תכנית הארכת האחריות

לסוללה היברידית

הסיפור ההיברידי שלנו התחיל בשנת 1997, ועכשיו כבר מעל ל-10 מיליון נהגים ברחבי העולם נהנים מהיתרונות של המכונית ההיברידית של טויוטה.

היברידית מהלב

בלב המגוון ההיברידי של טויוטה נמצאת טכנולוגיית Hybrid Synergy Drive אשר משלבת בחוכמה מנוע בנזין עם 2 מנועים חשמליים על מנת לספק לכם נסיעה חלקה ושקטה, וצריכת דלק יוצאת מן הכלל.
המערכת המשוכללת, עוקבת כל העת אחר תנאי הנהיגה על מנת לספק את השילוב המושלם של ביצועים ויעילות. כדי להבטיח ביצועים מיטביים של המערכת ההיברידית לאורך שנים, נדרשת תשומת ליבם של מומחים המאומנים היטב לטפל בה.

בדיקת תקינות שנתית ורכישת הארכת אחריות לסוללה ההיברידית

בדיקת תקינות שנתית למערכת ההיברידית ורכישת הארכת אחריות לסוללה בכל אחת מהסוכנויות המורשות של טויוטה ברחבי הארץ, היא הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם המשך חוויית נסיעה מהנה וחלקה עם שקט נפשי לאורך זמן. אנשי המקצוע בסוכנות המורשית יבדקו את המערכת ההיברידית מנת להבין את מצב תקינות המערכת ויידעו לתת לכם את השקט הנפשי והביטחון שמומחים נותנים ואת תשומת הלב הראויה בטיפול בטויוטה ההיברידית שלכם.

לסוללה ההיברידית ניתנת אחריות יצרן ל-5 שנים או 100,000 ק"מ (המוקדם מביניהם). עם תום תקופת האחריות, ועל מנת שתוכלו להמשיך ליהנות מחוויית נסיעה מהנה ושקטה, אנו ממליצים לכם לרכוש תכנית הארכת האחריות לשנה נוספת או 15,000 ק"מ (המוקדם מביניהם).

 
 

הדרך הטובה ביותר להמשיך ליהנות מהטויוטה ההיברידית שלכם לשנים רבות היא לוודא שכאשר המכונית זקוקה לטיפול, תגיעו תמיד לסוכנות מורשית של טויוטה.

חושבים על היברידית, שאלו את טויוטה

בכל שאלה שעולה על דעתכם, הנכם מוזמנים תמיד להתייעץ עם המומחים בסוכנות מורשית של טויוטה הקרובה למקום מגוריכם. לסוכנות המורשית יש את הידע המקצועי, ההכשרה, הכלים ואנשי המקצוע לטיפול ואחזקה של מכוניות היברידיות, ובה תוכלו לבצע את בדיקת התקינות השנתית לסוללה ההיברידית ולרכוש הארכת אחריות.

לגלות עוד

תוכנית הארכת השירות ההיברידית תוכנית הארכת השירות ההיברידית טויוטה מחוייבת לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו. זו הסיבה שהמכוניות ההיברידיות החלוציות שלנו זוכות לשירות היברידי מתקדם לא פחות. משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות. מימן לכולם מימן לכולם גלה את מקור הדלק בהתניידות העתיד. היכרות עם המימן - דלק העתיד. טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".