המירוץ ההיברידי חשמלי הראשון בישראל - טויוטה 2021 | Toyota
 1. Electrified
 2. Hybrid
 3. Hybrid innovation
 4. Hybrid Grand Final

תודה רבה וכל הכבוד למשתתפים במרוץ ההיברידי-חשמלי הראשון בישראל!

בהשתתפותכם ייצגתם את ההנאה והפוטנציאל הטמון בטכנולוגיה ההיברידית-חשמלית של טויוטה. אנו מקווים שנהניתם מהאתגר ושהייתה לכם חוויה משמעותית.

חוויית הנהיגה ברכבים היברידיים-חשמליים נעימה במיוחד ובזכות החדשנות שלהם, הם מזהמים הרבה פחות וחסכוניים מאוד בדלק.
אנו שמחים שאתם שותפים איתנו במסע של טויוטה לעולם עם אפס זיהום ואף מעבר לכך, לעולם עם אפס תאונות ואף מעבר לכך, לעולם טוב יותר.

LET'S GO BEYOND ZERO

 • ברכות למנצח שהגיע למקום הראשון וזכה בחופשה זוגית ביפן!
  ברנרדו קוסמן

 • ברכות לזוכה במקום השני בסופ"ש זוגי במלון בראשית
  טל גולדברג

כל הכבוד!
אלו תוצאות העשיריה המובילה בגמר המרוץ ההיברידי-חשמלי הראשון בישראל!

התמונות מהמרוץ ההיברידי-חשמלי
הראשון בישראל!

 • טויוטה שואפת לעתיד עם אפס מזהמים

  המרוץ ההיברידי-חשמלי הראשון מצטרף למגוון פעילויות של חברת טויוטה בכלל המישורים שמטרתם להפחית את הזיהום הסביבתי ולשמר את משאבי הטבע יקרי הערך של כדור הארץ. הטכנולוגיה ההיברידית תהיה העיקרית והנפוצה בשנים הקרובות, בין היתר בזכות יעילותה הגבוהה, הזיהום המופחת הכרוך גם בתהליכי הייצור שלה ואף החיסכון בחומרי גלם המצויים במחסור ונדרשים עבור רכבים חשמליים מלאים. כך למשל, במקום לייצר מצבר לרכב חשמלי (BEV) אחד, ניתן להשתמש באותו חומר גלם כדי לייצר 40 מצברים לכלי רכב היברידיים (HEV). טויוטה פועלת בכל המישורים כחלק מהחזון הסביבתי להגיע לאפס מזהמים ואף מעבר לכך, על ידי שימוש במגוון טכנולוגיות הנעה ירוקות, ייצור מבוסס אנרגיה ירוקה, מחזור, מעבר להנעות מימן המצמצמות את טביעת רגלה הסביבתית ועוד.

 • רכב היברידי חסכוני ומשתלם

  הטכנולוגיה ההיברידית מאפשרת ליהנות מכל העולמות - מכונית עם מנוע חשמלי ובנוסף גם מנוע בנזין לעת הצורך. התוצאה? מכונית היברידית שנוסעת על חשמל, שמצד אחד אינה מתפשרת על ביצועים, אך מנגד חסכונית בדלק, שקטה ונעימה לנסיעה וכמובן הרבה פחות מזהמת.
  הרכבים ההיברידיים של טויוטה משתלמים בכל היבט. הם גם שומרים על ערך גבוה לאורך שנים בזכות הביקושים הגבוהים שלהם, עלויות התחזוקה שלהם נמוכות יותר מרכב בנזין, הם אמינים ומספקים חוויית נהיגה נעימה! מי שנסע על היברידי כבר לא חוזר אחורה.

 • החזון לא רק אפס זיהום אלא אף מעבר לאפס, טויוטה בדרך ל - Beyond Zero

  המרוץ ההיברידי-חשמלי הראשון מצטרף למגוון פעילויות של טויוטה במגוון תחומים בשאיפה להפחית את הזיהום הסביבתי ולשמר את משאבי הטבע יקרי הערך של כדור הארץ. כבר משנת 1963 שמה טויוטה את נושא הקיימות הסביבתית בראש מעייניה ובאוקטובר 2015 הכריזה על "האתגר הסביבתי של טויוטה 2050", תכנית המהווה את הבסיס ליעדים הסביבתיים ארוכי הטווח של החברה המכוונים לכל תחום ותחום.
  כמי שידעה תמיד להסתכל קדימה ולהציב סטנדרטים חדשים לענף, המשימה הסביבתית של טויוטה היא להגיע Beyond Zero "אל מעבר לאפס", כלומר לא רק ל- 0 זיהום כמו אחרים אלא אף מעבר לכך. זאת באמצעות שימוש במגוון טכנולוגיות הנעה ירוקות, ייצור מבוסס אנרגיה ירוקה, מחזור, מעבר להנעות מימן המצמצמות את טביעת רגלה הסביבתית ועוד.
  טויוטה מדורגת כחברה בעלת ממוצע פליטות CO2 הנמוך ביותר באירופה. מרכיב משמעותי מאוד בהצלחה זו הוא ההטמעה של הטכנולוגיה ההיברידית במיליוני רכבים שהביקוש אליהם הולך ועולה. הדור הרביעי של הטכנולוגיה ההיברידית מהווה שיפור של כ- 40% מבחינת רמות הזיהום לעומת הדור הראשון, וטויוטה ממשיכה להשקיע בשיפור הטכנולוגיה שתמשיך ותהיה פופולרית ומבוקשת ביותר גם בשנים הקרובות.
  כחלק מרצונה לעורר השראה ולקדם טכנולוגיות ירוקות חדשות ופתרונות ניידות מתקדמים, טויוטה היא נותנת חסות ראשית למשחקים האולימפיים והפראלימפיים והיא "שותף הניידות" הראשון של המשחקים שיתקיימו ביפן הקיץ, שם צפויה החברה להציג מגוון רחב של אמצעי תחבורה וניידות חדשניים כחלק מחזונה השאפתני לאפשר "ניידות לכל" ולספק את כל סוגי השירותים הנוגעים לתעבורת אנשים ממקום למקום ברחבי העולם, באופן "מקיף ואמין", "פשוט וללא מאמץ" ו"בר קיימא."

גלו עוד על הטכנולוגיה ההיברידית