Toyota

Connected
יוניון מוטורס מציגה את מערכת Connected Car המתקדמת בישראל

Toyota Connected הינה מערכת Connected Car המתקדמת ביותר בישראל, ואנו מזמינים את לקוחות טויוטה ליהנות מחוויה חדשנית ופורצת דרך, המאפשרת לך להיות בכל זמן ובכל מקום בחיבור ישיר לכל מה שקשור בטויוטה שלך.

connected_logo.jpg

מערכת Connected Car המתקדמת ביותר בישראל, על מסך המולטימדיה בטויוטה שלך, כאשר גם מחוץ לרכב נמשך החיבור ל TOYOTA שלך באמצעות אפליקציית MyToyota בסמארטפון האישי שלך.
Toyota Connected מציעה ללקוח חווית שימוש אישית וחדשנית, הכוללת, בין היתר, פרסונליזציה מלאה ומגוון רחב של אפליקציות כולל גישה ישירה לאפליקציות שימושיות כגון: WAZE, מזג אוויר, פנגו, יוטיוב, רדיו אינטרנטי הכולל אינספור תחנות מרחבי העולם ועוד מבחר אפליקציות המתעדכן מעת לעת.

Toyota Connected כוללת גם מידע רלוונטי לדגם ולרכב הספציפי בו היא מותקנת: הודעות ותזכורות על טיפולים לרכב כולל אפשרות הזמנת טיפולים ישירות מהמערכת, מידע על קריאות ריקול, היסטורית טיפולים, מדריך נוריות חיווי, ספר רכב אונליין והדרכות על מערכות הרכב. המערכת מתעדכנת באופן ישיר אונליין דרך האוויר בשדרוגים ותוספות וכך אפשר ליהנות משידרוגים ללא כל צורך בפעולה כלשהי וללא כל תשלום נוסף. המערכת נוחה וקלה לשימוש, בעברית והיא זמינה למיגוון רחב של דגמי טויוטה המשווקים בישראל.

יודגש כי משיקולי שמירה על בטיחות הנהגים והנהגות, המערכת מאפשרת צפייה בתכני וידאו אך ורק כאשר הרכב בעצירה מוחלטת. המערכת כוללת חיישן תאונה המחובר למוקד חירום בכדי לסייע לך מיידית בעת הצורך.

/

* התקנת מערכת Toyota Connected כרוכה בתוספת תשלום

לאחר ההרשמה באמצעות האפליקציה, אנו מזמינים אותך להיכנס לרכב ולחוות את מערכת Toyota Connected על מסך המולטימדיה וליהנות מחוויית נסיעה חדשנית ומתקדמת בדרך הנעימה, הנוחה והמהנה ביותר.

גלה עוד

רכב חשמלי היברידי 2020: הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית רכב חשמלי היברידי 2020: הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית בפתיחת העשור השלישי של המאה ה-21 אין ספק כי הטכנולוגיה של הרכבים החשמליים לא מפסיקה להתחדש ולהפתיע. רכב חשמלי הוא כבר מזמן לא חלום, אלא מציאות. ב-2020 טויוטה מציגה את השילוב האופטימאלי בין הטכנולוגיה ההיברידית לחשמלית, המאפשרת גם חוויית נסיעה חסכונית, גם ביצועים ללא פשרות וגם ורסטיליות באופי הנסיעה - עירונית, בינעירונית, מהירה, איטית וכדומה. טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל יוניון מוטורס היא מובילת שוק עולמית בשיעור מכירות הרכבים ההיברידיים. בדיקה מיוחדת מעלה כי ההיברידיות של טויוטה הביאו לחסכון כולל בזיהום של כ 390- אלף טון CO2 בישראל לאורך השנים. טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017. WLTP - שיטה חדשה לבדיקת צריכת דלק ופליטת מזהמים WLTP - שיטה חדשה לבדיקת צריכת דלק ופליטת מזהמים החל מ-1 בספטמבר 2017, נכנס לתוקף תהליך חדש למדידת זיהום: WLTP - Worldwide Harmonized Light Vehicle Test Procedure, זאת בכדי לקבל נתונים מהימנים יותר של צריכת דלק ופליטת מזהמים.
חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית במשך 20 השנים האחרונות, המון השתנה - מהדרך בה אנו מתקשרים ומבדרים עצמנו עד הדרך בה אנו תופסים את העולם סביבנו COROLLA  החדשה - המשפחתית הבטיחותית והמתקדמת ביותר בישראל COROLLA החדשה - המשפחתית הבטיחותית והמתקדמת ביותר בישראל יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA, מודיעה על התחלת שיווק הקורולה החדשה, המשפחתית הנמכרת בישראל ודגם הרכב הנמכר ביותר בעולם בכל הזמנים. הטכנולוגיה המתקדמת של TOYOTA הטכנולוגיה המתקדמת של TOYOTA במסע אל עבר המכונית האקולוגית האולטימטיבית, מיישמת טויוטה כל העת טכנולוגיות חדשות שנועדות להפחית את רמת פליטת הפחמן הדו-חמצני, גז מזהם המשפיע על דפוסי אקלים ארוכי-טווח. מערכת TOYOTA TOUCH מערכת TOYOTA TOUCH על מנת לשפר את השירות ולהעניק ללקוחותינו תשובות בנוגע לתפעול מערכת המולטימדיה, אספנו שאלות נפוצות וכן תשובות רלוונטיות.