מערכת TOYOTA TOUCH

שאלות ותשובות

על מנת לשפר את השירות ולהעניק ללקוחותינו תשובות בנוגע לתפעול מערכת המולטימדיה, אספנו שאלות נפוצות וכן תשובות רלוונטיות.

 1. שאלה: באילו שפות תומכת מערכת המולטימדיה ?
  תשובה: מערכת המולטימדיה תומכת בשפות אנגלית, רוסית, צרפתית, ספרדית ובעוד מספר שפות שונות. המערכת אינה תומכת בעברית.
 2. שאלה: מדוע המערכת מציגה את אנשי הקשר ככוכביות ?
  תשובה: המערכת אינה תומכת בשפה העברית, ולכן מציגה כוכביות במקום אותיות בעברית. במידה ואנשי הקשר בטלפון הסלולרי שלך רשומים באחת מהשפות הנתמכות על ידי המערכת, החיווי יהיה כראוי וללא כוכביות.
 3. שאלה: באיזה גרסה של טלפון נייד תומכת מערכת המולטימדיה ?
  תשובה: מערכות המולטימדיה של טויוטה תומכות במספר דגמים של טלפונים סלולריים ובגרסאות תוכנה שונות לפי דגם המכשיר. על מנת לדעת אם יש התאמה בין המולטימדיה למכשיר הטלפון יש לגלוש לאתר:
  יש לבחור את דגם הרכב, סוג המולטימדיה המותקנת ברכב, ודגם הטלפון. התוצאה הינה גרסת התוכנה בטלפון שנבדקה על ידי טויוטה ונמצאה מתאימה. כמו כן קיים מידע לגבי הפונקציות הנתמכות (SMS, סנכרון אנשי קשר וכו').
 4. שאלה: מדוע טויוטה לא מספקת מערכת מולטימדיה עם ממשק בעברית?
  תשובה: מערכת המולטימדיה לא פותחה עם תמיכה בעברית, אך אנו פועלים אל מול היצרן בכדי שפיתוח כזה ייכלל בעתיד.

לגלות עוד

רכב חשמלי היברידי 2020: הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית רכב חשמלי היברידי 2020: הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית בפתיחת העשור השלישי של המאה ה-21 אין ספק כי הטכנולוגיה של הרכבים החשמליים לא מפסיקה להתחדש ולהפתיע. רכב חשמלי הוא כבר מזמן לא חלום, אלא מציאות. ב-2020 טויוטה מציגה את השילוב האופטימאלי בין הטכנולוגיה ההיברידית לחשמלית, המאפשרת גם חוויית נסיעה חסכונית, גם ביצועים ללא פשרות וגם ורסטיליות באופי הנסיעה - עירונית, בינעירונית, מהירה, איטית וכדומה. טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל יוניון מוטורס היא מובילת שוק עולמית בשיעור מכירות הרכבים ההיברידיים. בדיקה מיוחדת מעלה כי ההיברידיות של טויוטה הביאו לחסכון כולל בזיהום של כ 390- אלף טון CO2 בישראל לאורך השנים. טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017. WLTP - שיטה חדשה לבדיקת צריכת דלק ופליטת מזהמים WLTP - שיטה חדשה לבדיקת צריכת דלק ופליטת מזהמים החל מ-1 בספטמבר 2017, נכנס לתוקף תהליך חדש למדידת זיהום: WLTP - Worldwide Harmonized Light Vehicle Test Procedure, זאת בכדי לקבל נתונים מהימנים יותר של צריכת דלק ופליטת מזהמים.
חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית במשך 20 השנים האחרונות, המון השתנה - מהדרך בה אנו מתקשרים ומבדרים עצמנו עד הדרך בה אנו תופסים את העולם סביבנו COROLLA החדשה - המשפחתית הבטיחותית והמתקדמת ביותר בישראל COROLLA החדשה - המשפחתית הבטיחותית והמתקדמת ביותר בישראל יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA, מודיעה על התחלת שיווק הקורולה החדשה, המשפחתית הנמכרת בישראל ודגם הרכב הנמכר ביותר בעולם בכל הזמנים. הטכנולוגיה המתקדמת של TOYOTA הטכנולוגיה המתקדמת של TOYOTA במסע אל עבר המכונית האקולוגית האולטימטיבית, מיישמת טויוטה כל העת טכנולוגיות חדשות שנועדות להפחית את רמת פליטת הפחמן הדו-חמצני, גז מזהם המשפיע על דפוסי אקלים ארוכי-טווח. Toyota Connected Toyota Connected יוניון מוטורס מציגה את Toyota Connected - מערכת Connected Car המתקדמת בישראל