טויוטה חוגגת 25 שנה של הטכנולוגיה ההיברידית-חשמלית | Toyota
  1. Electrified
  2. The 25th Anniversary Hybrid

טויוטה חוגגת 25 שנה של הטכנולוגיה ההיברידית-חשמלית

טויוטה חוגגת 25 שנה לפריוס, המכונית שהתחילה את המהפכה ההיברידית-חשמלית. טויוטה ממשיכה במסע לעולם עם פחות פליטות מזהמים, עם רעיונות חדשים לפתרון בעיות ישנות, ועם טכנולוגיות הנעה היברידיות- חשמליות, פלאג אין- הייבריד, חשמל ומימן. הבחירה היא שלך איך להתקדם.

כאשר הפריוס – המכונית ההיברידית הראשונה - הושקה לפני יותר מ- 25 שנה, טויוטה הייתה גאה להיות חלוצת הטכנולוגיה ההיברידית חשמלית. היום, טויוטה היא מעצמה של רכבים היברידיים חשמליים עם מיגוון דגמים חדשניים וטכנולוגיה מתקדמת שלא מפסיקה להתפתח. כיום משווקים בישראל דגם חשמלי ועוד כ-9 דגמים שונים של רכבים היברידים-חשמליים, אשר להם כבר מעל 170,000 לקוחות מרוצים.

הנהיגה על טויוטה היברידית חשמלית זהה לחלוטין כמו על נהיגה על כל רכב אחד, אך היתרון הגדול שהיא שקטה מאוד וחסכונית וכמובן מזהמת הרבה פחות את האוויר שכולנו נושמים. טויוטה היברידית חשמלית לא דורש טעינה חיצונית של הרכב כי היא נטענת מעצמה, ומאחר והיא חסכונית כל כך בצריכת הדלק, הצורך להיכנס לתחנת דלק מצטמצם משמעותית. ולא פחות חשובה זו חוויית הנסיעה בטויוטה היברידית, נסיעה שקטה, חלקה ומהנה ביותר.

בנוסף לפריוס פורצת הדרך, לטויוטה מגוון רכבים היברידיים-חשמליים המותאמים לסגנונות חיים שונים. אם אתה טיפוס עירוני, הרי שתתאים לך מכונית היברידית-חשמלית עירונית כמו האייגו או היאריס הקומפקטיות שנותנות חוויית נהיגה יוצאת דופן ומגיעות במראה מלא בסטייל, ואם תירצו קרוסאובר אורבני אל תהססו לנסות את ה- C-HR או את הקורולה קרוס. חובבי הקלאסי יוכלו להתפנק ב-SUV היברידי-חשמלי מפנק וחסר פשרות בדמות ה-4 RAV בעוד אוהבי טיולי השטח ייהנו מגרסת ה-4x4. המשפחות יוכלו לבחור ממיגוון דגמי הקורולה המצליחה אשר מגיעה בתצורות שונות (קרוס אובר, סדאן וסטיישן), ואם תרצו רכב יוקרתי ומפנק הבחירה האידיאלית תהיה הקאמרי רכב המנהלים המרשים.

עדיין לא בחרתם את ההיברידית שלכם? היכנסו עכשיו כדי וגלו עוד על הרכבים ההיברידיים-חשמליים וחוויית הנהיגה ההיברידית. קבלו את כל התשובות לכל השאלות על השימוש ברכבים ויתרונותיהם וגם כיצד אתם יכולים לשמור על העולם שלנו ירוק ונקי יותר. גם אתם יכולים להיות חלק מהמהפכה ההיברידי-חשמלי בישראל.