בטויוטה ערוכים לשירותכם בדרך הבטוחה ביותר

טויוטה לשרותכם תמיד ובכל מצב
כולנו מתמודדים עם הקורונה וביחד נתגבר

סוכנויות טויוטה המורשות מוגדרות כעסקים לשעת חירום ולכן המשכנו לפעול ולתת שירות גם בזמן הסגר, תוך הקפדה מחמירה במיוחד על הנחיות משרד הבריאות, במטרה להבטיח את בריאותם של עובדינו ולקוחותינו.
בכל נקודת זמן, הקפדנו להיות "צעד וחצי" לפני הנחיות הרשויות, תוך שלקחנו על עצמנו לפעול בהתאם לפרשנויות המחמירות ביותר של ההנחיות שניתנו לציבור. 
אנו שמחים לעדכנכם על מיגוון השירותים המותאמים שלנו לעת הזו לנוחותכם ובטיחותכם!

הגנה מקסימלית

הטמענו נהלים ושיטות עבודה חדשות שיבטיחו כי לאורך כל תהליכי השירות והזמנת רכב חדש – אתם הלקוחות תהיו מוגנים ובטוחים ב- 100%.
צוותי השירות והמכירות בסוכנויות טויוטה המורשות, מטופלים ומממוגנים בכל עת (כפפות / מסכות / ציוד חיטוי / מדידת חום לפני כניסה לעבודה ועוד), ואף רכבי טויוטה, מהם תתרשמו באולמות התצוגה ואלו הנכנסים לטיפול, עוברים חיטוי וסניטציה קפדניים ביותר לאורך כל תהליכי העבודה – כפי שיפורט בהמשך.
אנו שמחים להיות זמינים עבורכם פיזית באולמות התצוגה, עם מגוון דגמי טויוטה החדשים ועם מגוון רכבי ההדגמה הרחב שלנו, בתהליכי מכירה מיוחדים ומוקפדים המותאמים לתקופה זו.
עם זאת ובמידה ותעדיפו,  נשמח לעמוד לשירותכם לאורך כל תהליכי השרות והרכישה או בחלקם, באופן מקוון אונליין "מקצה לקצה" גם מהכורסא שבבית – פשוט איך שנוח לכם!

/
מגוון פעולות מרחוק - כולל תשלום והזמנת רכב אונליין

על מנת לקצר את משך שהייתך בעת קבלת הרכב בלאחר הטיפול ולהימנע מקירבה מיותרת, כל ההסברים אודות הטיפול שנעשה ואף התשלום בגינו יבוצעו טלפונית, כך שעם הגעתך ימתין לך יועץ השירות ליד הטויוטה שלך וימסור את המפתח הנקי באמצעות מעטפה ייעודית ותוכל לנסוע לדרכך ללא עיכובים מיותרים. כאמור, פירוט הטיפול שנעשה ברכב יימסר לך טלפונית וגם יכול להישלח אליך ישירות למייל ככל שתבחר.
לרשותך מידע מקיף על כל מגוון דגמי טויוטה החדשים. באמצעות קונפיגורטור נוח וידידותי לשימוש - תוכלו לבנות באתר את "רכב החלומות שלכם" (דגם / רמות גימור / צבעים / אביזרים), בחירתכם ניתנת לשליחה אלינו ותאפשר לנו להמשיך את התהליך מולכם בנוחות ויעילות.

 

/
נסיעת התרשמות בכל דרך שתבחרו, גם מהבית

בכדי שתהיו לגמרי בטוחים כי הטויוטה בה התעניינתם היא הרכב הנכון עבורכם – אנו מציעים לכם נסיעת התרשמות במגוון רחב של אפשרויות:
1.התרשמות אונליין באמצעות ווידאו צ'ט (מהבית) בלווי נציג נסיעות התרשמות מקצועי שיסביר ואף יוכל לפרט ולענות על כל שאלותיכם.
2.נסיעת התרשמות ברכב ללא מלווה, ברכב הדגמה שעבר חיטוי קפדני והוכן במיוחד עבורכם.
3.נסיעת התרשמות מביתכם – אם אתם חוששים להגיע לסוכנות טויוטה, תרגישו בטוח ואנחנו נגיע אליכם עם רכב שעבר חיטוי וכך תוכלו לעשות בביטחה נסיעה ולהתרשם בעצמכם מהרכב שתבחרו. 

