רכב היברידי חשמלי – שאלות ותשובות

רכב היברידי חשמלי – שאלות ותשובות

בכל הרכבים ההיברידיים של טויוטה יש מערכת הטענה עצמית, ולכן אין צורך לחבר אותם למקור חשמל כדי להטעין את הסוללות שלהם, זאת מכיוון שכאשר עוצמת הסוללה נחלשת, היא עוברת אוטומטית למצב טעינה מחדש ממנוע הבנזין. וזה לא הכל. יכולות הבלימה ההיברידית הן כאלו שבעת בלימה או האטה נוצר חשמל שנאגר בסוללה לעת הצורך. לקריאה נוספת אודות היתרונות של הרכבים ההיברידיים חשמליים וכיצד אלו יכולים להפוך את הנהיגה שלך לקלה ונוחה יותר, פשוט צפו בתשובות לשאלות מאת הרכבים ההיברידיים עצמם.

bedrock topics
האם אפשר לסמוך על טכנולוגיה היברידית?
bedrock topics
מה ההבדל בין היברידי חלקי להיברידי מלא?
bedrock topics
כמה זמן מחזיקה סוללה היברידית?
bedrock topics
מה זה היברידי?
bedrock topics
האם רכבים היברידים מונעים בחשמל?
bedrock topics
האם צריך לטעון רכבים היברידיים-חשמליים?
bedrock topics
מה טווח הנסיעה של מכונית היברידית-חשמלית?
bedrock topics
האם רכבים היברידים נחשבים עוצמתיים?
bedrock topics
האם נהיגה במכונית היברידית מהנה?
bedrock topics
האם קשה יותר לנהוג ברכב היברידי-חשמלי?
bedrock topics
האם רכבים היברידים - חשמליים מתאימים לנהיגה בכביש מהיר?
bedrock topics
האם לרכב היברידי-חשמלי יש הנעה 4X4?
bedrock topics
איך רכבים היברידיים-חשמליים מתפקדים בחורף?
bedrock topics
האם רכב היברידי-חשמלי חסכוני בדלק?
bedrock topics
האם רכבים היברידיים- חשמליים אמינים לאורך זמן?
bedrock topics
האם רכבים היברידיים- חשמליים יקרים?
bedrock topics
האם יקר לבטח מכונית היברידית-חשמלית?
bedrock topics
האם רכבים היברידים-חשמליים יקרים לתחזוקה?
bedrock topics
האם רכבים היברידיים-חשמליים שומרים על ערכם כרכבי יד שניה?
bedrock topics
האם רכבים היברידיים- חשמליים פופולריים?
bedrock topics
איזו היברידית-חשמלית מתאימה לך?
bedrock topics
האם יש יתרונות נוספים לרכבים היברידיים-חשמליים?

מצאו את ההיברידית שמתאימה לכם

מ-SUV היברידי ועד למכוניות היברידיות עירוניות, מגוון הרכבים ההיברידיים של טויוטה יתאים לכל סגנון חיים.

בין אם מדובר בקרוסאובר הדינמי C-HR, ביאריס האצ'בק האופנתי, בפריוס+ 7 מקומות, בראב4 עם הנעה 4X4 או בקורולה שמגיעה ב-3 תצורות שונות (סדאן, האצ'בק, סטיישן), לטויוטה יש את המכוניות ההיברידיות הטובות ביותר עבורך.


לכל דגמי טויוטה ההיברידיים

באיזו תדירות יש להחליף סוללות היברידיות?

הסוללות במכוניות ההיברידיות שלנו, תוכננו להחזיק מעמד לאורך חיי המכונית. המצבר ההיברידי נכלל במסגרת אחריות היצרן לתקופה של 5 שנים או 100,000 ק"מ (המוקדם מביניהם). לקראת תום תקופת האחריות של המצבר ההיברידי, ועל מנת שתוכל להמשיך ליהנות מחוויית נסיעה מהנה ושקטה, הוכנה עבורך תכנית הארכת שירות היברידית (התכנית בכפוף לתקנון וכרוכה בתשלום). תכנית זו ניתנת למימוש באמצעות בדיקה שנתית למצבר ההיברידי, במסגרתה תוכל ליהנות מהארכת שירות על המצבר ההיברידי למשך שנה או 15,000 ק"מ (המוקדם מביניהם) עד לתום השנה ה-12 של רכבך.

האם הסוללה ההיברידית ניתנת למיחזור?

כן. מרכז השירות בסוכנות משנה טויוטה הקרובה למקום מגורייך יכול לסייע בפירוק והעברת הסוללה ההיברידית למיחזור. מאז אימוץ התקן האירופי 2006/66/EC בשנת 2006, נקודות השירות האחראיות למיחזור סוללות הניקל מטאל של TOYOTA (המצויות במכוניותינו כגון היאריס ההיברידית), מחוייבות לעמידה ביעדי מיחזור.

מה קורה במידה והסוללה שלי מתרוקנת?

