השותפות של טויוטה באולימפיאדה עד לשנת 2024

כוחם המשותף של הספורט והתנועה

אנו גאים להכריז ​​על השותפות של טויוטה העולמית עם הועד האולימפי הבינלאומי וועד אולימפיאדת הנכים הבינלאומי, עד לשנת 2024.

במהלך השנים הבאות, אנו מצפים להפוך את המשחקים האולימפיים למרגשים ומעוררי השראה מאי פעם.

כמו כן, טויוטה ישראל גאה לתת חסות לספורטאי הישראלי האולימפי אדם אדלמן, לוועד הפראלימפי הישראלי ולספיישל אולימפיקס בישראל.

טויוטה חולקת ערכים רבים עם הספורטאים ומזדהה עם האש הבוערת בהם לדחוף קדימה ולאתגר את עצמם כל הזמן, ולכן מובילה יוזמה בשם “Impossible Your Start” שנועדה לעורר השראה בקרב כל אחד ואחת מאיתנו לנסות ולהשיג את הבלתי אפשרי מבחינתנו, כפי שאנו רואים בקרב ספורטאים פראלימפיים רבים. בעזרת פיתוח אמצעי תחבורה חדשניים, תמיכה וסיוע, טויוטה שואפת למצות את הפוטנציאל האנושי בכוח התנועה ולדחוף ספורטאים ואנשים בכלל, רחוק יותר - מעבר לקו הסיום שלהם, מעבר לבלתי אפשרי שלהם, כפי שאומרים בטויוטה: "אתה לא צריך להיות מדהים על מנת להתחיל, אבל אתה צריך להתחיל על מנת להפוך להיות מדהים"

אנו מאמינים בכוחה של התנועה וזה מה שמניע את טויוטה ליצור ולספק לעולם פתרונות ניידות פורצי דרך.

הכירו את אדם אדלמן, הספורטאי הישראלי האולימפי

אדלמן, שהתחרה באולימפיאדת החורף 2018 , היה נציגה הראשון של ישראל בענף מזחלות הסקלטון הנחשב מאתגר וקשה במיוחד
בענף מאתגר זה, מתחרה יחיד גולש במסלול מתוחם על מזחלת כשהוא שוכב על בטנו עם ראשו קדימה במטרה לסיים במהירות הגבוהה ביותר את המסלול.
כיום, אדם מתאמן לאולימפיאדת בייג'ינג בענף הבובסלד בראשות נבחרת ישראל הכוללת 4 אנשים כולל אדלמן. בספורט זה דוחפים מזחלת באופן מתוזמן, ולאחר תנופה קופצים לתוכה בעודה "טסה" במסלול מפותל וקפוא ומגיעים לכ-150 קמ"ש!
הכי חשוב הוא התיאום בדחיפה – שלא יהיה פחות ממושלם! בדיוק בגלל זה מתאמנים כל יום כל היום על דחיפה וקפיצה נכונה.


 

/

יוניון מוטורס, נציגת טויוטה בישראל בחרה את אדם אדלמן – שסיפורו מבטא את עשיית הבלתי אפשרי: ספורטאי פורץ דרך, הפועל במצוינות ובאופן מעורר השראה, בענף ספורט קשה ומאתגר במיוחד, בנחישות ובהתמדה, עד לצמרת העולמית, המושגת מתוך אהבה גדולה ותשוקה לספורט.

/
הסיפור מעורר ההשראה של אדם אדלמן

בגלישת סקלטון הגולש שוכב עם בטנו על מזחלת שמגיעה עד ל-140 קמ"ש כאשר ראשו מוביל את הדרך. השתתפותו באולימפיאדת פיונגצ'אנג בקוריאה הדרומית בשנת 2018 היוותה נקודת שיא בחייו של אדלמן אליו הגיע אחרי עבודה קשה ודרך מעוררת השראה. היום, שנתיים לאחר שהגשים את חלומו, הוא משקיע בקידום הענף ובהקמת קבוצה לספורטאים ישראליים שיתמקצעו בו.
סיפורו של אדם מהווה מודל לכח רצון בלתי מתפשר ונחישות עזה. עוד כילד דתי הוא האמין שזה בלתי אפשרי להיות ספורטאי מקצוען כשאתה אדם שומר שבת ומצוות, ומשכך בחר לוותר על החלום ולהשקיע בלימודיו. אלא שתשוקתו העזה לספורט רק הלכה והתגברה ובצעד אמיץ במיוחד הוא עזב את עיסוקיו, השאיר הכל מאחור והחליט שהוא עושה הכל על מנת להיות ספורטאי מקצוען ב"סקלטון".
הדרך של אדם לא הייתה קלה. מאמנים שצפו בו המליצו לו לוותר וטענו שלעולם לא יהיה גולש מקצוען, הוא סבל מבעיה קשה בעמוד השדרה שהקשתה על ביצועיו, ולא היה ביכולתו לממן מאמן מקצועי שיעזור לו לצלוח את המסע. חרף כל הקשיים הוא לא ויתר ובמשך חמש שנים אימן עצמו לבד כ-10 שעות ביום. ב-2015 אדם עלה לבדו לישראל מארצות הברית והחל לייצג את ישראל בתחרויות. בשנת 2018 הגשים כאמור את חלומו וזכה להיות נציגה האולימפי הראשון של ישראל בסקלטון באולימפיאדה בדרום קוריאה, ואחד מ- 30 גברים בלבד מכל העולם שהתחרו בה בענף המאתגר.
אדם אדלמן אמר כי: "התמיכה של מותג עולמי הקשור למצוינות וחתירה מתמדת קדימה היא כבוד גדול עבורי. זוהי הבעת אמון לא רק בקבוצה שלנו, אלא גם ברוח הישראלית להתגבר על כל האתגרים. כעת אנו זוכים לעשות יחד עם טויוטה את המסע לבייג'ינג 2022".

