הטכנולוגיה המתקדמת של

TOYOTA

במסע אל עבר המכונית האקולוגית האולטימטיבית, מיישמת טויוטה כל העת טכנולוגיות חדשות שנועדות להפחית את רמת פליטת הפחמן הדו-חמצני, גז מזהם המשפיע על דפוסי אקלים ארוכי-טווח.

בעוד שסביר להניח כי רוב תעשיית הרכב תמשיך להשתמש במנועי הבנזין והדיזל – המקור המרכזי למזהמים הללו – בעשר השנים הבאות, טויוטה גאה להיות המובילה בפיתוח טכנולוגיות היכולות להפחית את פליטת הגזים המזהמים ממנועים מסורתיים, תוך סלילת הדרך אל עבר עתיד בעל מודעות סביבתית רבה יותר וקידום מקורות כוח חלופיים

בנוסף לפיתוח של מכוניות היברדיות חדשניות, TOYOTA נקטה בצעדים משמעותיים בשיפור הטכנולוגיה במנועי בנזין ודיזל סטנדרטיים, כך שאלו שורפים פחות דלק בצורה יעילה יותר, ומשחררים פחות CO2. במנועי בנזין, מנוע תזמון השסתומים המשתנה החכם (VVT-i) של טויוטה מאפשר עלייה שיטתית בכמות האוויר הנקי הנכנס לצילינדר בזמן שהרכב מאיץ, בעוד שבמנועי הדיזל, טכנולוגיית מסילת הדיזל המשותפת של טויוטה (D-4D) מזריקה את הדלק הישר אל תוך תא הבעירה.

שתי המערכות המתקדמות הללו נועדו להשיג את אותן המטרות: על ידי השימוש ב-VVT-I וב-D-4D, הצליחה טויוטה להשיג בעירה יעילה יותר, עלייה בתפוקת המנוע, וחסכון רב יותר בדלק. כל השינויים הללו מביאים ישירות לירידה משמעותית בפליטת הפחמן הדו-חמצני, תחמוצות החנקן, והפחמימנים.

לגלות עוד

טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל יוניון מוטורס היא מובילת שוק עולמית בשיעור מכירות הרכבים ההיברידיים. בדיקה מיוחדת מעלה כי ההיברידיות של טויוטה הביאו לחסכון כולל בזיהום של כ 390- אלף טון CO2 בישראל לאורך השנים. כיצד תיראה מכונית העתיד? כיצד תיראה מכונית העתיד? הוכרזו הזוכים המקומיים בתחרות ציורי הילדים העולמית של טויוטה - "מכונית החלומות 2018"; הציורים הזוכים עולים לשלב הבא של התחרות ביפן משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות. מימן לכולם מימן לכולם גלה את מקור הדלק בהתניידות העתיד. היכרות עם המימן - דלק העתיד.