טויוטה קורולה מגיעה לישראל - Toyota Israel
 1. Discover Toyota
 2. 30 years Toyota in Israel
 3. History

30 שנה של שותפות ועשייה משמעותית בישראל

 • טויוטה קורולה מגיעה לישראל

  ב-1991, היישר מיפן הרחוקה, הגיע אלינו הדגם הראשון של טויוטה בישראל! מכונית משפחתית בשם “טויוטה קורולה”, המכונית החדשה הלהיבה במהירות את הקהל הישראלי והפכה במהרה לאהובת הישראלים. השם "קורולה" נשאב ממנוח לטיבי שפירושו "כתר של פרחים", וכך הקורולה עוררה פריחה בשוק הרכב.

 • 1998 - הישראלים יוצאים לשטח עם הלנדקרוזר

  ישראלים רבים מגלים את הארץ היפה שלנו בטיולי שטח עם הלנד קרוזר, שהוא בדיוק השותף המושלם לכך. הלנד קרוזר שינה את חוקי המשחק, וכבר הפך בארץ ובעולם לאייקון נחשק בקרב חובבי השטח וגם בעיני קהלים רחבים יותר. הוא לא סתם רכב, הוא רכב השטח הנמכר והמבוקש ביותר בישראל.

 • 2002 - בית חדש לטויוטה בישראל

  בשנת 2002 משרדי יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה, משתכנים בבית חדש ויפה – מגדלי טויוטה שבתל אביב. שם גם ממוקם אולם התצוגה המרכזי של טויוטה בישראל.

 • 2004 - ישראל נצבעת בירוק

  הפריוס, הרכב ההיברידי הראשון בעולם, מושק בישראל!
  עם השקתו ויחד אתכם אנחנו פותחים דף חדש, לעבר עולם ירוק יותר ונקי יותר. בנוסף, יוניון מוטורס ועובדיה עוסקים בפרויקטים רבים למען איכות הסביבה, כמו למשל נטיעת עצים בחורש שהפך ליער טויוטה, פעולות מיחזור מגוונות ועוד

 • 2005 - פריוס - מכונית השנה על פי מגזין אוטו

  הפריוס ההיברידית סוללת (בצורה ירוקה, כמובן) את כל הדרך למעלה, ובתוך שנה בלבד היא זוכה בתואר מכונית השנה ע"י מגזין אוטו

 • 2006 - הקמת מרכז לימודי ושיא מכירות

  הקמנו מרכז לימוד והדרכה עבור עובדי טויוטה והסוכנויות המורשות ברוח המותג- THE TOYOTA WAY, כדי להעשיר את הידע והמקצוענות ולעדכנם בכל החידושים האחרונים
  באותה שנה, גם השגנו שיא מכירות כאשר חצינו את רף 20 אלף רכבי טויוטה בשנה.

 • 2009 - מתחברים לטבע 

  יוניון מוטורס ועובדיה עוסקים בפרויקטים למען איכות סביבה, כמו למשל נטיעת עצים  בחורש שהפך ליער טויוטה  ויחד אתכם אנחנו פועלים לעבר עולם ירוק ונקי יותר.

 • הישראלים אוהבים הכי את הקורולה

  המשפחות הישראליות הולכות על בטוח! דגם הקורולה הפופולרי של טויוטה זוכה ב2014 לחיבוק נוסף מכם, לקוחותינו, כאשר טויוטה קורולה מוכתרת כמכונית הנמכרת והאהובה ביותר בישראל.

 • 2015 - מועדון המיליון

  כשאתם רוכשים לעצמכם טויוטה, אתם נכנסים למערכת יחסים ארוכת טווח. לא במקרה, יש לא מעט נהגים ונהגות שמתקרבים ואף עברו את רף מיליון הק”מ בטויוטה שלהם. לכן, הקמנו את מועדון המיליון של טויוטה! במועדון חברים בעלי רכבי טויוטה אשר עברו את רף מיליון הק”מ או מתקרבים אליו ועדיין ממשיכים ליהנות מהרכב לאורך קילומטרים רבים.

