מערכת TOYOTA TOUCH

שאלות ותשובות

על מנת לשפר את השירות ולהעניק ללקוחותינו תשובות בנוגע לתפעול מערכת המולטימדיה, אספנו שאלות נפוצות וכן תשובות רלוונטיות.

 1. שאלה: באילו שפות תומכת מערכת המולטימדיה ?
  תשובה: מערכת המולטימדיה תומכת בשפות אנגלית, רוסית, צרפתית, ספרדית ובעוד מספר שפות שונות. המערכת אינה תומכת בעברית.
 2. שאלה: מדוע המערכת מציגה את אנשי הקשר ככוכביות ?
  תשובה: המערכת אינה תומכת בשפה העברית, ולכן מציגה כוכביות במקום אותיות בעברית. במידה ואנשי הקשר בטלפון הסלולרי שלך רשומים באחת מהשפות הנתמכות על ידי המערכת, החיווי יהיה כראוי וללא כוכביות.
 3. שאלה: באיזה גרסה של טלפון נייד תומכת מערכת המולטימדיה ?
  תשובה: מערכות המולטימדיה של טויוטה תומכות במספר דגמים של טלפונים סלולריים ובגרסאות תוכנה שונות לפי דגם המכשיר. על מנת לדעת אם יש התאמה בין המולטימדיה למכשיר הטלפון יש לגלוש לאתר:
  יש לבחור את דגם הרכב, סוג המולטימדיה המותקנת ברכב, ודגם הטלפון. התוצאה הינה גרסת התוכנה בטלפון שנבדקה על ידי טויוטה ונמצאה מתאימה. כמו כן קיים מידע לגבי הפונקציות הנתמכות (SMS, סנכרון אנשי קשר וכו').
 4. שאלה: מדוע טויוטה לא מספקת מערכת מולטימדיה עם ממשק בעברית?
  תשובה: מערכת המולטימדיה לא פותחה עם תמיכה בעברית, אך אנו פועלים אל מול היצרן בכדי שפיתוח כזה ייכלל בעתיד.

לגלות עוד

COROLLA החדשה - המשפחתית הבטיחותית והמתקדמת ביותר בישראל COROLLA החדשה - המשפחתית הבטיחותית והמתקדמת ביותר בישראל יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA, מודיעה על התחלת שיווק הקורולה החדשה, המשפחתית הנמכרת בישראל ודגם הרכב הנמכר ביותר בעולם בכל הזמנים. הטכנולוגיה המתקדמת של TOYOTA הטכנולוגיה המתקדמת של TOYOTA במסע אל עבר המכונית האקולוגית האולטימטיבית, מיישמת טויוטה כל העת טכנולוגיות חדשות שנועדות להפחית את רמת פליטת הפחמן הדו-חמצני, גז מזהם המשפיע על דפוסי אקלים ארוכי-טווח. Toyota Connected Toyota Connected יוניון מוטורס מציגה את Toyota Connected - מערכת Connected Car המתקדמת בישראל אודות טויוטה אודות טויוטה TOYOTA הינו מותג הרכב המוביל בעולם.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".