מחשבון מימון לרכב טויוטה: היכנסו ובדקו - טויוטה | Toyota
  1. Forms
  2. Finance calculator

מחשבון מימון לרכב

TOYOTA EASYWAY

מעוניינים לבדוק מספר דגמים ולראות את העלויות לכל רכב?
מוזמנים להשתמש במחשבון מימון לרכב חדש מבית טויוטה ולקבל את כל הנתונים בהתאמה אישית עבורכם:

  • כפוף לתקנון החברה.
  • המימון ניתן על ידי הגוף המממן וכפוף לתנאיו, אישורו ולשיקול דעתו הבלעדי. יוניון אינה נציגה של הגורם המממן ואינה פועלת מטעמו או בשמו וההסברים על אפשרויות המימון ניתנים ללקוח כחלק מהשירות של יוניון בהצעת רכב חדש או משומש למכירה.
  • עמלות בהתאם לתעריפון העמלות של הגורם המממן וכפי שיעודכן מעת לעת.
  • החישובים והשימוש במחשבון להחזר תשלומים מתייחס למימון בריבית המבוססת על ריבית הפריים שהתקבלו מהגופים המממנים  ועשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית הפריים. הריבית בהלוואה זו הינה ריבית משתנה והתשלום החודשי משתנה בהתאם לשינויים בגובה ריבית הפריים. החישוב אינו לוקח שינויים בריבית ובתשלומים נלווים (כגון אגרת רישוי, אבזור,  דמי טיפול רישום שעבוד במשרד הרישוי, עמלות של הבנק המממן וכו').
  • כחלק מתנאי הגוף המממן, יידרש הלקוח למסור לגוף המממן "מכתב הפנייה" שכולל את פרטי הזמנת הרכב והתחייבות היבואן לרישום שעבוד במשרד הרישוי על הרכב לטובת הגוף המממן. הלקוח ישלם ליוניון דמי טיפול ברישום השעבוד בסך 500 ₪ (להלן "דמי טיפול ברישום שעבוד במשרד הרישוי").      

 

מימון לרכב - שאלות ותשובות

Toyota EasyWay היא הדרך הקלה והנוחה להתקדם לטויוטה החדשה שלכם. 

לא רק לטויוטה שאתם רוצים, אלא גם לטויוטה שתצטרכו בהמשך הדרך.

עם Toyota EasyWay ניתן לבנות תכנית מימון לרכב חדש בהתאם לצרכים ולסגנון החיים שלכם, בגמישות מלאה ובהתאמה אישית.

כפוף לאישור הגוף המממן ותנאיו. יוניון אינה נציגה של הגורם המממן ואינה פועלת מטעמו או בשמו וההסברים על אפשרויות המימון ניתנים ללקוח כחלק מהשירות של יוניון בהצעת רכב חדש או משומש למכירה.

כחלק מתנאי הגוף המממן, יידרש הלקוח למסור לגוף המממן "מכתב הפנייה" שכולל את פרטי הזמנת הרכב והתחייבות היבואן לרישום שעבוד במשרד הרישוי על הרכב לטובת הגוף המממן. הלקוח ישלם ליוניון דמי טיפול ברישום השעבוד בסך 500 ₪ (להלן "דמי טיפול ברישום שעבוד במשרד הרישוי").     

המימון ניתן על ידי הגוף המממן וכפוף לתנאיו, אישורו ולשיקול דעתו הבלעדי.

ניתן לקבל פרטים נוספים ישירות מנציג המכירות לאחר מילוי הטופס או ביצירת קשר עם אחת מסוכנויות טויוטה

המימון ניתן על ידי הגוף המממן וכפוף לתנאיו, אישורו ולשיקול דעתו הבלעדי.

ניתן לבדוק במחשבון המימון שלנו, או לקבל פרטים נוספים ישירות מנציג המכירות לאחר מילוי הטופס או ביצירת קשר עם אחת מסוכנויות טויוטה