טויוטה בישראל

יוניון מוטורס

חברת יוניון מוטורס הינה המשווקת הרשמית של רכבי TOYOTA בישראל. החברה הוקמה בשנת 1991, עם השנים גדלה והתפתחה, והיום נמנית בין שלושת יבואני הרכב המובילים בארץ. יוניון מוטורס היא חלק מקבוצת חברות בבעלות איש העסקים ג'ורג' חורש.

על קבוצת חברות יוניון גרופ נמנות בין השאר גם מותג מכוניות היוקרה Lexus, חברת HINO ליבוא משאיות ומלגזות, רשת חנויות האופנה H&M, יוניון השקעות ופיתוח, חברת הנדל"ן היזמי יוניון נכסים וחברת מקסימה העוסקת בייצור גזים לתעשייה.
לחברת יוניון מוטורס 31 סוכנויות מורשות בבעלות אנשי עסקים פרטיים ואולם תצוגה ראשי הממוקם במגדלי TOYOTA ברחוב יגאל אלון בתל-אביב. סוכנויות המורשות של TOYOTA פועלות בשיתוף מלא לאורך שנים רבות, בהתאם לסטנדרטים המקצועיים המחמירים והמקיפים של חברת TOYOTA העולמית.

ערכי הליבה של החברה אשר מנחים אותנו בכל פעילותינו הם:
  • שירותיות – הלקוח מנקודת מבטנו תמיד במקום הראשון
  • יושרה והגינות
  • אחריות אישית
  • עבודת צוות בכבוד הדדי
  • שאיפה להשגת יעדים תוך שיפור מתמיד
 
ערכים אלו משמשים לנו כמגדלור בפעילותינו והתנהגותנו היומיומית. הרוח המובילה את TOYOTA העולמית בכלל ואת TOYOTA ישראל בפרט, מתמקדת בחיפוש אחר דרכים לשפר את חוויית הלקוח וביצירת ערכים מוספים עבורו - לתת חיוך ולקבל חיוך!
כי עבורנו ב- TOYOTA יש תמיד דרך טובה יותר - Always a Better Way.
TOYOTA ישראל למען הסביבה

אנו ב-TOYOTA ישראל, בהתאם לרוח חברת TOYOTA העולמית, פועלים כל העת להעלאת המודעות הסביבתית, ונוקטים באמצעים מעשיים כדי להבטיח כי נהיה חברה המחויבת לאיכות הסביבה. היינו יבואן הרכב הראשון בארץ שציין את רמת פליטת ה-CO2 של הרכבים השונים בקטלוגים, והיינו גם הראשונים לזכות בהסמכה הבינלאומית לשיטות הניהול הירוקות שלנו (ISO 14001).

מאז 2006, TOYOTA ישראל נטעה למעלה מ-3,000 עצים והקימה את יער TOYOTA בהרי ירושלים. פרויקטים נוספים שבהם השתתפנו כוללים נטיעת עצים בשיתוף תלמידי בית-ספר באזור תל אביב ושיקום יערות בצפון, באזור בו הצמחייה נשרפה מפגיעת טילים במלחמת לבנון השנייה.

פעמים רבות, הפעילות החינוכית שלנו נוגעת גם לתרבות הפנימית בחברה. אנו משקיעים מאמצים רבים בחינוך הקהילה הארגונית שלנו ובשמירה על ציפיות גבוהות בכל הקשור למאמצי החברה להפחתת הפגיעה בסביבה. במסגרת מאמצים אלו, כל עובד חדש ב-TOYOTA ישראל ובסוכנויות המורשות, נדרש לעבור הדרכות המסבירות את המדע שמאחורי ההתחממות הגלובלית ומדגישות את אשר ניתן לעשות לתמיכה בסביבה.

