מהי הטכנולוגיה ההיברידית של טויוטה? - Toyota Hybrid
 1. Electrified
 2. Hybrid
 3. Hybrid innovation
 4. What is hybrid

הרכבים החשמליים-היברידיים של טויוטה

הגיע הזמן להשאיר מאחור את אופן הנהיגה הישן. המכוניות ההיברידיות של TOYOTA חסכוניות בדלק, מפחיתות פליטת מזהמים, ואפילו טוענות מחדש את הסוללות שלהן ללא צורך בטעינה חיצונית. ייתכן שתחשבו שהן מורכבות לתפעול, אך בדיוק ההיפך הוא הנכון - הן מתוכננות כך שיהפכו את חייכם לקלים יותר.

 • החיים קלים יותר עם TOYOTA היברידית

  אין שום דבר מורכב או מסובך בנהיגה בטויוטה היברידית. ראו כיצד טויוטה עיצבה את המכוניות ההיברידיות כך שיהיו קלות ונוחות לתפעול כמו כל מכונית קונבנציונאלית אחרת.

 • הכפלת הכוח, הכפלת התגובה

  המכוניות ההיברידיות שלנו משלבות שני מנועים: מנוע בנזין ומנוע חשמלי. שני המנועים פועלים יחד על מנת לספק כוח ומומנט כאשר אתה צריך אותם. בדרך זו ניתן להפיק תועלת ממהירות התגובה הגבוהה של הרכב, כאשר מאיצים או בזמן עקיפה.

 • כוח חכם בכל מסע

  בעלייה: שני המנועים פועלים לביצועים מקסימליים.
  האטה ובלימה: המערכת עושה שימוש חוזר באנרגיה הקינטית לצורך טעינת הסוללה מחדש.
  בזמן עקיפה: שני המנועים פועלים כדי לספק ביצועים מקסימאליים. 
  עצירה מוחלטת::שני המנועים כבים באופן אוטומטי, וכך לא מתבזבזת אנרגיה.

 • חסכון בדלק שתוכל להעריך

  אין זה סוד שברוב המכוניות, נסיעה בתוך העיר מעלה את העלויות (שחיקת בלמים למשל) ואת צריכת הדלק. מכוניות היברידיות לא מתנהגות כמו רוב המכוניות. בתור התחלה, הן ממחזרות אנרגיה ובעלות שני מנועים הפועלים בהרמוניה על מנת לספק נתוני צריכת דלק מרשימים. בנוסף, לרשותכם מצב נהיגה ECO לשמירה על צריכת דלק נמוכה עוד יותר, ומצב EV בו המכונית עושה שימוש במנוע החשמלי בלבד ועד למהירות של 50 קמ"ש.

 • תחושה שקטה של שלווה

  כאשר תבחרו במצב EV החשמלי, תשימו לב למשהו די מיוחד - שום דבר! הדממה המוחלטת של המנוע היא משהו שצריך לחוות על בשרכם כדי להאמין. מצב EV אינו מייצר פליטת מזהמים כלל, ומעניק נסיעה חלקה ביותר. למעשה , זה מקום מאד רגוע להיות בו.

 • פליטת מזהמים נמוכה שלא ניתן להתעלם ממנה

  השותפות המושלמת בין המנוע החשמלי ומנוע הבנזין מביאה לכך שפליטת המזהמים במכוניות ההיברידיות שלנו מתחילה בנתון המינימלי של 82 גרם/ק"מ, אשר מהווה נתון נמוך להפליא עבור מכונית משפחתית. למעשה, בזמן נהיגה במצב EV החשמלי, ניתן לנסוע עד 50 קמ"ש מבלי לייצר כל פליטת מזהמים שהיא - תמצאו יותר CO2 בבלון מרוקן.

 • טכנולוגיית Plug-in - נסיעה ארוכה יותר ללא צריכת דלק וללא זיהום

  תחשבו על הפריוס Plug-in כעל מכונית חשמלית ומכונית היברידית בעת ובעונה אחת. גלומים בה כל היתרונות של המכוניות ההיברידיות של טויוטה, ובנוסף טווח נסיעה חשמלי ארוך יותר. ה-Plug-in ההיברידית אדיבה יותר כלפי הכיס שלך וכלפי הסביבה.