1. Discover Toyota
  2. About Toyota
  3. Toyota in Israel

טויוטה בישראל

יוניון מוטורס

חברת יוניון מוטורס הינה המשווקת הרשמית של רכבי TOYOTA בישראל.
החברה הוקמה בשנת 1991, עם השנים גדלה והתפתחה, והיום נמנית בין שלושת יבואני הרכב המובילים בארץ.

לחברת יוניון מוטורס 33 סוכנויות מורשות בבעלות אנשי עסקים פרטיים ואולם תצוגה ראשי הממוקם במגדלי TOYOTA ברחוב יגאל אלון בתל-אביב. סוכנויות המורשות של TOYOTA פועלות בשיתוף מלא לאורך שנים רבות, בהתאם לסטנדרטים המקצועיים המחמירים והמקיפים של חברת TOYOTA העולמית.

ערכי הליבה של החברה אשר מנחים אותנו בכל פעילותינו הם:

  • שירותיות – הלקוח מנקודת מבטנו תמיד במקום הראשון
  • יושרה והגינות
  • אחריות אישית
  • עבודת צוות בכבוד הדדי
  • שאיפה להשגת יעדים תוך שיפור מתמיד

ערכים אלו משמשים לנו כמגדלור בפעילותינו והתנהגותנו היומיומית. הרוח המובילה את TOYOTA העולמית בכלל ואת TOYOTA ישראל בפרט, מתמקדת בחיפוש אחר דרכים לשפר את חוויית הלקוח וביצירת ערכים מוספים עבורו - לתת חיוך ולקבל חיוך! כי עבורנו ב-TOYOTA יש תמיד דרך טובה יותר - Always a Better Way.

TOYOTA ישראל למען הסביבה

אנו ב-TOYOTA ישראל, בהתאם לרוח חברת TOYOTA העולמית, פועלים כל העת להעלאת המודעות הסביבתית, ונוקטים באמצעים מעשיים כדי להבטיח כי נהיה חברה המחויבת לאיכות הסביבה. היינו יבואן הרכב הראשון בארץ שציין את רמת פליטת ה-CO2 של הרכבים השונים בקטלוגים, והיינו גם הראשונים לזכות בהסמכה הבינלאומית לשיטות הניהול הירוקות שלנו (ISO 14001).

מאז 2006, TOYOTA ישראל נטעה למעלה מ-3,000 עצים והקימה את יער TOYOTA בהרי ירושלים. פרויקטים נוספים שבהם השתתפנו כוללים נטיעת עצים בשיתוף תלמידי בית-ספר באזור תל אביב ושיקום יערות בצפון, באזור בו הצמחייה נשרפה מפגיעת טילים במלחמת לבנון השנייה.

פעמים רבות, הפעילות החינוכית שלנו נוגעת גם לתרבות הפנימית בחברה. אנו משקיעים מאמצים רבים בחינוך הקהילה הארגונית שלנו ובשמירה על ציפיות גבוהות בכל הקשור למאמצי החברה להפחתת הפגיעה בסביבה. במסגרת מאמצים אלו, כל עובד חדש ב-TOYOTA ישראל ובסוכנויות המורשות, נדרש לעבור הדרכות המסבירות את המדע שמאחורי ההתחממות הגלובלית ומדגישות את אשר ניתן לעשות לתמיכה בסביבה.

מתקיימים ימי עיון והעשרה עבור עובדי החברה; לדוגמא פעילות נטיעת שתילים של עובדי TOYOTA ובני משפחותיהם, יום סיור לעובדי החברה בפארק חירייה כדי להבין את משמעות עולם המחזור, חשיבותו לשמירת כדור הארץ ולמידת דרכים ליישומו בחיי היום יום ועוד. בנוסף, בכל רמות הארגון, אנו מנהלים מדיניות אקולוגית קפדנית הכוללת מעקב אחר צריכת החשמל שלנו, מחזור כל הניירות ובקבוקי הפלסטיק, וקביעת יעדים להפחתת הפסולת והשימוש אנרגיה.

TOYOTA ישראל למען הקהילה

אנו ב-TOYOTA ישראל פועלים ללא הרף כדי לזהות תחומים חדשים בהם נוכל לשתף פעולה עם ארגונים שונים כדי להמשיך במאמצינו בתרומה לקהילה. אחת לרבעון מתכנסת ועדת תרומות המורכבת מנציגי כל אגפי החברה ומחליטה על מספר עמותות נבחרות שיקבלו תמיכה פיננסית בהתאם לבקשות ותקציב הוועדה.

עובדי החברה משתתפים בפעילויות למען הקהילה כמו אריזת חבילות מוצרים למשפחות נזקקות בתקופת החגים, איסוף משלוחי מנות לקשישים, פעילות בבתי ספר של ילדים מאותגרים ועוד.

קרן טויוטה - TOYOTA FUND

TOYOTA מאמינה כי חברה עסקית יכולה להתקיים כל עוד היא מתנהלת בהרמוניה מלאה עם הסביבה ועם החברה בה היא פועלת. TOYOTA הרואה את עצמה כארגון בעל מודעות סביבתית וחברתית גבוהה במיוחד, מעניקה מגוון רחב של תרומות מעשיות לפרויקטים המכוונים לשיפור חיי הקהילות בהן היא פועלת. לכניסה לאתר Toyota Fund היכנסו לקישור הבא: www.toyotafund.eu