תכנית הארכת האחריות

לסוללה היברידית

הסיפור ההיברידי שלנו התחיל בשנת 1997, ועכשיו כבר מעל ל-10 מיליון נהגים ברחבי העולם נהנים מהיתרונות של המכונית ההיברידית של טויוטה.

היברידית מהלב

בלב המגוון ההיברידי של טויוטה נמצאת טכנולוגיית Hybrid Synergy Drive אשר משלבת בחוכמה מנוע בנזין עם 2 מנועים חשמליים על מנת לספק לכם נסיעה חלקה ושקטה, וצריכת דלק יוצאת מן הכלל.
המערכת המשוכללת, עוקבת כל העת אחר תנאי הנהיגה על מנת לספק את השילוב המושלם של ביצועים ויעילות. כדי להבטיח ביצועים מיטביים של המערכת ההיברידית לאורך שנים, נדרשת תשומת ליבם של מומחים המאומנים היטב לטפל בה.

בדיקת תקינות שנתית ורכישת הארכת אחריות לסוללה ההיברידית

בדיקת תקינות שנתית למערכת ההיברידית ורכישת הארכת אחריות לסוללה בכל אחת מהסוכנויות המורשות של טויוטה ברחבי הארץ, היא הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם המשך חוויית נסיעה מהנה וחלקה עם שקט נפשי לאורך זמן. אנשי המקצוע בסוכנות המורשית יבדקו את המערכת ההיברידית מנת להבין את מצב תקינות המערכת ויידעו לתת לכם את השקט הנפשי והביטחון שמומחים נותנים ואת תשומת הלב הראויה בטיפול בטויוטה ההיברידית שלכם.

לסוללה ההיברידית ניתנת אחריות יצרן ל-5 שנים או 100,000 ק"מ (המוקדם מביניהם). עם תום תקופת האחריות, ועל מנת שתוכלו להמשיך ליהנות מחוויית נסיעה מהנה ושקטה, אנו ממליצים לכם לרכוש תכנית הארכת האחריות לשנה נוספת או 15,000 ק"מ (המוקדם מביניהם).

 
 

הדרך הטובה ביותר להמשיך ליהנות מהטויוטה ההיברידית שלכם לשנים רבות היא לוודא שכאשר המכונית זקוקה לטיפול, תגיעו תמיד לסוכנות מורשית של טויוטה.

חושבים על היברידית, שאלו את טויוטה

בכל שאלה שעולה על דעתכם, הנכם מוזמנים תמיד להתייעץ עם המומחים בסוכנות מורשית של טויוטה הקרובה למקום מגוריכם. לסוכנות המורשית יש את הידע המקצועי, ההכשרה, הכלים ואנשי המקצוע לטיפול ואחזקה של מכוניות היברידיות, ובה תוכלו לבצע את בדיקת התקינות השנתית לסוללה ההיברידית ולרכוש הארכת אחריות.

לגלות עוד

מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".