רכב היברידי חשמלי של טויוטה - טכנולוגיה טעינה עצמית | Toyota
  1. Electrified
  2. Hybrid

ההיברידיות-חשמליות של טויוטה

טכנולוגיית טעינה עצמית

למעלה מ-15 מיליון נהגי ונהגות מכוניות היברידיות של טויוטה נוסעים יותר קילומטרים של נסיעה חשמלית מכל אחד אחר, בכל יום. עם טווח של תשעה דגמים היברידיים-חשמליים מהדור הרביעי, שכל אחד מהם מספק הנעה חשמלית מלאה עד 70% מזמן הנהיגה העירוני ללא פליטות מזהמים כלל, אנו גאים להוביל את הדרך לעולם חשמלי.


לא כל ההיברידיות נולדו שוות

הודות למומחיות שנבנתה לאורך 23 שנה, הרמה הבאה של הטכנולוגיה ההיברידית-חשמלית שלנו מציעה ביצועים שטרם נראו כמותם, טווח נסיעה משופר ושקט נפשי. עם מעבר חלק בין נהיגה חשמלית מלאה להנעת בנזין במקומות שבהם הוא היעיל ביותר, ההיברידיות הנטענות מעצמן שלנו מציעות רבים מהיתרונות של כוח ההנעה החשמלי ללא צורך בטעינה.
 
כדי לגלות באילו דרכים נוספות מכונית היברידית יכולה להקל על חייך, מדוע שלא תשאל את המומחים ההיברידיים של טויוטה?

להישאר טעונים

כמו כל דבר בטויוטה, הסוללות במכוניות ההיברידיות שלנו בנויות לטווח ארוך. לטובת השקט הנפשי שלך, כל סוללה מגיעה עם אחריות ל-5 שנים או 100,000 ק"מ, ועם בדיקת התקינות השנתית לרכב היברידי, האחריות מורחבת לכיסוי הסוללה עד 10 שנים.

תכנית האיסוף שלנו מבטיחה שכאשר הסוללות ההיברידיות מגיעות לסוף חיי השימוש שלהן, הן מטופלות בצורה בטיחותית ואחראית. מרכזי השירות המורשים של טויוטה אוספים אליהם כיום יותר מ-90% מהסוללות שלנו, ואנו חותרים למחזר למעלה מ-50% ממשקלה של סוללה היברידית.

 

רכב חשמלי- הכירו את סדרת bZ החדשה

 

 

 

להכיר מכוניות חשמליות אחרות של טויוטה