 • 2016 - המוסכניקים קובעים שטויוטה היא המכונית האמינה בישראל

  מוסכניקים מכירים הכי טוב את הרכבים ומערכותיהם. הם הרי פוגשים מדי שנה אלפי כלי רכב, עם תקלות מגוונות, ויכולים לזהות אילו מכוניות מגיעות יותר ואלו פחות, ואילו תקלות מאפיינות כל דגם. במחקר שנעשה נמצא שהרוב הגדול של המוסכניקים קבע ובחר בטויוטה כמכונית האמינה ביותר בישראל! בנוסף, הם קבעו כי קורולה היא המשפחתית המומלצת ביותר. כדאי להקשיב להם!

 • 2016 - אתר טויוטה סלקט

  כדי להשלים את החוויה ללקוחות טויוטה, פתחנו את אתר טויוטה סלקט לרכבי טויוטה מבעלות קודמת. באתר זה אנחנו מעניקים לכם שקט נפשי בקניית טויוטה יד שניה, עם רכבים שעברו 155בדיקות קפדניות המבוצעות על ידי המקצוענים בסוכנויות המורשות של טויוטה, השבחה, ואף אחריות היבואן יחד עם מוקד שירות שזמין 24/7 כדי לתת לכם סיוע מלא בכל מקום שתצטרכו.

 • 2016 - הכי בטוח עם טויוטה

  טויוטה הראשונה שהשיקה בישראל מכונית משפחתית לקהל הרחב עם חבילת מערכות בטיחות אוטונומיות-אקטיביות, כסטנדרט. הבטיחות שלכם ושל משפחתכם חשובה לנו והיא מעל הכל!

 • 2019 - שיא היבירידי

  מגמת המעבר למכוניות ההיברידיות צוברת תאוצה בישראל, וטויוטה המובילה מגמה זו מוסיפה עוד ועוד דגמים היברידיים למגוון האפשרויות לבחירת הלקוחות בישראל. בשנה זו נסעו על כבישי ישראל כבר למעלה מ- 75,000 מכוניות היברידיות של טויוטה! עוד שיא ששברנו..

 • 2020 - טויוטה נותנת החסות למשחקים האולימפיים והפראלימפיים לטוקיו

  כחלק מהערכים שטויוטה חרטה על דגלה – מצוינות, קשר עם הקהילה, הישגיות ועשיית הבלתי אפשרי - טויוטה פועלת למען הקהילה והחברה בישראל ונותנת חסות לספורטאים הפראלימפיים ואף לקבוצת הספיישל אולימפיקס.

 • 2020 – מעבר לקמפוס טויוטה

  כחלק מההתקדמות של החברה בשלל תחומים – מקצועית, לוגיסטית, דאגה לרווחת העובדים ועוד – חנכנו את קמפוס טויוטה בראשון לציון, הבית החדש של עובדי טויוטה בישראל.

 • 2021 - מספר שיא של סוכנויות מורשות טויוטה בישראל

  ההצלחה מחייבת.. וכאשר כמות הלקוחות הנותנים אמון בטויוטה גדל והולך, המחויבות שלנו היא לתת שרות נגיש ונוח ככל הניתן, ולכן אנחנו פותחים עוד ועוד סוכנויות מורשות של טויוטה בכל רחבי הארץ. ב-2021 כבר עומדים לרשותכם, לקוחותינו, 33 סוכנויות מורשות מקצועניות, המצפות לתת לכם את השרות הטוב ביותר בישראל.

 • 2021 – שברנו עוד שיא מכירות

  גם בתקופה מאתגרת של מגיפת הקורונה, רכבי טויוטה זוכים לביקושים גבוהים ביותר, וכך נשברים כל השיאים הקודמים של כמות רכבי טויוטה שנמכרו בישראל , ונמכרו כ-48,000 רכבי טויוטה.

 • 2021 - מצוינות בשירות

  טויוטה אירופה מעניקה לטויוטה ישראל פרס יוקרתי וחשוב – מקום ראשון במצוינות בשירות! המקצוענות, השרות והמאמצים הייחודיים שלנו הביאו אותנו לשיא גם בתחום השרות. עם דרך משותפת לאורך השנים, הפרס מגיע גם לכם, לקוחותינו. תודה שבחרתם בנו!