בחירת רכב המתאים למשפחה המודרנית

אחד המפתחות לאיכות חיים הוא יצירת האיזון שבין עבודה למשפחה, כאשר למעשה כל משפחה תמיד מחפשת איך לשפר את האיזון הזה. טכנולוגיה היא אחד הגורמים המרכזיים המסייעים בכך, כאשר מעת לעת עולים חידושים ופיתוחים המשפרים ומסייעים לנו באיכות החיים ובהרמוניה המשפחתית שלנו. הרכב הוא אחד ההיבטים בו אנו משלבים חיי משפחה, עבודה ושגרה יומיומית ולכן גם בענף הזה אנחנו עדים שוב ושוב לחידושים מרתקים שמשפיעים על חיינו.

אז מה אנחנו באמת צריכים כשמדובר ברכב משפחתי? רכב שיסיע מדי יום את הילדים לבית הספר או לטיול משפחתי ביום חופש, עם תא מטען מפנק ורחב ומושב אחורי שאפשר להושיב בו שלושה ילדים מבלי לחוש טיפה של צפיפות. וכל זה בבטיחות בלתי מתפשרת עם מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר בעולם, ביצועים איכותיים, חיסכון בדלק ועיצוב שלא מפסיק להשתדרג.

כאמור, כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות.

מה הופך רכב למשפחתי?

ההגדרה המקורית לסגמנט נועדה לתאר את סוג המרכב של הרכב ואת מספר מקומות הישיבה בו, וליצור הפרדה בין מכוניות המיני המתאימות למשפחה של שלושה אנשים לכל היותר, לבין רכבים שיכולים להסיע בקלות – ובנוחות רבה –גם חמישה אנשים.

סיווגם של רכבים כרכבי משפחה החל באירופה וכלל בעיקר רכבים עם מרכב מסוג סדאן או האצ'בק, אשר שווקו כרכבים המתאימים לנסיעה לחופשות משפחתיות, בשל יכולתם להכיל מספר רב של נוסעים וכן מטען גדול. עם הזמן, ההגדרה של משפחה הלכה והתרחבה, וכך גם הקטגוריה של רכבים משפחתיים, שהתאימה את עצמה לדרישות ולצרכים של המשפחה המודרנית.
 
מחפשים מכונית משפחתית חדשה? היכנסו לאזור המכוניות החדשות שלנו, בחרו דגם ותאמו נסיעת התרשמות

מכונית משפחתית- מבחר מרשים למגוון צרכים של משפחות שונות - Toyota
6 התנאים החשובים בבחירת רכב משפחתי

המכונית המשפחתית, זו שמותאמת למשפחות של עד 5 נפשות, הפכה מזמן למונח שגור בפי כל בית. כאשר משפחה צריכה היום לרכוש רכב, הרי שגודל תא המטען ומרווח הפנים ברכב הם קריטריונים חשובים, אך אינם היחידים הנלקחים בחשבון – ולמען האמת גם די מובנים מאליהם. ולכן, מעבר למספר המקומות, אלה הפרמטרים המשפיעים במיוחד על הבחירה:
 
בטיחות - בטיחות היא קריטריון חשוב בכל רכב, ובעיקר כשמדובר ברכב שמסיע ומוביל את בני המשפחה שלנו. רכבים אלה נדרשים להציע מגוון רחב של אמצעי בטיחות וטכנולוגיות בטיחות מתקדמות על מנת להבטיח את בטיחותם של היקרים לנו מכל.

הבטיחות והנוחות מעל הכל- המשפחתית של טויוטה

את רמת הבטיחות של הרכב ניתן לבחון הן לפי ציון רמת האיבזור הבטיחותי והן לפי מערכות הבטיחות המותקנות ברכב. למשל, חלק מדגמי קורולה, ראב4 ו-C-HR זוכים לציון 8 מתוך 8 ברמת האבזור הבטיחותי, מהציונים הגבוהים ביותר שניתן לקבל בתחום. בפריוס קיימים מגוון מערכות בטיחות מתקדמות, ביניהן התרעה ותיקון סטייה מהנתיב (המערכת תתריע באזהרה קולית וויזואלית ותבצע תיקון הגה), מערכת קדם התנגשות (הבלמים נכנסים אוטומטית לפעולה כאשר מזוהה אפשרות של התנגשות), זיהוי תמרורי דרך (זיהוי תמרורים, הצגת מידע שימושי לגביהם והצגת אזהרה במקרה של אי ציות לתמרור) ועוד.