/
הצעות טרייד-אין על כל סוגי הרכבים אונליין

במסגרת רכישת רכב חדש נשמח להציע הצעה אטרקטיבית לרכישת הרכב הנוכחי שלך. גם כאן, נוכל להעביר לך הצעה ראשונית ללא צורך בהגעה פיזית לסוכנות – נוכל לבצע שיערוך ראשוני לערכו של הרכב באמצעות העברת תצלומי הרישיונות שלו וכן ביצוע ווידאו צ'ט עם נציג מוסמך מטעם הסוכנות שיצפה ברכב הנוכחי שלך שיוצג ישירות מהבית. לקריאה נוספת.

 

/
הצעת מימון וטריד אין אטרקטיביות ומותאמות אישית

כדאי לכם לבדוק, ואנו נשמח להציע לכם, מגוון מסלולי מימון גמישים ואטרקטיביים ביותר שיאפשרו לכם להגשים חלום ולרכוש טויוטה חדשה. לאחר תהליך בירור צרכים קצר ואישור הגורם המממן – נשמח להתאים לכם את המסלול המתאים ביותר עבורכם מבחינת גובה המיקדמה, התשלומים החודשיים שנוחים לך ביותר ועוד.
לנוחותכם, באתר טויוטה ניתן לקבל מידע נוסף ואף מחשבון מימון מיוחד בו תוכלו כבר להתרשם מאפשרויות המימון. אנו מאמינים כי תמצאו את הצעתנו תחרותית ביותר ומזמינים אתכם לבדוק אותנו.
במסגרת רכישת רכב חדש נשמח גם להציע הצעה אטרקטיבית לרכישת הרכב הנוכחי שלך. גם כאן, נוכל להעביר לך הצעה ראשונית ללא צורך בהגעה פיזית לסוכנות – נוכל לבצע שיערוך ראשוני לערכו של הרכב באמצעות העברת תצלומי הרישיונות שלו וכן ביצוע ווידאו צ'ט עם נציג מוסמך מטעם הסוכנות שיצפה ברכב הנוכחי שלך שיוצג ישירות מהבית. לקריאה נוספת.

/
מסירת הרכב החדש היכן שתבחרו, גם אצלכם בבית

קבלת רכב חדש הינו אירוע מרגש, משמח ומיוחד – ואנו נרצה לעשותו באופן הנוח ביותר עבורכם !
נשמח להציע לכם להגיע אלינו לסוכנות לטובת קבלת הסבר מקיף על רכבכם החדש בטרם תצאו איתו לדרך, כאשר הביקור בסוכנות וההסבר על הרכב יינתנו כמובן תוך הקפדה מחמירה על הנחיות משרד הבריאות.
לחילופין, נשמח להציע לכם כי קבלת הטויוטה החדשה שלכם תתקיים בביתכם ושם יינתן לכם, תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות כמובן,  הסבר מקצועי ומקיף על הרכב ואופן תיפעולו. 
כך או כך – אנו מתחייבים למסור לך את הטויוטה החדשה שלך נקיה, מוגנת ולאחר שעברה חיטוי וסניטציה קפדניים לאורך כל הליך ההכנה  למסירה כפי שניתן להתרשם.
גם לאחר המסירה אנחנו איתכם ועומדים לשירותכם, מוכנים מתמיד לתת סיוע ועצה טובה, אם באמצעות הטלפון, הוואטסאפ, המייל, אתר האינטרנט, הפייסבוק שלנו או בסוכנות עצמה. 

 

/
הזמנת טיפול אונליין

תמיד הזמנתם טיפול טלפונית? אפשר גם עכשיו. אבל בנוסף אנחנו מציעים לכם להזמין אונליין תור לטיפול באתר האינטרנט או באפליקציית MyToyota בקלות ובנוחות. תוכלו אונליין לבחור את המועד הנוח לכם ביותר ואת שעת הטיפול, אנו נכין את כל הדרוש כדי שחוויית השירות שלכם תהיה טובה, מהירה, מקצועית ובעיקר הבטוחה ביותר עבורכם.
הקבלה בסוכנות תהיה תוך שמירת מרחק וכאמור באמצעות כל המיגון הנדרש. במידה ותירצו וכדי להימנע ממגע וקירבה הכנו עבורכם מעטפה מיוחדת בה תוכלו להניח את מפתח הרכב, לשלשל אותה לתיבה ייעודית ולנסוע לדרככם. אנו כבר ניצור עימכם קשר טלפוני לקבלת מידע ופרוט בקשתכם לטיפול הדרוש ברכב. 
אם אתם חוששים להגיע לסוכנות, אנו מציעים לכם שירות איסוף הרכב מהבית, טיפול בכל הנדרש בו והחזרתו אליכם לאחר שיעבור גם חיטוי.  
אנו נשמח גם לבצע עבורכם שירות ולהעביר עבורכם את מבחן הרישוי השנתי (טסט) ובכך לחסוך לכם טירחה והמתנה ארוכה במכון הרישוי. 

 

/
המתנה ושהייה בטוחה במרכז השירות

לקוחות שיגיעו ויבחרו להמתין במרכז השירות עד שיסתיים הטיפול ברכבם, מוזמנים  לעשות זאת באזור המתנה ייעודי אשר ערוך לארח אתכם באופן התואם את הנחיות משרד הבריאות. אזור ההמתנה עבר חיטוי וסניטציה והמושבים מסודרים באופן המוודא שמירת מרחק בטוח כנדרש. אנו מבטיחים כי כמות הלקוחות באזור ההמתנה לא תעלה על כמות המושבים במקום והמירווחים הבטוחים יישמרו. ככלל, אנו מקפידים הקפדה יתרה על ניקיון המקום באופן תדיר במהלך כל יום הפעילות, לפניו ולאחריו באמצעות תכשירים מיוחדים לניקוי וסניטציה. כמו כן לרשותכם עומדים בכל רחבי הסוכנות מגבונים, אלכוג'ל, מסכות ואמצעים נוספים להגנה ולשמירה על בריאותכם.

 

/
גם הטויוטה שלכם מוגנת בעת הטיפול

במהלך הטיפול נדאג שהטויוטה שלכם תהיה מוגנת כראוי באמצעות כיסוי המושבים, כיסוי הגנה להגה ולידית ההילוכים וכן באמצעות שטיח הגנה לרצפת הרכב. בנוסף צוות הסוכנות יוודא כי בתום הטיפול ינוקה הרכב ביסודיות ויעבור חיטוי טרם החזרתו אליך

 

/

נרצה לנצל הזדמנות זו בכדי להכיר תודה ולהצדיע לצוותים הרפואיים, הסיעודיים, צוותי ההצלה וכל נותני שירותי הבריאות בכל רחבי הארץ, העושים הכל כדי לשמור על בריאותנו ולתת מענה בכל מצב.  
 
שירות הלקוחות של טויוטה זמין בטופס יצירת קשר כאן באתר, בטלפון 8866* או במייל CR@toyota.co.il.  
 
לשירותכם גם רשימת סוכנויות טויוטה המורשות עם כל אפשרויות התקשורת איתם בימים אלו ואתם מוזמנים לפנות בכל שאלה ובקשה.

/
צפו כיצד מקיימים נסיעת התרשמות בטויוטה בימי קורונה
נסיעת התרשמות בתקופת הקורונה - טויוטה
הצטרפו לסיור הווירטואלי באולם התצוגה של טויוטה והכירו יותר את טויוטה ראב4
סיור וירטואלי ראב4
הצטרפו לסיור הווירטואלי באולם התצוגה של טויוטה והכירו יותר את טויוטה קורולה
טויוטה קורולה - הדגמה
הצטרפו לסיור הווירטואלי באולם התצוגה של טויוטה והכירו יותר את טויוטה C-HR
טויוטה C-HR הדגמה
הצטרפו לסיור הווירטואלי באולם התצוגה של טויוטה והכירו יותר את טויוטה יאריס
הדגמה - טויוטה יאריס
הצטרפו לסיור הווירטואלי באולם התצוגה של טויוטה והכירו יותר את טויוטה לנד קרוזר
סרטון הדגמה לנד קרוזר
הצטרפו לסיור הווירטואלי באולם התצוגה של טויוטה והכירו יותר את טויוטה קאמרי
סרטון הדגמה קאמרי
הצטרפו לסיור הווירטואלי באולם התצוגה של טויוטה והכירו יותר את טויוטה אייגו
טויוטה אייגו - הדגמת הרכב
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".