בימים אלו, אדם אדלמן ומשלחתו מתאמנים כל יום, כל היום, לקראת אולימפיאדת בייג'ינג, שתתחיל ב-4.2.2022 ואנו מאחלים להם בהצלחה רבה!

יוניון מוטורס תומכת גם בקידום הספורטאים של הוועד הפראולימפי. הספורטאים הפראולימפיים הישראלים עמם אנו חולקים ערכים רבים של מצוינות, אמביציה, הישגיות ואנו מזדהים עם האש הבוערת בהם לדחוף קדימה ולאתגר את עצמם כל הזמן, ובעצם לעשות את הבלתי אפשרי Start Your Impossible .

חזון הניידות של טויוטה למשחקים האולימפיים באולימפיאדת טוקיו 2020

טויוטה מאמינה בכוחה של התנועה
img video

אנו חולקים ערכים רבים עם האתלטים ומזדהים עם האש הבוערת בהם לדחוף קדימה ולאתגר את עצמם כל הזמן. אנו נשתמש בדמיון, בסקרנות ובתשוקה שלנו כדי לעורר השראה ברחבי העולם לעשות ולהשיג יותר.  על ידי עבודה צמודה עם ספורטאים, ארגונים וענפי ספורט באולימפיאדות השונות, אנו מתכוונים להוביל שינוי במשחקים ולהשאיר מורשת לשנים רבות. זוהי תחילתו של מסע מרגש ואנו רוצים שכולם יהיו חלק ממנו, מהאתלטים באיצטדיונים ועד הצופים בבית.  המשימה שלנו היא לחגוג ולתמוך בערכים של המשחקים האולימפיים, בכוחה של הרוח האנושית וברצון הבלתי נדלה לפרוץ גבולות.

זוהי רק ההתחלה
 

אנו גאים ונרגשים לשתף פעולה עם ארגונים מעוררי השראה ואנו עובדים בנמרצות כדי להשפיע באופן חיובי על אנשים ועל החברה שלנו. אנו מקווים כי תתרגשו מעתיד המשחקים כמונו, זה הולך להיות מסע מדהים.

/

עוד על החדשנות של טויוטה

דגמי טויוטה GR דגמי טויוטה GR סדרת טויוטה GR מציעה מכוניות ספורט המשלבות ידע וטכנולוגיה שנולדו מתוך מרוצי TOYOTA GAZOO. גלו את ההנאה בכל נסיעה. דגמי טויוטה GR SPORT דגמי טויוטה GR SPORT גלו את ההנאה שבנהיגה עם GR SPORT. זמין בצבעי החותם של Gazoo Racing ונוצר בהשראת דגמי GR עתירי הביצועים של טויוטה – צפו בטווח דגמי טויוטה GR SPORT. נוסעים על חשמל מבלי להטעין! נוסעים על חשמל מבלי להטעין! יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה היום (ב', 19.4) על ה"מרוץ ההיברידי-חשמלי", אירוע ראשון מסוגו בישראל וככל הידוע גם בעולם, במסגרתו מאות נהגים, מקרב הציבור הרחב, יבדקו כמה באמת רכב היברידי יכול לנסוע בתנאי אמת על חשמל בלבד. נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום.
טויוטה  היילנדר בדרך לישראל טויוטה היילנדר בדרך לישראל סוף סוף הוא בדרך- טויוטה היילנדר בדרך לישראל ואתם כבר יכולים להזמין! עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה.