בינואר 2019, בגיל 21 בלבד, הפכה קייטלין אוהשי, מתעמלת אמריקאית ממכללת לוס אנג'לס (UCLA), לאחת מהספורטאיות החשובות והמשפיעות בעולם. תרגיל ההתעמלות שלה באליפות ליגת המכללות האמריקאית זכה לציון 10 המושלם ולכ-130 מיליון צפיות רק מהפרופיל של המכללה. ההצלחה חובקת העולם של קייטלין סימנה אותה לא רק כעוד להיט ויראלי, אלא כמקור השראה של ממש עבור ספורטאיות וצעירות בכל רחבי העולם.

toyota yaris

אוהשי נכנסה לעולם הספורט כבר בגיל 3 והייתה מבטיחה מאוד עם שאיפות מאוד ברורות – אולימפיאדה. זה הפך לכל חייה אבל מוקדם מאוד, כבר בגיל 14, התחילה לשמוע הערות על המשקל שלה. לא רק ברשתות החברתיות אלא גם חבריה, הקולגות ואפילו המאמנים שלה. קייטלין סיפרה שהרגישה שאסור לה לוותר כי המשפחה שלה כבר הקריבה כל כך הרבה אבל שהרגישה אומללה והאמינה שהמדליות שוות יותר ממנה. היא ניהלה קשר נורא עם האוכל וההגדרה העצמית שלה התבססה רק על ההתעמלות. נקודת המפנה הגיעה בגיל 16, אז היא התחילה לסבול מבעיות גב.

החוליות שלה פגעו זו בזו והרופאים אמרו שאולי לא תחזור עוד להתאמן. שנה לאחר מכן, אחרי שחזרה בכל זאת, היא קרעה את הכתף ונאלצה לעבור ניתוח שקטע לה את החלום.

toyota yaris
toyota yaris

הקשיים הפזיים ובעיקר המנטליים הובילו את קייטלין להרים דגל אדום ולשים סוף לחלום האולימפי, כשהיא בת 16 בלבד. היא כבר כבר שקלה לפרוש מעולם הספורט באופן סופי, עד שהגיעה התחרות ששינתה את חייה – אליפות המכללות ב-UCLA בה זכתה בציון 10 - מושלם! קייטלין לא רק השיגה ציון נדיר, אלא גם הציגה מהלכים יוצאי דופן שלא מזוהים עם תחום ההתעמלות ממנו באה ועד אז לא נראו על משטחי ההתעמלות המקצוענית: היא הביעה שמחה, נראתה משוחררת, שובבה, מלאת אנרגיה מתפרצת והיה נכיר שהיא נהנית ונלהבת.

כל זה הלהיב את הקהל שהריע לה בהתרגשות. התנועות המרשימות והמשוחררות שלה הפכו את תיעוד התרגיל, בצדק, לסרטון ויראלי שהגיע לכל רשת חדשות ורשת חברתית ברחבי העולם. באינספור הראיונות שהגיעו בעקבות ההצלחה קייטלין תמיד התגאתה לספר את סיפורה, איך לא הייתה מוכנה לתת למוסכמות החברתיות ולקשיחות ולקפדנות שנלוותה עד אז להתעמלות המקצוענית, להוריד אותה ולפגוע בה ובאהבה וההנאה שלה מהתעמלות.

toyota yaris

קייטלין עוררה בטויוטה תחושה של חיבור עמוק. קייטלין עם הדרייב חסר המעצורים שלה מייצגת בדיוק את האנרגיה החיובית והמוטו מאחורי היאריס החדשה, שאינה רק מכונה של ביצועים מושלמים, אלא גם דינמיות, אנרגיה חיובית וריגושים. אז למה לעצור? זו הסיבה שקייטלין נבחרה לשיתוף פעולה במהלך השקת היאריס החדשה. לאחר ההישג הפנומנלי של קייטלין, היא נשאלה מה עושים אחרי הציון 10 המושלם? וקייטלין השיבה: "למה לעצור? אחרי 10 מושלם אחד, את רוצה להמשיך לקבל אותן עשיריות מושלמות. אני חושבת שתמיד אני יכולה להגיע ליותר, אני חושבת שאנחנו כבני אדם תמיד יכולים להשתפר. מה עוד אפשר להשיג? כשמשתפרים כל יום ויום וכשיש מוטיבציה ודרייב הכל אפשרי. אני אוהבת לאתגר את עצמי, זה מלהיב לדעת שיש לי עוד משהו לתת, להגיע לעוד יותר אנשים".

טויוטה יאריס הפכה עם השנים לסופר מיני המבוקשת והנמכרת ביותר בארץ ובעולם כולו. היאריס החדשה היא הסופר מיני הבטיחותית ביותר וזכתה לציון הבטיחות הגבוה ביותר במבחני הריסוק של האירגון האירופאי המוביל ה- EuroNCAP. היאריס היא גם הסופר מיני ההיברידית היחידה בקטגוריה. השילוב בין מערכות חדשניות, טכנולוגיה היברידית, מערכות בטיחות מתקדמות, עיצוב מרהיב, ביצועים מרשימים, חיסכון נוחות יוצאת דופן וחווית נהיגה מהנה, ואפילו שמירת ערך לאורך זמן מהטובות שיש – כל אלו מעניקים ליאריס החדשה את מעמדה כמכונית אטרקטיבית ומבוקשת בקרב קהלים רבים, הן צעירים והן מבוגרים, הן צעירים בליינים והן מבוגרים מיושבים כל אחד נהנה מהיאריס בדרך אחרת אבל כולם אוהבים אותה ונהנים ממנה כל יום.

למה לעצור במושלם? בדיוק כמו בסיפור מעורר ההשראה של קייטלין, כך גם המהנדסים בטויוטה המשיכו לעבוד במטרה תמידית להשתפר ולהציג תוצר שהוא יותר מ-10 עגול ומושלם. כיום, היאריס החדשה מעניקה את ביצועי הבטיחות המובילים בקטגוריה, כחלק מהייעוד שלה – להיות המכונית הקומפקטית הבטוחה בעולם, החסכונית והמלהיבה ביותר.

toyota yaris
toyota yaris

רוצה לקבל מידע נוסף ועדכונים על היאריס החדשה 2020?
יש למלא את הפרטים ונחזור בהקדם

גלה עוד

עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה. רכב חשמלי היברידי 2020: הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית רכב חשמלי היברידי 2020: הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית בפתיחת העשור השלישי של המאה ה-21 אין ספק כי הטכנולוגיה של הרכבים החשמליים לא מפסיקה להתחדש ולהפתיע. רכב חשמלי הוא כבר מזמן לא חלום, אלא מציאות. ב-2020 טויוטה מציגה את השילוב האופטימאלי בין הטכנולוגיה ההיברידית לחשמלית, המאפשרת גם חוויית נסיעה חסכונית, גם ביצועים ללא פשרות וגם ורסטיליות באופי הנסיעה - עירונית, בינעירונית, מהירה, איטית וכדומה. טויוטה הכריזה על יאריס חדשה, דור רביעי לסופר-מיני המובילה בשוק. טויוטה הכריזה על יאריס חדשה, דור רביעי לסופר-מיני המובילה בשוק. טויוטה יאריס החדשה, אשר תגיע לישראל כנראה במחצית השניה של 2020, לחלוטין תמשיך את ההצלחה העצומה של היאריס הנוכחית ועם העיצוב החדש, מערכות הבטיחות האוטונומיות המתקדמות, החדשנות ונוחות הנסיעה המיוחדת - הביקושים לסופר מיני הבטיחותית והמבוקשת בישראל יגדלו עוד יותר.
שנת שיא לטויוטה בספורט המוטורי - מקומות ראשונים על הפודיום בשלושת המרוצים מהחשובים ביותר בעולם שנת שיא לטויוטה בספורט המוטורי - מקומות ראשונים על הפודיום בשלושת המרוצים מהחשובים ביותר בעולם טויוטה מסכמת את שנת 2019 עם פינאלה מרשים בתחום הספורט המוטורי והופכת ליצרנית הרכב המעוטרת ביותר בשנה אחת עם הישגים בולטים בכל התחרויות הנחשבות וזכייה או זכייה כפולה בשלושת המרוצים החשובים בתחום הספורט המוטורי. טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל יוניון מוטורס היא מובילת שוק עולמית בשיעור מכירות הרכבים ההיברידיים. בדיקה מיוחדת מעלה כי ההיברידיות של טויוטה הביאו לחסכון כולל בזיהום של כ 390- אלף טון CO2 בישראל לאורך השנים. משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות. מימן לכולם מימן לכולם גלה את מקור הדלק בהתניידות העתיד. היכרות עם המימן - דלק העתיד.