שקט נפשי - עבור כל הנוסעים

אינטיליגנציה אשר משפרת את הבטיחות עבור כולם - בתוך ומחוץ לרכב.

/
/
/
/
מערכת קדם התנגשות עם זיהוי הולכי רגל בלילה

מערכת קדם התנגשות של TOYOTA SAFETY SENSE נעזרת במצלמה וברדאר, כדי לזהות מכוניות אחרות, הולכי רגל, רוכבי אופניים ואופנועים בדרך לפניכם. כאשר מזוהה אפשרות של התנגשות בכלי תחבורה או פגיעה בהולך רגל, הנהג מקבל התרעה קולית וויזואלית ומערכת עזר לבלימה מופעלת. אם הנהג אינו מצליח לבלום בזמן, הבלמים נכנסים אוטומטית לפעולה, כדי למנוע פגיעה או לצמצם נזקי התנגשות. גם במקרה שבו הנהג לוחץ על הבלמים, המערכת מסייעת לבלימה. המערכת מזהה גם הולכי רגל ורוכבי אופניים במהלך היום.

מערכת קדם התנגשות עם זיהוי רוכבי אופניים

מערכת קדם התנגשות של TOYOTA SAFETY SENSE נעזרת במצלמה וברדאר, כדי לזהות רוכבי אופניים ורכבים אחרים בדרך לפניכם. כאשר מזוהה אפשרות של התנגשות בכלי תחבורה או פגיעה בהולך רגל, הנהג מקבל התרעה קולית וויזואלית ומערכת עזר לבלימה מופעלת. אם הנהג אינו מצליח לבלום בזמן, הבלמים נכנסים אוטומטית לפעולה, כדי למנוע פגיעה או לצמצם נזקי התנגשות. גם במקרה שבו הנהג לוחץ על הבלמים, המערכת מסייעת לבלימה. מלבד זיהוי רוכבי אופניים ורכבים אחרים, המערכת יודעת גם לזהות הולכי רגל בדרכו של הרכב.

בקרת שיוט אדפטיבית אינטיליגנטית

בהפעלתה, המערכת שולטת על מהירות הרכב באופן אוטומטי ושומרת מרחק בטוח מהרכב מלפנים תוך התחשבות במגבלת המהירות המותרת בדרך. זאת, בכדי להקל על הנהג בזמן נסיעות ארוכות בכבישים ראשיים ובדרכים מהירות.

בקרת שיוט אדפטיבית לטווח מלא

בהפעלתה, המערכת שולטת על מהירות הרכב באופן אוטומטי, ללא שימוש בדוושת הגז, וכך שומרת מרחק מינימלי בטוח וקבוע מהרכב מלפנים. המערכת תאיץ או תאט בכדי לתקן את המרחק מהרכב מלפנים אם ישתנה. זאת, בכדי להקל על הנהג בזמן נסיעות ארוכות בכבישים ראשיים ובדרכים מהירות. מערכת זו זמינה ברכבים אוטומטיים בלבד.

/
/
/
/
מערכת שמירת מרכז נתיב

מערכת המסייעת לנהג לנסוע במרכז הנתיב באמצעות זיהוי סימוני נתיב ובעזרת מערכת תיקון הגה. במקרה שהרכב סוטה מנתיבו ללא הפעלת איתות, מערכת ההתרעה של TOYOTA SAFETY SENSE תתריע באזהרה קולית וויזואלית וכן תבצע תיקון הגה בכדי לסייע לנהג לשמור על נתיב הנסיעה. המערכת פעילה כאשר מערכות התראת סטייה מנתיב ובקרת שיוט אדפטיבית לטווח מלא פועלות.

מערכת אור גבוה אוטומטי

מערכת אור גבוה אוטומטי של TOYOTA SAFETY SENSE נועדה לשפר את הנראות והראות במהלך נהיגת לילה. באמצעות המצלמה המזהה את אורות כלי הרכב והתנועה המגיעים ממול, המערכת מנטרת את בהירות תאורת הדרך ועוברת באופן אוטומטי בין אור גבוה לנמוך - לנהיגת לילה בטוחה יותר.

התראת חריגה מנתיב עם בקרת היגוי

מערכת ההתרעה של TOYOTA SAFETY SENSE תתריע באזהרה קולית וויזואלית וכן תבצע תיקון הגה בכדי לסייע לנהג לשמור על נתיב הנסיעה. בקרת ההיגוי מתקנת את התנועה במקרה של סטייה לא מכוונת מנתיב.

מערכת זיהוי תמרורי דרך

המערכת מספקת התרעה וזיהוי תמרורי דרך. המערכת מזהה את תמרורי הדרך ומציגה לנהג מידע שימושי, כגון מגבלת המהירות המותרת, בתצוגה ברורה על מסך הנתונים הצבעוני של הנהג. בנוסף, המערכת מעניקה אזהרה ויזואלית וקולית, במקרה של אי ציות לתמרורים.

גלו עוד על הבטיחות של טויוטה

מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".