המהפכה החשמלית של טויוטה: רכבים חשמליים מונעי סוללה | Toyota
 1. Electrified
 2. Full electric

רכבים חשמליים מונעי סוללה של טויוטה

החופש עם אפס צריכת דלק ואפס פליטות מזהמים

הדור החדש של הרכבים החשמליים מונעי הסוללה של טויוטה מנצל את הניסיון העצום שלנו במערכות הנעה חשמליות כדי לספק שילוב בלתי מתפשר של כוח, אמינות ושימושיות. לפחות עשרה דגמי רכב חשמלי חדשים עם אפס פליטות מזהמים מיועדים לצאת לשוק בחמש השנים הבאות, ובראשם הפרואייס החשמלי – ואן המציע טווח נסיעה של 300 ק"מ על מנוע חשמלי בלבד, טעינה מהירה בתוך 30 דקות, וכל היכולות והרב שימושיות של פרואייס קונבנציונלי.

 

הכירו את הרכב החשמלי החדש של טויוטה

כל היתרונות של מכונית חשמלית

מכיוון שמכונית חשמלית פועלת על כוח הסוללה בלבד, היא משתמשת באפס דלק ומפיקה אפס פליטות מזהמים. מעבר להיותן פשוטות לטעינה, מתקדמות ומרגשות לנהיגה הודות למומנט המידי מהמנועים החשמליים, הן מציעות גם עלויות נסיעה נמוכות יותר מרכב קונבנציונלי. ומכיוון שהן תורמות לאיכות אוויר משופרת בערים, וכך אפשר להרגיש חופשי לנהוג בהן בכל מקום.

טעינת הרכב החשמלי שלך

בין אם טוענים את הרכב בבית, במשרד או בדרכים, כמות עמדות הטעינה המהירה הולך וגדל, כך שטעינת מכונית חשמלית המונעת על ידי סוללה הופכת לפשוטה ונוחה.

 • טעינה מהירה

  עמדות טעינה-מהירה נמצאות במקומות ציבוריים רבים, מתחנות כבישים מהירים ועד תחנות דלק ומרכולים. יחידות יעילות אלה מסוגלות לטעון סוללת 50 קוט"ש של פרואייס חשמלי בתוך חצי שעה* בלבד.

 • טעינה ייעודית

  אלו מטעני הקיר הנפוצים ביותר, הנמצאים בחניות של בנייני מגורים, בדרכי גישה ובמגרשי חניה של בנייני משרדים. היחידות הייעודיות מציעות טעינה מהירה יותר מהשקע הביתי וסוללת 50 קוט"ש של פרואייס חשמלי יכולה להיטען באמצעותן בתוך 4.75 שעות*.

 • טעינה ביתית

  ניתן לטעון רכב חשמלי מונע מצבר (EV) של טויוטה משקע חשמל ביתי. הטעינה הביתית בטוחה לחלוטין (כל עוד התאמת השקע נבדקה על ידי חשמלאי מוסמך) וסוללת 50 קוט"ש של פרואייס חשמלי יכולה להיטען בתוך 23-28 שעות*.

להישאר טעונים

כמו כל מרכיב בטויוטה, הסוללות במכוניות החשמליות שלנו פותחו על ידי המהנדסים שלנו כדי להחזיק מעמד לאורך זמן. לטובת השקט הנפשי שלך, כל סוללה מגיעה עם אחריות ל-8 שנים או 160,000 ק"מ.

תכנית האיסוף שלנו מבטיחה שכאשר הסוללות של מכוניות חשמליות מגיעות לסוף חייהן, הן מטופלות בצורה בטיחותית ואחראית. מרכזי השירות המורשים של טויוטה אוספים אליהם כיום יותר מ-90% מהסוללות שלנו, ואנו חותרים למחזר למעלה מ-50% ממשקלה של סוללה היברידית.

סדרת הרכבים החשמליים של טויוטה

המכונית החשמלית של טויוטה - שאלות ותשובות

מכונית חשמלית - מונעת בכוח החשמל בלבד ללא תלות בבנזין, ללא צורך בתדלוק וללא פליטת מזהמים. סוללת המכונית החשמלית נטענת באמצעות עמדות טעינה – פרטיות וציבוריות

כיוון שמכונית חשמלית פועלת על כוח הסוללה בלבד, היא משתמשת באפס דלק ומפיקה אפס פליטות מזהמים. מעבר להיותן פשוטות לטעינה, מתקדמות ומרגשות לנהיגה הודות למומנט המידי מהמנועים החשמליים, הן מציעות גם עלויות נסיעה נמוכות יותר מרכב קונבנציונלי. ומכיוון שהן תורמות לאיכות אוויר משופרת בערים, וכך אפשר להרגיש חופשי לנהוג בהן בכל מקום.