הרכב החשמלי של טויוטה Beyond zero - מעבר לציפיות | Toyota
  1. Discover Toyota
  2. Beyond Zero
  3. Experience

דמיינו שאתם עוברים מעבר לציפיות

אנו שואפים להפוך כל טיול למהנה באמת, עבור כולם. משמעות הדבר היא חשיבה על צרכי הניידות הייחודיים של כל אדם ואדם. וזה אומר לדאוג לא רק לנהגים שלנו, אלא גם לנוסעים ולכל מי שמושפע מהרכבים שלנו. מושגים כמו LQ משתמשים בבינה מלאכותית כדי להבין את הנהג ולקרוא את הדרך קדימה כדי לשמור על בטיחות כולם. או T-Mate, מערכות חכמות שמתריעות לפני תאונה ומדריכות אותך לאורך כל הנהיגה. יצרנו גם את THUMS, תוכנת התרסקות וירטואלית, שחלקנו עם כל יצרניות הרכב כדי שכולם יוכלו להפיק תועלת. כי אנחנו שואפים ללכת מעבר לאפס פליטות מזהמים לאפס תאונות גם כן.

חזון מעבר לאפס תאונות

טויוטה לקחה את מערכות הבטיחות הידועות שברכבי טויוטה והרחיבה את תפיסת הבטיחות כך שתכלול גם טכנולוגיית נהיגה אוטונומית. ביחד הם מתחברים ל-T-Mate, מערך חיישנים סביב הרכב אשר כל הזמן מתריע ושומר עליכם.

טויוטה ממשיכה תמיד לפתח את הטכנולוגיות שלה, כשהמטרה היא לא רק להפחית את תאונות הדרכים אלא למנוע אותן לגמרי ולהפחית לחלוטין את סכנת הפגיעה ברכב ובאנשים, הן הנוסעים והן הולכי הרגל. ממש מעבר לאפס תאונות.

T-Mate

שומר האישי שלך הוא T-Mate, אשר כולל את כל מערכות הבטיחות והסיוע לנהגים ולנהגות. כל המערכות פועלות באופן משולב ומסונכרן כדי לשמור על עירנות הנהג ביחס לסביבה שלו. החל ממניעת התנגשות בעת חניה ועד לסיוע אקטיבי בכניסה לחניה, מתצוגת מסך פנורמית ועד מערכת טרום התנגשות– כל אלה פועלים כאילו יושב לצידכם חבר שיסייע בהכוונה וישמור על בטיחותכם.
קרא עוד

THUMS

טויוטה פיתחה תוכנה דיגיטלית מתקדמת כדי לנתח כיצד תאונות שונות משפיעות על גוף האדם. המטרה היא להמשיך לצמצם את הפוטנציאל לנזק. הערך של THUMS  כל כך משמעותי שטויוטה חולקת אותו עם כל יצרני הרכב כדי להביא תועלת למספר הרב ביותר של אנשים.

LQ

אנחנו מכנים אותה המכונית שמחזירה לכם אהבה. טויוטה LQ  משתמשת בבינה מלאכותית כדי להגיב למצב הרוח שלכם בנהיגה, עם תאורה מרגיעה אם אתם עצבניים או אם אתם מציגים סימני עייפות. התאמת התאורה האוטומטית מטרתה לסייע בשמירה על עירנות הנהג/ת. ל-LQ  גם היכולת לזהות סכנות בכביש שלפניכם על מנת למנוע תאונות.
קרא עוד