אין חשש שהסוללה תתרוקן, כיוון שהיא מטעינה את עצמה במהלך הנהיגה. המערכת ההיברידית החכמה, מבקרת באופן שוטף את פעולת מנוע הבנזין ואת הסוללה ההיברידית ומחליפה ביניהם לפי הצורך מבלי שתרגיש. עם זאת, תפעול לא נכון כגון נסיעה ללא דלק ו/או עמידה ממושכת במצב "N" עלולים לגרום לסוללה להתרוקן.

האם עלויות האחזקה של מכונית היברידית גבוהות?

עלויות האחזקה השוטפת של מכוניות היברידיות דומות למכוניות רגילות של TOYOTA, והן מטופלות בכל מרכזי השירות המורשים בסוכנויות המורשות של טויוטה. למעשה, חלקים מסויימים כגון רפידות בלם, עשויים להישחק פחות הודות לשחזור אנרגיית הבלימה של הטכנולוגיה ההיברידית. ניתן להוזיל עלויות על ידי ניצול של האנרגיה ההיברידית בכדי לחסוך בדלק, ואת הבלימה החשמלית בכדי להפחית מבלאי הבלמים.

האם מכונית היברידית ממשיכה לנסוע על חשמל כאשר מיכל הדלק מתרוקן?

לא. אף על פי שהמכוניות ההיברידיות שלנו מתוכננות לפעול גם במצב חשמלי בלבד, הן לא מתוכננות לפעול ללא דלק כלל. הדבר עלול לגרום לנזק חמור למצבר ולמערכת ההיברידית.

האם אפשר לסמוך על טכנולוגיה היברידית?

הטכנולוגיה ההיברידית של טויוטה איננה חדשה. אנו משפרים אותה כבר למעלה מ-20 שנה. התחלנו עם הדור הראשון ועד הדור הרביעי בו אנו משתמשים כיום. ובעוד יצרנים אחרים רק מתחילים, אנו שמים את הטכנולוגיה ההיברידית המתקדמת ביותר בכל הרכבים ההיברידיים חשמליים שלנו, בכדי שהיא תוביל אתכם שנים קדימה.

מה ההבדל בין היברידיות חלקית למלאה?

ברכב היברידי חלקי המנוע החשמלי יכול רק לתמוך במנוע הבנזין. ברכב היברידי חשמלי מלא, שני המנועים עובדים יחד בצורה מושלמת ולא תלויים זה בזה. מה שאומר שלפעמים הטויוטה נוסעת על המנוע החשמלי לבדו בכל רחבי העיר בעצם.

מהם טווחי הנסיעה של רכב היברידי?

ניצולת הדלק המעולה של רכבי טויוטה תלויה בדגם בו נוהגים, בצורה בה נוהגים ובמטען שנושאים עמנו. אבל, בהקשר לטווח החשמלי, שלא כמו ברכבים חשמליים, הסוללה ההיברידית שלנו היא עם הטענה עצמית, כלומר אין צורך בחיבורים ואין מגבלות טווח בכלל!

האם מכונית היברידית חסכונית בדלק?

טויוטה היברידית מאוד חסכונית, זאת מכיוון שמערכת ההטענה העצמית שלה גורמת לכל כמות של דלק ששמים במיכל לקחת אותך רחוק יותר. בעיר למשל, לפחות חצי מזמן הנסיעה הוא עם הנעה חשמלית בלבד. ככה שאפשר לשייט אפילו בלי דלק בכלל...

מעוניינים במידע נוסף על אחד הדגמים ההיברידיים שלנו?
מלאו את הטופס מטה ונחזור אליכם לתיאום.


לאחר מילוי פרטיכם, נציגינו מהסוכנות הקרובה או המועדפת עליכם ישמחו לחזור אליכם ולענות על כל שאלה בנוגע לרכב – צריכת דלק, מערכות בטיחות, איבזור ועוד, עד לפרט הקטן ביותר.

אולי יעניין אותך גם...

דגמי טויוטה GR דגמי טויוטה GR סדרת טויוטה GR מציעה מכוניות ספורט המשלבות ידע וטכנולוגיה שנולדו מתוך מרוצי TOYOTA GAZOO. גלו את ההנאה בכל נסיעה. דגמי טויוטה GR SPORT דגמי טויוטה GR SPORT גלו את ההנאה שבנהיגה עם GR SPORT. זמין בצבעי החותם של Gazoo Racing ונוצר בהשראת דגמי GR עתירי הביצועים של טויוטה – צפו בטווח דגמי טויוטה GR SPORT. נוסעים על חשמל מבלי להטעין! נוסעים על חשמל מבלי להטעין! יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה היום (ב', 19.4) על ה"מרוץ ההיברידי-חשמלי", אירוע ראשון מסוגו בישראל וככל הידוע גם בעולם, במסגרתו מאות נהגים, מקרב הציבור הרחב, יבדקו כמה באמת רכב היברידי יכול לנסוע בתנאי אמת על חשמל בלבד. נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום.
טויוטה  היילנדר בדרך לישראל טויוטה היילנדר בדרך לישראל סוף סוף הוא בדרך- טויוטה היילנדר בדרך לישראל ואתם כבר יכולים להזמין! עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה.