טויוטה יאריס החדשה

נולדה לחיים עירוניים

 

טויוטה הכריזה על יאריס חדשה, דור רביעי לסופר-מיני המובילה בשוק.

טויוטה יאריס החדשה תוכננה לתת מענה לאתגרים היומיומיים ההולכים וגדלים של החיים בעיר. ללקוחות כיום יש ציפיות רבות ממכונית קומפקטית, הם מצפים שהמכונית תשדר סטייל אבל גם תהיה פרקטית, זריזה בתוך העיר ונוחה בנסיעות ארוכות, בטוחה ברמה גבוהה לצד עלויות אחזקה נמוכות ככל האפשר. הם רוצים מכונית אקולוגית ומחפשים פתרונות רלוונטיים המתאימים לשגרת היומיום שלהם ולסביבה. וכמובן, הם רוצים גם שהמחיר יהיה נוח.

כדי לענות על דרישות אלו שרק הולכות וגדלות, היאריס החדשה מביאה בפעם הראשונה את פילוסופיית Toyota’s New Global Architecture (TNGA) החדשה לקטגוריית המכוניות הקומפקטיות, לראשונה באמצעות שימוש בפלטפורמת GA-B החדשה ובמערכת היברידית TNGA מדור רביעי עם 3 צילינדרים. לגישה זו נוספים חידושים במערכות אקטיביות ופסיביות ליצירת המכונית הקומפקטית הבטוחה בעולם.

/
פלטפורמת - GA-B למראה חיצוני מתוחכם ומלא סטייל ולנהיגה מהנה

הממדים ה"הדוקים" של טויוטה יאריס החדשה מבדילים אותה בקטגוריית השוק, שבה מכוניות חדשות הופכות גדולות יותר בכל גרסה חדשה שיוצאת. טויוטה הקטינה את אורכה הכולל ב-10 מ"מ, הפחיתה את גובהה הכולל ב-40 מ"מ (מבלי לפגוע במרווח הראש, כיוון שהנהג והנוסעים יושבים נמוך יותר) והגדילה את רוחבה ב-50 מ"מ, וכך הבטיחה שהמכונית תהיה זריזה וקלה לתמרון בנהיגה בעיר ובחנייה, תוך שמירה על מרחב פנימי נוח של תא הנוסעים – תמצית אופייה כמכונית "גדולה-קטנה".

סגנון העיצוב החיצוני מעצים את האפקט המהודק עם קווי אופי חזקים בצדי המכונית המשדרים תחושה של תנועה קדימה, אשר יחד עם כנפיים חזקות מקדימה ומאחור ופאנלי דלת מפוסלים, משדרים זריזות ואופי של מכונית ה"מוכנה לצאת לדרך". סביבת הנהג פותחה סביב הקונספט של "ידיים על ההגה, עיניים על הכביש". המידע מוצג בצורה ברורה וישירה לנהג משלושה מקורות המחוברים ביניהם: מסך המגע המרכזי Touch Toyota , צג מידע TFT בלוח המכשירים ומסך עילי צבעוני 10 אינץ'. המסך הצבעוני העילי הגדול עוזר לנהג להתמקד בנהיגה עם פחות הסחות דעת.

הוא מקרין נתוני נהיגה עיקריים ואזהרות כגון התרעות ניווט והגבלות על מהירות על השמשה בשדה הראייה של הנהג.

/

פיתוח הפלטפורמות מבוססות TNGA של טויוטה אפשרו שינוי מרחיק לכת בנוחות הנהיגה, התמרון והסגנון של מספר דגמים חדשים. טויוטה רותמת לראשונה את כוחה של פלטפורמת TNGA לשיפור ביצועיה של המכונית הקומפקטית. לפלטפורמת GA-B החדשה יש חלק מרכזי בהנאת הנהיגה המשופרת של היאריס החדשה, והיא מעניקה תחושה טבעית ובטוחה. יציבות המכונית מעניקה ביטחון, ותגובתה לפעולות הנהג טבעית ומדויקת וגורמת לתחושה של זריזות מוגברת.

כמו בכל הדגמים המבוססים על ארכיטקטורת TNGA , מרכז הכובד ביאריס החדשה נמוך, למעשה הוא נמוך ב-15 מ"מ מהדגם הנוכחי, מה שמעניק למכונית מאפייני כוח התמד טובים יותר. פלטפורמת GA-B אפשרה גידול משמעותי בקשיחות המרכב, המשפרת את יציבות הרכב ואת נוחות נהיגה, לצד פחות רעש ורטט.

מערכת HYBRID DYNAMIC FORCE 1.5 חדשה - לביצועים ויעילות מירביים

הטכנולוגיה ההיברידית מדור 4 החדשה של טויוטה עשתה את הופעת הבכורה שלה במערכת ההנעה העיקרית של היאריס החדשה. מערכת Hybrid Dynamic Force 1.5 זו נובעת ישירות ממערכת 2.5 ליטר הגדולה יותר שהוכנסה בדגמי הקורולה, RAV4 והקאמרי החדשים ופותחה באותה רמת קפדנות באשר לגודל ולמשקל בחיפוש אחר צריכת דלק יעילה יותר ושיעור פליטות נמוך יותר.

המנוע מתאפיין במהירות הבעירה הגבוהה בעולם, התומכת במומנט גבוה במהירויות מנוע נמוכות והופכת אותו, ביחד עם הטכנולוגיה ההיברידית, לרכב חסכוני בדלק רכב חסכוני בדלק. הוא גם מאובזר ביחידת איזון העוזרת להפחית את הרעש והרטט של המנוע. כתוצאה מכך, הוא מגיע לנצילות תרמית של ,40% גבוהה יותר ממנועי דיזל טיפוסיים, והוא עוזר להבטיח שיפור של יותר מ-20% בחיסכון בצריכת דלק ופליטות פחמן דו חמצני של היאריס. בה בעת, הספק המערכת הוגדל ב-15% והכוח שוכלל כדי לתת תחושה טבעית ובטוחה.

סטנדרט חדש של מערכות מתקדמות לסיוע לנהג במכוניות קומפקטיות

היאריס החדשה נועדה להיות המכונית הקומפקטית הבטוחה בעולם, והיא תעניק את ביצועי הבטיחות המובילים בקטגוריה באמצעות הכללת חידושים משמעותיים במערכות הבטיחות הפסיביות והאקטיביות כאחד. בנוסף למערכות מתקדמות לסיוע לנהג הכוללות בקרת שיוט אדפטיבית חכמה בכל המהירויות וסיוע בשמירה על נתיב, היאריס החדשה פותחה כדי להעניק הגנה מיטבית לנוסעים בהתאם לתקנים המחמירים הצפויים לחול משנת .2020 . לדוגמה, כדי להגן טוב יותר על הנוסע במקרה של התנגשות מהצד, היאריס החדשה תהיה המכונית הראשונה בסגמנט המכוניות הקומפקטיות שתכלול כרית אוויר מרכזית.

/
טויוטה יאריס - סיפור הצלחה המונע על ידי חדשנות

יאריס עומדת בלב סיפור ההצלחה של טויוטה באירופה. זהו דגם שנהנה מפופולריות מתמשכת וממוניטין מצוין בזכות חדשנות עקבית, החל מביצועיו יוצאי הדופן של מנוע הבנזין 1.0 ליטר שלה אשר זיכה אותה בתואר "מכונית השנה באירופה" ובפרס "המנוע של השנה" לשנת ,2000 , דרך הצבת סטנדרטים חדשים לבטיחות (מכונית ראשונה בקטגוריה עם דירוג בטיחות מירבי במבחני הריסוק Euro NCAP) וחסכון בדלק (מכונית ראשונה המצוידת במערכת הנעה היברידית מלאה בטעינה עצמית) ועד להשתתפותה באליפות העולם בראלי עם Yaris WRC בשנת 2017.

/

היסטוריה זו של חדשנות עזרה ליאריס לצמוח דור אחר דור, עם יותר מ-4 מיליון מכוניות שנמכרו, ובכלל זה יותר מ-500,000 מכוניות היברידיות. הדור הרביעי החדש של היאריס כולל שימוש לראשונה בפלטפורמת New Global Architecture (TNGA) GA-B שעליה יתבססו הדורות החדשים של כל המכוניות הקטנות של טויוטה ונגזרותיהן. היא הבסיס לביצועים דינמיים, נהיגה, שליטה ובטיחות משופרים ועיצוב אטרקטיבי.

היאריס נהנית גם ממערכת Hybrid Dynamic Force 1.5 חדשה, דור רביעי של הטכנולוגיה ההיברידית בטעינה עצמית המובילה בעולם של טויוטה, המשלבת צריכת דלק יעילה יותר ושיעור פליטות נמוך יותר לצד יתרונות רבים לנהג בכל הנוגע להספק ומהירות תגובה. היאריס ההיברידית משלבת מנוע חשמלי ובנסיעה עירונית ניתן לנסוע אף 80% מהנסיעה עם המנוע החשמלי בלבד. כך שהחיסכון והנוחות משמעותיים ביותר.

היאריס החדשה תמשיך להיות מיוצרת באירופה. בפעילותה של חטיבת הייצור של טויוטה בצרפת הושקעו יותר מ-300 מיליון אירו כדי לאפשר ייצור מכוניות המבוססות על GA-B. גם בישראל היאריס היא סיפור הצלחה גדול. היא הסופר מיני הנמכרת ביותר בישראל והיא המכונית עם שמירת ערך גבוהה ביותר. היאריס מאוד פונקציונאלית ואטרקטיבית למגוון קהלים – הן צעירים ומשפחות צעירות והן למבוגרים המחפשים רכב מפנק, אמין, נוח ומרשים.

ללא ספק, טויוטה יאריס החדשה, אשר תגיע לישראל כנראה במחצית השניה של 2020, לחלוטין תמשיך את ההצלחה העצומה של היאריס הנוכחית ועם העיצוב החדש, מערכות הבטיחות האוטונומיות המתקדמות, החדשנות ונוחות הנסיעה המיוחדת - הביקושים לסופר מיני הבטיחותית והמבוקשת בישראל יגדלו עוד יותר.

אולי יעניין אותך גם...

שנת שיא לטויוטה בספורט המוטורי - מקומות ראשונים על הפודיום בשלושת המרוצים מהחשובים ביותר בעולם שנת שיא לטויוטה בספורט המוטורי - מקומות ראשונים על הפודיום בשלושת המרוצים מהחשובים ביותר בעולם טויוטה מסכמת את שנת 2019 עם פינאלה מרשים בתחום הספורט המוטורי והופכת ליצרנית הרכב המעוטרת ביותר בשנה אחת עם הישגים בולטים בכל התחרויות הנחשבות וזכייה או זכייה כפולה בשלושת המרוצים החשובים בתחום הספורט המוטורי. הכי עירונית שיש: 6 סיבות לרכוש טויוטה יאריס הכי עירונית שיש: 6 סיבות לרכוש טויוטה יאריס מעוניינים לרכוש מכונית חדשה? יודעים שסופר-מיני היא בול לצרכים שלכם כיום? ובכן, גם אתם מוזמנים להתמכר ל-YARIS. הבטיחות, הנוחות, הביצועים ועוד. לפניכם 6 סיבות לרכוש טויוטה יאריס. ניתן גם לתאם נסיעת התרשמות בחודש יוני וליהנות ממבצע לוהט במיוחד מימן לכולם מימן לכולם גלה את מקור הדלק בהתניידות העתיד. היכרות עם המימן - דלק העתיד. רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי טויוטה היא החברה המובילה בעולם בפיתוח הנעות חלופיות. טויוטה היתה זו שפרצה דרך בהציגה כבר לפני 20 שנה את המכונית ההיברידית הראשונה בעולם. טויוטה נושאת הדגל של הטכנולוגיה ההיברידית, וטכנולוגיות חדשניות נוספות שמטרתן הפחתה משמעותית של מזהמים וכמובן חיסכון משמעותי ללקוחות, לצד חוויית נהיגה קלה ונעימה.
TOYOTA YARIS החדשה – בישראל TOYOTA YARIS החדשה – בישראל מכונית הסופר מיני הפופולרית מצוידת במנוע בנזין חדש חזק וחסכוני המעניק תוספת כח של 10% במקביל לירידה של 10% בצריכת הדלק. המכונית הבטוחה ביותר בסגמנט מצוידת במערכת בטיחות מקורית ומתקדמת Toyota Safety Sense.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".