הגיע הזמן להשאיר מאחור את אופן הנהיגה הישן. המכוניות ההיברידיות של TOYOTA חסכוניות בדלק, מפחיתות פליטת מזהמים, ואפילו טוענות מחדש את הסוללות שלהן ללא צורך בטעינה חיצונית. ייתכן שתחשבו שהן מורכבות לתפעול, אך בדיוק ההיפך הוא הנכון - הן מתוכננות כך שיהפכו את חייכם לקלים יותר.

טכנולוגיית Hybrid Synergy Drive

אין שום דבר מורכב או מסובך בנהיגה בטויוטה היברידית. ראו כיצד טויוטה עיצבה את המכוניות ההיברידיות כך שיהיו קלות ונוחות לתפעול כמו כל מכונית קונבנציונאלית אחרת.

הכפלת הכוח, הכפלת התגובה

המכוניות ההיברידיות שלנו משלבות שני מנועים: מנוע בנזין ומנוע חשמלי. שני המנועים פועלים יחד על מנת לספק כוח ומומנט כאשר אתה צריך אותם. בדרך זו ניתן להפיק תועלת ממהירות התגובה הגבוהה של הרכב, כאשר מאיצים או בזמן עקיפה.

כוח כפול
כוח חכם בכל מסע

בעלייה: שני המנועים פועלים לביצועים מקסימליים.
האטה ובלימה: המערכת עושה שימוש חוזר באנרגיה הקינטית לצורך טעינת הסוללה מחדש.
בזמן עקיפה: שני המנועים פועלים כדי לספק ביצועים מקסימאליים. 
עצירה מוחלטת::שני המנועים כבים באופן אוטומטי, וכך לא מתבזבזת אנרגיה.

כוח חכם
חסכון בדלק מבלי לבזבז אף טיפה

אין זה סוד שברוב המכוניות, נסיעה בתוך העיר מעלה את העלויות (שחיקת בלמים למשל) ואת צריכת הדלק. מכוניות היברידיות לא מתנהגות כמו רוב המכוניות. בתור התחלה, הן ממחזרות אנרגיה ובעלות שני מנועים הפועלים בהרמוניה על מנת לספק נתוני צריכת דלק מרשימים. בנוסף, לרשותכם מצב נהיגה ECO לשמירה על צריכת דלק נמוכה עוד יותר, ומצב EV בו המכונית עושה שימוש במנוע החשמלי בלבד ועד למהירות של 50 קמ"ש.

חסכון בדלק
תחושה שקטה של שלווה

כאשר תבחרו במצב EV החשמלי, תשימו לב למשהו די מיוחד - שום דבר! הדממה המוחלטת של המנוע היא משהו שצריך לחוות על בשרכם כדי להאמין. מצב EV אינו מייצר פליטת מזהמים כלל, ומעניק נסיעה חלקה ביותר. למעשה , זה מקום מאד רגוע להיות בו.

שקט ושלווה
פליטת מזהמים נמוכה שלא ניתן להתעלם ממנה

השותפות המושלמת בין המנוע החשמלי ומנוע הבנזין מביאה לכך שפליטת המזהמים במכוניות ההיברידיות שלנו מתחילה בנתון המינימלי של 82 גרם/ק"מ, אשר מהווה נתון נמוך להפליא עבור מכונית משפחתית. למעשה, בזמן נהיגה במצב EV החשמלי, ניתן לנסוע עד 50 קמ"ש מבלי לייצר כל פליטת מזהמים שהיא - תמצאו יותר CO2 בבלון מרוקן.

פליטת מזהמים נמוכה
מהי טכנולוגיית Plug-in?

תחשבו על הפריוס Plug-in כעל מכונית חשמלית ומכונית היברידית בעת ובעונה אחת. גלומים בה כל היתרונות של המכוניות ההיברידיות של טויוטה, ובנוסף טווח נסיעה חשמלי ארוך יותר. ה-Plug-in ההיברידית אדיבה יותר כלפי הכיס שלך וכלפי הסביבה.

צריך להתחבר

גלו עוד על הטכנולוגיה ההיברידית

TOYOTA PRIUS החדשה TOYOTA PRIUS החדשה בדיוק כשם שהפריוס המקורית שכתבה את ספר החוקים אי אז בשנת 1997, כך גם הדור החדש מעלה את ההיברידית החלוצית בחזרה למקומה הטבעי - בחוד החנית של עיצוב , יעילות וחדשנות טכנולוגית תכנית הארכת השירות ההיברידית תכנית הארכת השירות ההיברידית טויוטה מחוייבת לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו. זו הסיבה שהמכוניות ההיברידיות החלוציות שלנו זוכות לשירות היברידי מתקדם לא פחות. לקנות טויוטה היברידית לקנות טויוטה היברידית מיצאו את ההצעות הטובות ביותר שלנו להוספת מכונית היברידית לחייכם דגמי טויוטה GR דגמי טויוטה GR סדרת טויוטה GR מציעה מכוניות ספורט המשלבות ידע וטכנולוגיה שנולדו מתוך מרוצי TOYOTA GAZOO. גלו את ההנאה בכל נסיעה.