מתקיימים ימי עיון והעשרה עבור עובדי החברה; לדוגמא פעילות נטיעת שתילים של עובדי TOYOTA ובני משפחותיהם, יום סיור לעובדי החברה בפארק חירייה כדי להבין את משמעות עולם המחזור, חשיבותו לשמירת כדור הארץ ולמידת דרכים ליישומו בחיי היום יום ועוד. בנוסף, בכל רמות הארגון, אנו מנהלים מדיניות אקולוגית קפדנית הכוללת מעקב אחר צריכת החשמל שלנו, מחזור כל הניירות ובקבוקי הפלסטיק, וקביעת יעדים להפחתת הפסולת והשימוש אנרגיה.

TOYOTA ישראל למען הקהילה

אנו ב-TOYOTA ישראל פועלים ללא הרף כדי לזהות תחומים חדשים בהם נוכל לשתף פעולה עם ארגונים שונים כדי להמשיך במאמצינו בתרומה לקהילה. אחת לרבעון מתכנסת ועדת תרומות המורכבת מנציגי כל אגפי החברה ומחליטה על מספר עמותות נבחרות שיקבלו תמיכה פיננסית בהתאם לבקשות ותקציב הוועדה.
עובדי החברה משתתפים בפעילויות למען הקהילה כמו אריזת חבילות מוצרים למשפחות נזקקות בתקופת החגים, איסוף משלוחי מנות לקשישים, פעילות בבתי ספר של ילדים מאותגרים ועוד.

קרן טויוטה - TOYOTA FUND

TOYOTA מאמינה כי חברה עסקית יכולה להתקיים כל עוד היא מתנהלת בהרמוניה מלאה עם הסביבה ועם החברה בה היא פועלת. TOYOTA הרואה את עצמה כארגון בעל מודעות סביבתית וחברתית גבוהה במיוחד, מעניקה מגוון רחב של תרומות מעשיות לפרויקטים המכוונים לשיפור חיי הקהילות בהן היא פועלת. לכניסה לאתר Toyota Fund היכנסו לקישור הבא: www.toyotafund.eu

אולי יעניין אותך גם...

כיצד תיראה מכונית העתיד? כיצד תיראה מכונית העתיד? הוכרזו הזוכים המקומיים בתחרות ציורי הילדים העולמית של טויוטה - "מכונית החלומות 2018"; הציורים הזוכים עולים לשלב הבא של התחרות ביפן משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות. מימן לכולם מימן לכולם גלה את מקור הדלק בהתניידות העתיד. היכרות עם המימן - דלק העתיד. טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017.
לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות מערכות בקרת לחץ ניפוח בצמיגים המותקנות על כל רכב חדש החל מסוף שנת 2014 מהוות אמצעי בטיחות חשוב, בכך שהן מתריעות בפני הנהג על ירידה של לחץ הניפוח בצמיגים. עם זאת, מערכות אלו עלולות ליצור אצל הנהג אשליה לפיה כל עוד נורית ההתראה כבויה, הצמיגים המותקנים ברכב תקינים, ולא כך הדבר. חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית במשך 20 השנים האחרונות, המון השתנה - מהדרך בה אנו מתקשרים ומבדרים עצמנו עד הדרך בה אנו תופסים את העולם סביבנו הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר המגזין הבינלאומי הנחשב "ניוזוויק" בחר בTOYOTA פעם נוספת כאחת החברות הירוקות ביותר בעולם, כאשר מתוך החברות הגלובליות היא ממוקמת בין 5% הראשונות, וכן זכתה בתואר "החברה הטובה ביותר בתעשייה " בקטגוריית הרכב. TOYOTA דורגה במקום ה-16 מתוך 500 החברות הגלובליות הירוקות ומספר 1 בקטגוריית הרכב. Toyota C-HR בישראל Toyota C-HR בישראל Toyota C-HR מציע עיצוב חיצוני ופנימי מתוחכם ויוצא דופן, חווית נהיגה דינמית ומערכת בטיחות מקורית Toyota Safety Sense מתקדמת ומשודרגת כסטנדרט. אופיו הייחודי של הרכב מדגים את הגמישות שמעניקה ארכיטקטורת TNGA