רכב היברידי חשמלי

התחילו את המסע החשמלי שלכם עם טויוטה היברידית

 
כאשר הפריוס – המכונית היברידית הראשונה - הושקה לפני 20 שנה, טויוטה הייתה גאה להיות חלוצת הטכנולוגיה ההיברידית חשמלית. היום, טויוטה היא מעצמה של רכבים היברידיים חשמליים עם דגמים חדשניים וטכנולוגיה מתקדמת שלא מפסיקה להתפתח.
 
 רכב היברידי מבית טויוטה מאובזר במערכת הטענה עצמית, דבר החוסך חיבור למקור חשמל והטענה. מערכת ההטענה מזהה מצב של סוללה חלשה ומטעינה אוטומטית את הסוללה דרך מנוע הבנזין, כאשר בעת בלימה או האטה של הרכב, ההיברידית החכמה מייצרת חשמל שנאגר בסוללה לעת הצורך.
 
מחפש רכב היברידי? טויוטה מציעה לך להצטרף ללמעלה מ-15 מיליון נהגים ברחבי העולם ו-75,000 בישראל שכבר בחרו בדרך טובה יותר לנהוג. לפניכם מידע על הרכבים ההיברידיים חשמליים של טויוטה – הצטרפו אלינו.
 
   
רוצה למצוא את ההיברידי שמתאים לך? 
לטויוטה מגוון רכבים היברידיים חשמליים המותאמים לסגנונות חיים שונים.
 
אם אתה טיפוס עירוני, הרי שתתאים לך מכונית היברידית חשמלית עירונית כמו האייגו או היאריס. אוהבי השטח יוכלו להתפנק ב-SUV היברידית חשמלית, בעוד שמשפחה מרובת ילדים תוכל ליהנות מרכב הפריוס פלוס המרווח בעל 7 המקומות.
 
בין הרכבים ההיברידיים-חשמליים של טויוטה תוכלו למצוא גם את הקרוסאובר הדינמי HR-C, מכונית המנהלים קאמרי, ראב 4 – רכב היברידי 4X4 וקורולה המגיעה ב-3 תצורות שונות (סדאן, האצ'בק, סטיישן).
אם עדיין לא בחרתם בהיברידית שלכם, היכנסו וקראו עוד על יתרונות הרכב ההיברידי החשמלי.
 

גלו עוד על הטכנולוגיה ההיברידית

TOYOTA PRIUS החדשה TOYOTA PRIUS החדשה בדיוק כשם שהפריוס המקורית שכתבה את ספר החוקים אי אז בשנת 1997, כך גם הדור החדש מעלה את ההיברידית החלוצית בחזרה למקומה הטבעי - בחוד החנית של עיצוב , יעילות וחדשנות טכנולוגית תכנית הארכת השירות ההיברידית תכנית הארכת השירות ההיברידית טויוטה מחוייבת לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו. זו הסיבה שהמכוניות ההיברידיות החלוציות שלנו זוכות לשירות היברידי מתקדם לא פחות. לקנות טויוטה היברידית לקנות טויוטה היברידית מיצאו את ההצעות הטובות ביותר שלנו להוספת מכונית היברידית לחייכם למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".