תכנית

הארכת שירות היברידית

הסיפור ההיברידי שלנו התחיל בשנת 1997, ועכשיו כבר מעל ל-10 מיליון נהגים ברחבי העולם נהנים מהיתרונות של המכונית ההיברידית של טויוטה.

היברידית מהלב

בלב המגוון ההיברידי של טויוטה נמצאת טכנולוגיית Hybrid Synergy Drive אשר משלבת בחוכמה מנוע בנזין עם 2 מנועים חשמליים על מנת לספק לך נסיעה חלקה ושקטה, וצריכת דלק יוצאת מן הכלל.
המערכת המשוכללת, עוקבת כל העת אחר תנאי הנהיגה על מנת לספק את השילוב המושלם של ביצועים ויעילות. כדי להבטיח ביצועים מיטביים של המערכת ההיברידית לאורך שנים, נדרשת תשומת ליבם של מומחים המאומנים היטב לטפל בה.

בדיקת תקינות שנתית

בדיקת תקינות שנתית למערכת ההיברידית בכל אחד מסוכנויות המשנה המורשות של טויוטה ברחבי הארץ, היא הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמך המשך חוויית נסיעה מהנה וחלקה עם שקט נפשי לאורך זמן. אנשי המקצוע במרכז השירות יבדקו את המערכת ההיברידית ויכינו לך דוח מפורט עם כל המידע הדרוש על מנת להבין את מצב תקינות המערכת ההיברידית במכוניתך.

שלב 1 - בדיקה ואבחון של המערכת ההיברידית
שלב 2 - בדיקת תקינות הסוללה ההיברידית
שלב 3 - בדיקת רמת הטעינה של סוללת העזר
שלב 4 - בדיקת רמת נוזל מערכת הקירור

הארכת שירות לסוללה ההיברידית

המצבר ההיברידי נכלל באחריות יצרן ל-5 שנים או 100,000 ק"מ (המוקדם מביניהם). עם תום תקופת האחריות, בדיקת תקינות שנתית של המערכת ההיברידית והסוללה בפרט, יאפשרו לך הארכת שירות על הסוללה לשנה נוספת או 15,000 ק"מ (המוקדם מביניהם).

רק אנשי המקצוע בסוכנויות המורשות של טויוטה, יידעו לתת לך את השקט הנפשי והביטחון שמומחים נותנים ואת תשומת הלב הראויה בטיפול בטויוטה ההיברידית שלך.
הדרך הטובה ביותר להמשיך ליהנות מהטויוטה ההיברידית שלך לשנים רבות היא לוודא שכאשר המכונית זקוקה לטיפול, תמיד להגיע לסוכנות מורשית של טויוטה.

חושב על היברידית, שאל את טויוטה

בכל שאלה שעולה על דעתך, אתה מוזמן תמיד להתייעץ עם המומחים בסוכנות מורשית של טויוטה הקרובה למקום מגוריך היא גם מומחית לטיפול ואחזקת מכוניות היברידיות, ובה תוכל לבצע את בדיקת התקינות השנתית לסוללה ההיברידית.
על מנת לגלות את מגוון היתרונות מהם תוכל ליהנות במסגרת תכנית הארכת השירות ההיברידית, פיתחנו את התכנית להארכת שירות היברידית.

צפו בסרטון הארכת השירות ההיברידית

לגלות עוד

טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017. לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות מערכות בקרת לחץ ניפוח בצמיגים המותקנות על כל רכב חדש החל מסוף שנת 2014 מהוות אמצעי בטיחות חשוב, בכך שהן מתריעות בפני הנהג על ירידה של לחץ הניפוח בצמיגים. עם זאת, מערכות אלו עלולות ליצור אצל הנהג אשליה לפיה כל עוד נורית ההתראה כבויה, הצמיגים המותקנים ברכב תקינים, ולא כך הדבר. חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית במשך 20 השנים האחרונות, המון השתנה - מהדרך בה אנו מתקשרים ומבדרים עצמנו עד הדרך בה אנו תופסים את העולם סביבנו הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר המגזין הבינלאומי הנחשב "ניוזוויק" בחר בTOYOTA פעם נוספת כאחת החברות הירוקות ביותר בעולם, כאשר מתוך החברות הגלובליות היא ממוקמת בין 5% הראשונות, וכן זכתה בתואר "החברה הטובה ביותר בתעשייה " בקטגוריית הרכב. TOYOTA דורגה במקום ה-16 מתוך 500 החברות הגלובליות הירוקות ומספר 1 בקטגוריית הרכב.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".