כל הפתרונות

לצי הרכב שלך

מחלקת ציי רכב בחברת יוניון מוטורס מעניקה פתרונות למגוון צרכי תחבורה לחברות, ארגונים וגופים ממשלתיים. מבחר דגמי טויוטה כולל רכבים קטנים, רכבים בעלי 7 מקומות ישיבה, היברידיים חסכוניים, רכבי שטח ומסחריות להסעת נוסעים. הרכבים מאובזרים במערכות הבטיחות המתקדמות ביותר ועל כן זוכים גם לציון גבוה מאוד במבחני הבטיחות. 
 

כל היתרונות של רכבי טויוטה ההיברידיים-חשמליים
בטיחות מעל הכל

הרכבים ההיברידיים שלנו מצויידים במערכות הבטיחות המתקדמות ביותר ובטכנולוגיות חדשניות.

/
יעילות מירבית

הרכבים ההיברידיים-חשמליים שלנו יחסכו לעסק שלכם כסף רב בהוצאות הדלק.

/
שמירה על איכות הסביבה

שימוש ברכבים ההיברידיים מפחית בצורה דרסטית את זיהום אוויר בזמן נסיעה.

/
שביעות רצון

נסיעה ברכב חשמלי-היברידי תשפר את שביעות רצונם של העובדים שלכם על ידי החזר שווי שימוש חודשי נמוך ובנוסף תספק להם חוויית נסיעה בטוחה ושקטה.

/
תחזוקה שוטפת

רכיבי המנוע החשמלי והסוללה ההיברידית לא דורשים תחזוקה כלל. למעשה, חלק מהאלמנטים המכניים כמו מצמד, אלטרנטור ומנוע ההצתה הוסרו לחלוטין בכדי לצמצם הסיכון להוצאות נוספות בעתיד.

/
שירות מקצועי, מהימן ואיכותי לרכב שלך

טויוטה מעמידה לרשותכם מרכזי שירות מורשים בכל רחבי הארץ עם הידע המקצועי, ההכשרה, הכלים ואנשי המקצוע לטיפול ואחזקה של מכוניות היברידיות.

/
אנו מחוייבים לספק לכם את השירות הטוב ביותר, ברמה הגבוהה ביותר, במתקנים נקיים ומסודרים, על ידי צוות עובדים מיומן ואדיב. לרשותך מחירון דגמים, חוברת אחריות ושירות המפרטת את תנאי האחריות של טויוטה, כמו גם את האחריות הכללית של בעל הרכב והמלצות לתוכניות אחזקה.

אנו מזמינים אותך להתרשם ממגוון דגמי טויוטה וליצור איתנו קשר לתיאום פגישה או נסיעת התרשמות ללא התחייבות.