הטכנולוגיה המתקדמת של

TOYOTA

במסע אל עבר המכונית האקולוגית האולטימטיבית, מיישמת טויוטה כל העת טכנולוגיות חדשות שנועדות להפחית את רמת פליטת הפחמן הדו-חמצני, גז מזהם המשפיע על דפוסי אקלים ארוכי-טווח.

בעוד שסביר להניח כי רוב תעשיית הרכב תמשיך להשתמש במנועי הבנזין והדיזל – המקור המרכזי למזהמים הללו – בעשר השנים הבאות, טויוטה גאה להיות המובילה בפיתוח טכנולוגיות היכולות להפחית את פליטת הגזים המזהמים ממנועים מסורתיים, תוך סלילת הדרך אל עבר עתיד בעל מודעות סביבתית רבה יותר וקידום מקורות כוח חלופיים

בנוסף לפיתוח של מכוניות היברדיות חדשניות, TOYOTA נקטה בצעדים משמעותיים בשיפור הטכנולוגיה במנועי בנזין ודיזל סטנדרטיים, כך שאלו שורפים פחות דלק בצורה יעילה יותר, ומשחררים פחות CO2. במנועי בנזין, מנוע תזמון השסתומים המשתנה החכם (VVT-i) של טויוטה מאפשר עלייה שיטתית בכמות האוויר הנקי הנכנס לצילינדר בזמן שהרכב מאיץ, בעוד שבמנועי הדיזל, טכנולוגיית מסילת הדיזל המשותפת של טויוטה (D-4D) מזריקה את הדלק הישר אל תוך תא הבעירה.

שתי המערכות המתקדמות הללו נועדו להשיג את אותן המטרות: על ידי השימוש ב-VVT-I וב-D-4D, הצליחה טויוטה להשיג בעירה יעילה יותר, עלייה בתפוקת המנוע, וחסכון רב יותר בדלק. כל השינויים הללו מביאים ישירות לירידה משמעותית בפליטת הפחמן הדו-חמצני, תחמוצות החנקן, והפחמימנים.

לגלות עוד

מימן לכולם מימן לכולם גלה את מקור הדלק בהתניידות העתיד. היכרות עם המימן - דלק העתיד. WLTP - שיטה חדשה לבדיקת צריכת דלק ופליטת מזהמים WLTP - שיטה חדשה לבדיקת צריכת דלק ופליטת מזהמים החל מ-1 בספטמבר 2017, נכנס לתוקף תהליך חדש למדידת זיהום: WLTP - Worldwide Harmonized Light Vehicle Test Procedure, זאת בכדי לקבל נתונים מהימנים יותר של צריכת דלק ופליטת מזהמים. לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות מערכות בקרת לחץ ניפוח בצמיגים המותקנות על כל רכב חדש החל מסוף שנת 2014 מהוות אמצעי בטיחות חשוב, בכך שהן מתריעות בפני הנהג על ירידה של לחץ הניפוח בצמיגים. עם זאת, מערכות אלו עלולות ליצור אצל הנהג אשליה לפיה כל עוד נורית ההתראה כבויה, הצמיגים המותקנים ברכב תקינים, ולא כך הדבר. הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר המגזין הבינלאומי הנחשב "ניוזוויק" בחר בTOYOTA פעם נוספת כאחת החברות הירוקות ביותר בעולם, כאשר מתוך החברות הגלובליות היא ממוקמת בין 5% הראשונות, וכן זכתה בתואר "החברה הטובה ביותר בתעשייה " בקטגוריית הרכב. TOYOTA דורגה במקום ה-16 מתוך 500 החברות הגלובליות הירוקות ומספר 1 בקטגוריית הרכב.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".