 בעת נסיעת ההתרשמות הראשונה כדאי להתרשם ממערכות הבטיחות ברכב. מערכות הבטיחות ברכבי טויוטה הינן מערכות מקוריות של היצרן והן מהמתקדמות בעולם.
 
נוחות ושימושיות -  המשפחה של היום אינה מסתפקת ברכב שיכול להכיל את כל בני המשפחה, אלא מחפשת רכב שמציע נוחות נסיעה מקסימלית לכל אחד מהנוסעים, מהנהג ועד אחרון הילדים. הנוחות באה לידי ביטוי במרווח של תא הנוסעים ובצורת החלוקה שלו, באיכות המושבים, בתא המטען המאפשר שימוש נוח ברכב (כולל עגלת תינוק ובוסטר, בדקנו) וכו'. בשורה התחתונה – אנחנו רוצים נוחות לכל המשפחה, בכל שלב בנסיעה.

חסכון –נושא החיסכון חשוב לכל כיס, בין אם מדובר במשפחה צעירה או בוגרת. בעת בחירת מכונית משפחתית מומלץ להתחשב בנתוני צריכת הדלק, דבר אשר עשוי להשתלם מאוד בטווח הארוך.  טויוטה היא נושאת הדגל בפיתוח רכבים חסכוניים בדלק ומציעה מגוון רכבים היברידיים אשר מחליפים אוטומטית בין המנועים בתדירות אופטימלית כדי לחסוך לכם בצריכת הדלק ובזיהום סביבתי.

אמינות - בעת רכישת רכב משפחתי נלקחת בחשבון גם אמינות המותג, הכוללת בין השאר את הניסיון, המקצועיות והשירותיות של החברה. כל הקריטריונים החשובים שמנינו לא יספיקו לנו, אם מאחוריהם לא עומד מותג אמין המבטיח לנו לעמוד בכל התנאים הנדרשים ומוכיח זאת שנים על גבי שנים. . לא בכדי יצרה לעצמה טויוטה מוניטין כמותג הרכב האמין בעולם. אריכות הימים של רכבי טויוטה ועלויות התחזוקה הנוחות הינם שילוב המעניק ללקוחות שקט נפשי והרי זה הדבר החשוב לנו מכל בעיקר כשיש לנו משפחה.

שמירת ערך - ואם עסקנו בשקט נפשי ברכישת רכב ובתחזוקתו, הרי אחת השאלות המטרידות כל אחד לפני ההשקעה הגדולה ברכישת רכב חדש היא ירידת הערך שלו ומה יהיה המחיר לאחר מספר שנים בבוא העת למכור אותו. אבל עם טויוטה אין מה לדאוג, מזה שנים דגמי טויוטה ידועים כרכבים השומרים על ערכם לאורך זמן, כך שההשקעה בהם תמיד משתלמת יותר.

עיצוב - כן, קראתם נכון. כאשר מדברים על עיצוב מתכוונים למראה של הרכב הן מבחוץ והן במרחב הפנימי של הרכב, אבל העיצוב מבטא גם נוחות מירבית ופונקציונליות המשלימה את חוויית הנהיגה המושלמת. עיצוב הוא אלמנט מהותי גם בעולם הרכב וגם המשפחה לא צריכה לוותר על סטייל. המכוניות המשפחתיות עשו דרך ארוכה בשנים האחרונות גם בתחום הזה ואין סיבה שלא תוכלו ליהנות מעיצוב מתקדם המתאים למאה ה-21 גם בשימוש היומיומי ברכב שבחרתם.

אז איך בכל זאת בוחרים רכב משפחתי?

