טויוטה לשרותכם תמיד ובכל מצב
כולנו מתמודדים עם הקורונה וביחד נתגבר

וירוס הקורונה הביא עמו סוג חדש של אתגר לחברה שלנו: הוא הגביל את חופש התנועה שלנו.

איננו יודעים כמה זמן מצב זה יימשך, אבל אנו מאמינים שאם נפעל יחד כעת, הבלתי אפשרי יהפוך לאפשרי ונוכל לצאת מחוזקים יותר כי אנו מאמינים ב"טוב יותר". לכן אנו מבקשים מכל האנשים לשמור מרחק אחד מהשני.

מסיבה זו, החלטנו לסגור חלק מהיחידות בחברה, לעבוד במתכונת מצומצמת ולאפשר עבודה מהבית ככל הניתן. סוכנויות טויוטה המורשות בכל רחבי הארץ ממשיכות ברובן לתת שרות ללקוחות גם אם במתכונת מצומצמת ורובן ימשיכו לתת שירות ללקוחות החברה תוך הקפדה על ההנחיות.

עם זאת, אנחנו דואגים לבריאות העובדים ועל בריאותכם. אנו דואגים לניקיון וחיטוי חדרי השירותים ושטחי העבודה במשרדי החברה ובסוכנויות המורשות, מקפידים לשמור על מרחקים בטוחים ועובדי מרכזי השירות עובדים עם כפפות ומסכות. כולם בריאים ושמחים להמשיך לתת לכם את השירותים הנדרשים. חלק גדול מסוכנויות טויוטה המורשות אף יספקו לכם בימים אלו שרותים עד הבית ככל הניתן ותוך כדי שמירה על בריאותכם ובריאותם.

נרצה לנצל הזדמנות זו בכדי להכיר תודה ולהצדיע לצוותים הרפואיים, הסיעודיים, צוותי ההצלה וכל נותני שירותי הבריאות בכל רחבי הארץ, העושים הכל כדי לשמור על בריאותנו ולתת מענה בכל מצב.

שירות הלקוחות של טויוטה זמין בטופס יצירת קשר כאן באתר,  בטלפון 8866* או במייל CR@toyota.co.il.

לשירותכם גם רשימת סוכנויות טויוטה המורשות עם כל אפשרויות התקשורת איתם בימים אלו ואתם מוזמנים לפנות בכל שאלה ובקשה.

בתקופה זו מומלץ לבדוק את שעות הפעילות העדכניות ואת השירותים הניתנים בכל סוכנות.

בימים אלו חשוב לשמור על הטויוטה כאשר היא מושבתת.
הכנו לכם כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לשמור על הטויוטה שלכם כאשר היא חונה ולא נוסעת זמן ממושך כמו בתקופה הקשה הזו.

טיפים לשמירה על הרכב

בנוסף, לפניכם 40 טיפים לניקיון הרכב.

40 טיפים לניקוי הרכב
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".