות מקורית Toyota Safety Sense מתקדמת ומשודרגת כסטנדרט. אופיו הייחודי של הרכב מדגים את הגמישות שמעניקה ארכיטקטורת TNGA COROLLA  החדשה - המשפחתית הבטיחותית והמתקדמת ביותר בישראל COROLLA החדשה - המשפחתית הבטיחותית והמתקדמת ביותר בישראל יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA, מודיעה על התחלת שיווק הקורולה החדשה, המשפחתית הנמכרת בישראל ודגם הרכב הנמכר ביותר בעולם בכל הזמנים.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".