טויוטה ישראל חוגגת 30 שנות עשייה ושיתופיות | Toyota
 1. Discover Toyota
 2. 30 years Toyota in Israel

אנחנו נרגשים לחגוג 30 שנות פעילות בישראל

בשלושים השנים האחרונות צעדנו אתכם, ויצרנו קשר חזק שמאופיין בשותפות חזקה. יחד תרמנו למען הקהילה, חינכנו למען סביבה ירוקה ופעלנו להשארת עולם טוב יותר מאחורינו. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לדרך המשותפת שיצרנו יחד אתכם, ובטוחים בהתקדמות ובעשייה המשותפת שאנחנו בונים יחד.

30 שנה של שותפות ואמון עם לקוחותינו

על כמה רכבי טויוטה הם נסעו? מהי החוויה הזכורה בנסיעה בטויוטה?
ב-30 השנים האחרונות הכרנו לקוחות שונים, שהיום הם כבר משפחה. בזכות שירות נאמן, דאגה ללקוח ומקצועיות, הצלחנו ליצור קשר מיוחד עם לקוחותינו.
בואו והכירו את הלקוחות הנאמנים של טויוטה.

30 שנה של שותפות עם העובדים המסורים, המשקיעים והמקצוענים שלנו

 • מהו רכב החלומות שלהם? מהו הסיפור המיוחד שלהם מהעבודה בטויוטה?
  העובדים המסורים שלנו הם הראשונים כדי לעזור ולהיות שם בשבילכם. תמיד ברוח טובה וחיוך, סבלנות ורצון לפתור כל בעיה. 
  בואו והכירו חלק מהעובדים המצויינים של טויוטה.

 • 30 שנה של שותפות ועבודה מוצלחת – סיפורים מתחילת הדרך:
  מהי החוויה המיוחדת ביותר שהם עברו? איך הם הפכו להיות חברים לכל החיים?
  הפנסיונרים שלנו ליוו את כולנו מהרגע הראשון ועיצבו אותנו כחברה ששומרת על מקצועיות, בטיחות ודאגה אמתית ללקוח. בואו והכירו את הפנסיונרים של טויוטה.

30 שנה של שותפות ואמון עם לקוחותינו

להיות בטופ לתקופה כה ארוכה, זהו אתגר המחייב אותנו לפעול ביצירתיות, חדשנות ומקצוענות, תוך התמדה ונאמנות. אנחנו גאים להציג בפניכם את נבחרת הסוכנים המורשים של טויוטה, שמהווה חלק משמעותי בתהליך ובעשייה לאורך השנים. קבלו את שחקני הנשמה של טויוטה בסוכנויות המורשות בישראל.

30 שנה של שותפות ללא גבולות עם הספקים שלנו

אנו גאים להציג לכם חלק מהספקים שמלווים אותנו לא מעט שנים, וגם בזכותם הצלחנו להמשיך ולפרוץ קדימה ולתת מענה הטוב ביותר ללקוחותינו.

 • 30 שנה של שותפות ועשייה משמעותית בישראל

  לאורך השנים דאגנו להנאת לקוחותינו, לבטיחותם ולשביעות רצונם , שברנו שיאים, תרמנו לקהילה ואת כל אלו עשינו יחד אתכם. אנחנו גאים להציג בפניכם את האירועים המשמעותיים והמשותפים שלנו לאורך 30 השנים האחרונות.                                                                

 • 30 שנה של שותפות עם הקהילה בישראל

  הדרך הארוכה שעברנו כחברה לא הייתה יכולה להיות אותו הדבר בלעדיכם. יחד אתכם, לקחנו חלק בפרויקטים רבים למען סביבה טובה יותר, למען חברה טובה יותר ולמען קשר רצוף וחזק עם הקהילה. אנחנו שמחים לקרוא לכם שותפים לדרך ולהציג בפניכם את השותפות החזקה שלכם ושלנו לאורך 30 השנים האחרונות.

נמשיך בשותפות המלאה והמוצלחת גם בעתיד

יחד אתכם עברנו תהליך ארוך וייחודי, שבו הצלחנו להגשים את המטרות המשותפות שלנו ולהגיע להישגים יוצאי דופן. בואו וגלו מה מצפה לנו בהמשך הדרך המשותפת יחד.