עם מגוון כל כך גדול ורחב של מכוניות משפחתיות, המתאימות את עצמן לצרכיה של המשפחה המודרנית, נוצרת התחושה כי הבחירה קשה מתמיד, במיוחד כשהגרסאות משתפרות משמעותית דור אחר דור.
כאן בהחלט לא ניתן להתעלם מאמינות המותג. במחקר שפורסם לאחרונה ומבוסס על ניתוח של 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין 2007 ל-2017 נמצא כי טויוטה, נושאת הדגל של הרכבים המשפחתיים, מובילה את רשימת הנאמנות למותגים בענף הרכב עם אחוז נאמנות של 63% מצד הצרכנים.

העובדה שהמשפחות עצמן הן אלו שבוחרות לחזור ולרכוש שוב ושוב את הדגמים האמינים של החברה, מוכיחה כי טויוטה עומדת במשימה ועונה פעם אחר פעם על כל הצרכים הנדרשים מרכב משפחתי מודרני ומאפשרת לכל משפחה ליהנות עם הדגם המתאים ביותר עבורה. וכן, גם למשפחה שלכם יש מקום אצלנו. מוזמנים להתרשם מהמגוון העצום  של טויוטה.

המשפחתיות של טויוטה

המכוניות המשפחתיות של טויוטה מציבות רף חדש של בטיחות, נוחות ואמינות. מתוך אמונה שלכם ולמשפחה שלכם מגיע הטוב ביותר, טויוטה מציעה מגוון גדול של רכבים שנועד לענות על צרכיהן של משפחות שונות:

קורולה

עם רף מכירות של מעל ל-46 מיליון ברחבי העולם ומעל 50 שנות מותג, הקורולה היא המכונית האהובה והנמכרת ביותר על הגלובוס שלנו. קורולה, עם תא הנוסעים המרווח והשקט, עם תא מטען ענק, בשילוב עם הטכנולוגיה החדישה ומערכות הבטיחות המתקדמות, מסיעה מיליוני משפחות ברחבי העולם בבטחה ובנוחות ובהנאה רבה. לקוחות קורולה הינם מהנאמנים שיש ולא בכדי, מי שכבר נהנה מקורולה מחליף פעם אחר פעם קורולה בקורולה ושוב בקורולה. קורולה מציבה רף חדש למשפחתית שלך, אין ספק.

הנתונים בקצרה: הספק מירבי של 122 כ"ס; צריכת דלק משולבת של 29.4 ק"מ לליטר לפי נתוני יצרן, נפח מנוע – 1.8 ליטר. המכונית הנמכרת ביותר בהיסטוריה.

טויוטה קורולה האהובה עם תא הנוסעים מרווח ומערכות בטיחות מתקדמות
קורולה Excite / Space

הקורולה מגיעה גם בגרסת האצ'בק (Excite) וסטיישן (Space) היברידיות, אשר אי אפשר להתעלם מהעיצוב הפנימי והחדשני בהן, לצד מערכות הבטיחות הטובות ביותר כיום בשוק. עונה בקלות על כל הקריטריונים שהצגנו תוך כדי שהיא מספקת סביבת נהג מפנקת לצד נוחות מקסימלית לנוסעים ותא מטען גדול במיוחד. אידיאלית למשפחות חובבות טיולים ובעלות חוש עיצובי ייחודי. דגם קורולה Space (TS) מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות – גם תא מטען גדול במיוחד (520 ליטר), גם בטיחות וגם רכב מתקדם וחסכוני.

הנתונים בקצרה: הספק מירבי משולב – 122 כ"ס; צריכת דלק של 30.3 ק"מ לליטר לפי נתוני יצרן, נפח מנוע של 1.8 ליטר.

רכב משפחתי היברידי – אידיאלי למשפחות חובבות טיולים
פריוס

למשפחות שאוהבות להיות בחזית החדשנות, מציעה טויוטה את הפריוס, ההיברידית הראשונה בעולם המובילה עד היום את הקטגוריה ההיברידית הצומחת עם מעל ל-4 מיליון מכירות ברכבי העולם, ומציעה למשפחה חוויית נהיגה ייחודית, שקטה ויעילה.
 
הנתונים בקצרה: הספק מירבי משולב – 122 כ"ס; צריכת דלק של 25 ק"מ לליטר לפי נתוני יצרן, נפח מנוע של 1.8 ליטר. עיצוב אווירודינמי ייחודי.

גם למשפחות עם  6 או 7 נפשות יש מקום בטויוטה! דגם טויוטה פריוס פלוס נחשב למצטיין בקטגוריה של רכב משפחתי 7 מקומות עם תא נוסעים חכם, שמאפשר סידור אופטימלי של המושבים למען הוורסטיליות של חיי המשפחה. מדובר במיניוואן עם 7 מקומות ההיברידי היחיד הקיים בארץ.
לנוחות המשופרת, צריך כמובן להוסיף את הבטיחות המוכרת של טויוטה לצד הטכנולוגיה ההיברידית החסכונית והביצועים המשופרים. והתוצאה? אחד הרכבים הטובים והמומלצים ביותר בקטגוריית "רכב 7 מקומות".

הנתונים בקצרה: הספק מירבי משולב – 136 כ"ס, צריכת דלק של 21.7 ק"מ לליטר לפי נתוני יצרן, מנוע בנפח 1.8 ליטר, 7 מושבים, וקיפול שורות מושבים נוח ופרקטי.

פריוס פלוס - המכונית המשפחתית המציעה חוויית נהיגה ייחודית, שקטה ויעילה - טויוטה

מעוניינים בנסיעת התרשמות?

אולי יעניין אותך גם...

כיצד תיראה מכונית העתיד? כיצד תיראה מכונית העתיד? הוכרזו הזוכים המקומיים בתחרות ציורי הילדים העולמית של טויוטה - "מכונית החלומות 2018"; הציורים הזוכים עולים לשלב הבא של התחרות ביפן טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017. לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות מערכות בקרת לחץ ניפוח בצמיגים המותקנות על כל רכב חדש החל מסוף שנת 2014 מהוות אמצעי בטיחות חשוב, בכך שהן מתריעות בפני הנהג על ירידה של לחץ הניפוח בצמיגים. עם זאת, מערכות אלו עלולות ליצור אצל הנהג אשליה לפיה כל עוד נורית ההתראה כבויה, הצמיגים המותקנים ברכב תקינים, ולא כך הדבר. חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית במשך 20 השנים האחרונות, המון השתנה - מהדרך בה אנו מתקשרים ומבדרים עצמנו עד הדרך בה אנו תופסים את העולם סביבנו
הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר המגזין הבינלאומי הנחשב "ניוזוויק" בחר בTOYOTA פעם נוספת כאחת החברות הירוקות ביותר בעולם, כאשר מתוך החברות הגלובליות היא ממוקמת בין 5% הראשונות, וכן זכתה בתואר "החברה הטובה ביותר בתעשייה " בקטגוריית הרכב. TOYOTA דורגה במקום ה-16 מתוך 500 החברות הגלובליות הירוקות ומספר 1 בקטגוריית הרכב.  <h2>ליסינג פרטי בראש שקט  </h2>

ליסינג פרטי בראש שקט

סעו לשלום. הליסינג בפנים!

טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל יוניון מוטורס היא מובילת שוק עולמית בשיעור מכירות הרכבים ההיברידיים. בדיקה מיוחדת מעלה כי ההיברידיות של טויוטה הביאו לחסכון כולל בזיהום של כ 390- אלף טון CO2 בישראל לאורך השנים. ליסינג תפעולי, פרטי ומה שביניהם רכב חדש בראש שקט ליסינג תפעולי, פרטי ומה שביניהם רכב חדש בראש שקט איך נהנים מטויוטה חדשה גם אם אין ברשותכם סכום כסף גדול? איך נוסעים בטויוטה חדשה ולא מפסידים את ירידת הערך של השנים הראשונות? איך נהנים משקט נפשי ומחליפים לטויוטה חדשה כל 3 שנים? ובכן, הכירו את אחד הטרנדים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות בעולם של קניית רכב חדש - הליסינג.